Zoloft - tloustnutí

17.4.16 16:43

Zoloft - tloustnutí

Ztloustli jste po zoloftu nebo jeho generikách? Prosím jen osobní zkušenost nebo zkušenost známých. Děkuji :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.4.16 16:51

Nene, nepřibrala, ale každý jsme jiná chemická továrna..

• Citovat
  • Nahlásit
17.4.16 16:57

Děkuji moc za zpravu a můžu se zeptat, jak dlouho jste brala?
Já brala Venlaffaxin a Lerivon a právě nabrala. Ted se mi zase něco rozjíždí. Jo a mmch, zabral vůbec na psychiku? není to moc slabé AD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
17.4.16 16:57

www.huben.cz to kdyz priberes :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.16 17:05

Brala jsem ho asi rok, ulevilo se mi, ale 100% to nebylo..měnila jsem za jiná a zabrala mi lépe. Na každého působí jiná látka..

• Citovat
  • Nahlásit
17.4.16 17:12

Aha, tak hlavně, že to napodruhé klaplo a je to OK :D. Můžu se zeptat jaká byla ta nová? A ani po nich se váha neměnila? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
17.4.16 17:15

Ahoj. Já beru Fluzak. Asi tak 13 kg nahoře. Takže to psychice taky nepřidá. Co stím :?
Vysadit nelze. Nahradit? nepřibírá se po všech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.16 17:22

Beru a přibírám. Takže na mne to tenhle efekt má.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.16 17:29

Já trpím na úzkosti, které někdy přejdou do deprese..jinak funguju, dá se říci, plnohodnotně:) Každý máme něco..nějaké bolísky. U mě má úzkost projev stažení na hrudi, tlak..prostě nepříjemno, které potom limituje v běžných činnostech..do ničeho se člověku nechce, pocit bušení srdíčka..Beru Apo-cital.

• Citovat
  • Nahlásit
17.4.16 18:23

Já beru Zoloft už více jak rok. Po něm konkrétně tak 5 kg, ale za 8 let mé léčby jinými preparáty již 45kg. :,( je to hrozné ani dieta a cvičení nezabírá :zed: jestli chcete napište soukromou zprávu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.16 18:27

Zoloft jsem brala asi 4roky. Nepřibrala jsem. Naopak jsem zhubla 10kg, mohla jsem se totiž začít hýbat, zlehka sportovat. To s depresí fakt nešlo.
V.

• Citovat
  • Nahlásit
4180
17.4.16 21:05

Nikolettko,
tak to jsme na tom úplně stejně, beru také Zoloft, už cca 2 roky, předtím Asentru asi rok, po sertralinu jsem nikdy nic nepřibrala, za to antipsychotika a valproát mě dorazily. Z původních 47 kg jsem se dostala na 77 kg. Teď jsem trochu něco shodila, ale víc to nejde. Také jím zdravě a sportuji, ale nic. Jsem zoufalá. Po čem jsi nabrala ty, jestli se můžu zeptat? Jinak také se léčím 8 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat