Reklama

Znáte podobné symptomy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 21:41
Znate podobne symptomy?

Ahoj lidicky, nevim kam se obratit se svym dotazem, snad se nenastvete a poradite, jelikoz k lekari se ted par dni nedostanu. Poslednich par dni mam problemy s neustalym motanim hlavy a velkyma krecema v brise, po cely den, jakoby po stranach. Po jidle je mi zle a dnes se mi odpoledne z niceho nic zvedl zaludek. Jeden den zacpa, druhy zas prujem. Je pravda, ze par mesicu uz nechavame vecem volny prubeh, ale nemyslim si, ze by to bylo tehotenstvi a test negativni. Spis me zajima, neznate-li takoveto priznaky s tim, ze by to bylo neco obycejneho? Nic me nenapada a je to vice, nez neprijemne. Dekuji moc.

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 19.02.18 21:54

Může to být cokoli, od cysty až po něco mnohem horšího

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 22:00

Spíš bych to tipla na nějakou virózu, teď je hodně nemocí a taky znám několik lidí, které teď trápila i střevní chřipka.

AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 22:19

Taky jsem myslela, ale nejak se mi to nezda, ty krece jsou nejaky moc silny ale jinak mi neni absolutne nic co by napovidalo nemoci. A hlava se mi taky nikdy nemotala.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 22:22

@AntoanetLaura Jestli jsou křeče silné, tak bych se snažila k tomu lékaři zajít, pokud je to aspoň malinko možné. Může to být cokoliv. :(

AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 22:26

Myslim, ze nakonec mi nic jinyho nezbyde. Ale dostanu se tam az za 3 dny a doufala jsem, ze nekdo bude neco takoveho znat a vedet, jak si ulevit. Treba jeste nekdo napise, protoze ted se tam vazne nedostanu :( :(

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.02.18 05:49

Doktora bych určitě neodkládala :think: může to být cokoliv.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >