Značkování kocourů

20
26.4.17 20:31

Značkování kocourů

Dobrý den, máme 4 dospělé kočky (2kastrované a další 2 budeme brzy kastrovat) a chodí k nám kocouři a značkují si tady všechno. Neskutečný zápach a nevím co s tím. Napadlo mě si pořídit kocourka jestli by to nepomohlo. Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1187
26.4.17 20:42

Co nejdříve bych vykastrovala zbylé kočky, nebudou tam chodit, když nebudou cítit vaše kočky. Kocour by musel být nevykastrovany, což by znamenalo toulání a množení v okolí s jinými kočkami, a rvačky s ostatními kocoury + třeba i značkování po bytě. Do toho bych nešla, stejně byste ho nakonec vykastrovala. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22562
26.4.17 20:52

Nám sem tam značkují i když máme roky kastrovanou kočku. Docela mi pomohlo, když jsem třeba do záhonu, kam chodily čůrat a k…, nasypala pepř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
26.4.17 21:26

Mě chodi na dveře a pak smrdí celá předsíň, kočku mame kastrovanou ale stejnak chodi. Zkoušela jsem všechno mozne a nic nezabralo. Sestře také chodil a ta nakonec před dveře musela nechat udělat branku a to kočku doma žádnou nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
26.4.17 21:37

Myslím si, že tohle budeš řešit tak dlouho, dokud budeš mít kočky :( Znám dva kocoury, kteří jsou vykastrovaní, ale stejně si značkují území. A přijde mi, že když se vše vydrhne a pořádně vyčistí, tak ti kocouři si to tam prostě stejně „musí“ označkovat, aby ukázali, že to je jejich území.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
26.4.17 21:52

Jo, tak my kočku neměli a nemáme a stejně to tu kropí. Ne moc často, ale i to stačí… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
26.4.17 23:18

Doma mame vykastrovaneho kocoura a venkovni vesnicti nevykastrovani kocouri nam chodi znackovat u branky a hlavnich dveri. taky bych uvitala radu, ale obavam se, ze nepomaha nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
27.4.17 16:26

Moc Vám všem děkuju za rady :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
27.4.17 18:45
@Myska45 píše:
Moc Vám všem děkuju za rady :*

Nooo, moc toho není. Snad existuje nějaký sprej, ale jakmile to oprší nebo přeznačkují, tak to nefunguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
27.4.17 19:37

A taky jsem minule koukala jak ta moje značkuje taky :) ale naštěstí ne dveře :andel: ale to tak aspoň nesmrdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama