Znáte někdo Rostíka?

Anonymní
1.4.16 23:53

Znáte někdo Rostíka?

Máte, znáte, potkali jste někdo nějakého Rostislava? Myslím mladšího, než 40 let :mrgreen:. Přemýšlíme, že bychom to jméno dali.

Ještě máme na seznamu Čeněk, Hynek a Alan.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

381
1.4.16 23:56

Znam Rosťu. je mu 29.ale je to odjakziva Rosťa kosťa. a sedi to na nej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5585
2.4.16 00:01

Jednoho, znám, je mu kolem 35. Trochu zvláštní patron, ale když se na něj zvykne, je fajn chlap :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
794
2.4.16 00:05

Manzel je Rastislav, takze Rasťa, v praci mame Rosťu, prijde mi to jako pomerne bezne jmeno a moc pekne :D a je to asi jediny..slav, co se mi libi :lol: jeste mozna Miroslav. :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
2.4.16 00:06

U nás má sousedka 3. měsíce starého Rostíka. Jméno se mi moc líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
2.4.16 00:06

Ano znám. Šedesátiletého, druhého jeho syna pětatřicetiletého a jeho synka tříletého. Komu se to líbí, proč ne, říkají,,Rosti, Rostí, Rostíku, Rostíčku…"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.16 00:09

Jeden se mnou chodil do skoly, sice v zadnem kontaktu nejsme, no ale bude mu kolem 30 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
285
2.4.16 00:28

Znam stareho, mladeho a prtaveho. Proste Rosta. Uplne v pohode :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.16 01:08

Znam, je mu 25 a kdysi to byla moje laska, lec je o par let mladsi :D jmeno je to fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
2.4.16 01:09

Znám, je to fajn chlap. A z Tvého výběru se mi toto jméno líbí nejvíc :)

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
2.4.16 01:44

Muj bratr je Rostislav, je mu pod 40 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88534
2.4.16 01:56

Já snad żádného Rostislava neznám. Znam Radima, Ratibora. Hezkè jmèno celkem. Mužné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
2.4.16 06:16

U nás v rodině se jméno Rosťa dědí- říká se buď Rosťo, nebo Rošťáku:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
2.4.16 07:05
@Anonymní píše:
Máte, znáte, potkali jste někdo nějakého Rostislava? Myslím mladšího, než 40 let :mrgreen:. Přemýšlíme, že bychom to jméno dali.Ještě máme na seznamu Čeněk, Hynek a Alan.

je to můj skorošvagr, jméno super.. dejda Ostík :mrgreen: málem chudákovi ta přezdívka zůstala - takhle ho pojmenoval můj starší. Říkáme mu Rosťo. jo a věk 33 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29572
2.4.16 07:10

Znám jich poměrně hodně, nejstarší kolem 60 let, potom 30 a potom dítě. Vzhledem k tomu, že to jméno slýchávám od dětství, nepřijde mi na něm nic zvláštního a vyjímečného. Rostík byl jeden můj starší kamarád, když jsem byla malé dítě(mě bylo 5 a mu asi 15,byl to syn přátel rodičů),potom další Rosťa spolužák a kamarád, se kterým jsem chodila ven, teď chlapeček kamarádky.
Rosťa kosťa občas spolužákovi říkali taky, ale ne tak, že by mu to zničilo dětství. Na každé jméno se něco najde, pokud jde o toto.
Radim je bratranec, potom kamarád, kterého znám od dětství. Ratibora znám také. I Radovana(strejda a další kamarád).

Čeňka a Hynka znám taky, napříč generacemi - ze své generace a i známí mají malého Hynka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama