Znáte podobné symptomy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 21:41
Znate podobne symptomy?

Ahoj lidicky, nevim kam se obratit se svym dotazem, snad se nenastvete a poradite, jelikoz k lekari se ted par dni nedostanu. Poslednich par dni mam problemy s neustalym motanim hlavy a velkyma krecema v brise, po cely den, jakoby po stranach. Po jidle je mi zle a dnes se mi odpoledne z niceho nic zvedl zaludek. Jeden den zacpa, druhy zas prujem. Je pravda, ze par mesicu uz nechavame vecem volny prubeh, ale nemyslim si, ze by to bylo tehotenstvi a test negativni. Spis me zajima, neznate-li takoveto priznaky s tim, ze by to bylo neco obycejneho? Nic me nenapada a je to vice, nez neprijemne. Dekuji moc.

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11046 příspěvků 19.02.18 21:54

Může to být cokoli, od cysty až po něco mnohem horšího

Petule030
Kelišová 5786 příspěvků 19.02.18 22:00

Spíš bych to tipla na nějakou virózu, teď je hodně nemocí a taky znám několik lidí, které teď trápila i střevní chřipka.

AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 22:19

Taky jsem myslela, ale nejak se mi to nezda, ty krece jsou nejaky moc silny ale jinak mi neni absolutne nic co by napovidalo nemoci. A hlava se mi taky nikdy nemotala.

Petule030
Kelišová 5786 příspěvků 19.02.18 22:22

@AntoanetLaura Jestli jsou křeče silné, tak bych se snažila k tomu lékaři zajít, pokud je to aspoň malinko možné. Může to být cokoliv. :(

AntoanetLaura
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 22:26

Myslim, ze nakonec mi nic jinyho nezbyde. Ale dostanu se tam az za 3 dny a doufala jsem, ze nekdo bude neco takoveho znat a vedet, jak si ulevit. Treba jeste nekdo napise, protoze ted se tam vazne nedostanu :( :(

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.02.18 05:49

Doktora bych určitě neodkládala :think: může to být cokoliv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >