Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Znáte někdo botičky zn. Béďa? A jaké máte s nimi zkušenosti? http://www.beda-obuv.cz/…va-obuv.html
Nevím, jakou značku prvních botiček koupit a tyhle mě zaujaly a prý je mají u nás v obchodě. A myslíte si, že je už mám pořídit nebo počkat? Malý bude mít tento měsíc rok a začíná trošku chodit, počítám, že do měsíce by chodit mohl sám. Nebo mám ještě měsíc třeba počkat? Ať nejsou malé… Jo a zkoušeli jsme mu botičky různě v obchodech a žádné neobul, má nějakou tlustou nohu a vysoký nárt
Děkuji.
Béďu znám, má botičky se žirafou. Malá na podzim měla tyto http://www.beda-obuv.cz/…va-obuv.html
sieta.m píše:
Béďu znám, má botičky se žirafou. Malá na podzim měla tyto http://www.beda-obuv.cz/…va-obuv.html
Aha, já myslela, že se ukáže jen ta jedna fotka ![]()
XXPetko, Béďu znám, protože máme výrobnu nedaleko, byli jsme tam několikrát, ale jaksi jsem si nemohla vybrat, ty boty mi nepřijdou moc kvalitní, ani zpracování nic moc ![]()
První botičky jsme měli tyhle, myslím, že by vám mohly vyhovovat, Pegres dělá boty pro širší nožky ![]()
http://www.pegres.cz/…buv/capacky/?…,
Ahoj,
jestli malý začíná teprve chodit kolem nábytku a ještě se ani nepustil, tak bych nic nekupovala. Boty se mají pořídit až když chůze převažuje nad lezením. Syn stál od 9m, pak obcházel několik měsíců nábytek a pustil se sám snad až v 15m. Nakonec bys boty nemusela vůbec využít a škoda peněz.
Boty Béďa neznám, máme Fare a s těmi jsem moc spokojená.
ahoj, zrovna ted to řeším. nas maly od vánoc obchází nabytek a ted uz se začal snažit chodit sám,tak jsem se dnes rovnou doktorky ptala,jak je to s tema boťajdama -koupit nebo ne? páč na netu je jodnou, že koupit hned sotva se postavi, jinde ze zas dokud to bude mozny,tak nekupovat. tos se v tom pak vyznej
no a rekla mi, že je koupit v dobe,kdy díte tráví vetšinu času na nohách, aby si nestoupalo na špičky a nekřivily se kotniky. takže my dneska vyrážíme nakupovat ![]()
Tak já asi ještě počkám s nákupem. Právě mi jedna paní vychvalovala ty Béďa boty, tak nevím, kouknu v obchodě a uvidíme.
Já tedy s botičkami Béda mám dobrou zkušenost. Jsou kožené, lehké, ohebné, mají i koženou vyndávací vložku (praktické při měření, jestli dítku botička ještě je). Samozřejmě asi záleží na modelu, ale dcerce jsem kupovala už 3 kotníčkové zavazovací botky a 2 sandálky a vždy ok. Naopak, přestože prodejnu Fare máme za rohem, jezdíváme pro Bédu přes půl města. Nic proti Fare, ale po vyzkoušení konkrétně nám sedí Béda nejlépe. U jiného dítka to může být jinak.
V každém případě ti doporučuji podívat se na jejich stránky, mají tam skvěle zpracovaný postup výběru dětské boty atd!