Znáte podobné symptomy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AntoanetLaura
Povídálka 18 příspěvků 19.02.18 21:41
Znate podobne symptomy?

Ahoj lidicky, nevim kam se obratit se svym dotazem, snad se nenastvete a poradite, jelikoz k lekari se ted par dni nedostanu. Poslednich par dni mam problemy s neustalym motanim hlavy a velkyma krecema v brise, po cely den, jakoby po stranach. Po jidle je mi zle a dnes se mi odpoledne z niceho nic zvedl zaludek. Jeden den zacpa, druhy zas prujem. Je pravda, ze par mesicu uz nechavame vecem volny prubeh, ale nemyslim si, ze by to bylo tehotenstvi a test negativni. Spis me zajima, neznate-li takoveto priznaky s tim, ze by to bylo neco obycejneho? Nic me nenapada a je to vice, nez neprijemne. Dekuji moc.

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10735 příspěvků 19.02.18 21:54

Může to být cokoli, od cysty až po něco mnohem horšího

Petule030
Kelišová 5695 příspěvků 19.02.18 22:00

Spíš bych to tipla na nějakou virózu, teď je hodně nemocí a taky znám několik lidí, které teď trápila i střevní chřipka.

AntoanetLaura
Povídálka 18 příspěvků 19.02.18 22:19

Taky jsem myslela, ale nejak se mi to nezda, ty krece jsou nejaky moc silny ale jinak mi neni absolutne nic co by napovidalo nemoci. A hlava se mi taky nikdy nemotala.

Petule030
Kelišová 5695 příspěvků 19.02.18 22:22

@AntoanetLaura Jestli jsou křeče silné, tak bych se snažila k tomu lékaři zajít, pokud je to aspoň malinko možné. Může to být cokoliv. :(

AntoanetLaura
Povídálka 18 příspěvků 19.02.18 22:26

Myslim, ze nakonec mi nic jinyho nezbyde. Ale dostanu se tam az za 3 dny a doufala jsem, ze nekdo bude neco takoveho znat a vedet, jak si ulevit. Treba jeste nekdo napise, protoze ted se tam vazne nedostanu :( :(

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 20.02.18 05:49

Doktora bych určitě neodkládala :think: může to být cokoliv.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama