Zpozděná mendstruace - poraďte

37
26.6.20 14:26

Zpozděná mendstruace - poraďte

Zdravím, určitě už tady na toto téma je hodně diskuí, ale chtěla sjem vám tu napsat vlastní. No už mám 6 dní zpozdění. Měla jsem sex bez kondomu (měla jsem antikoncepční kroužek, ale teto antikoncepci jsem moc nevěřila) a vzala jsem si tabletku po. Sex byl 8.5. a potom jsem dostala normálně menstruaci 22.5. Ale teď už mám 6 dní zpozdění (ano vím není to moc jednu dobu jsem neměla 2 roky menstruaci, měla jsem problémy s děložní sliznicí, ale už to je v pohodě), ale i tak mám 17 let a jsem v tom ještě řekněme začátečník. Mám bolesti v podbřišku jakobych měla menstruaci. Chci se jen pro můj klidný spánek ujistit, že to je v pohodě a menstruace příjde, tedy snad. Co myslíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.6.20 14:30

@Marta_Kres No, nejlíp si v pondělí pro jistotu zavolat na gyndu. Předpokládám, že test sis dělala… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
26.6.20 14:50

@zelenoockaelen no test jsem si nedělala, bojím se celkem :( mám tam kdyžtak zavolat i když jsem si ho nedělala? Kdybych byla opravdu těhotná, tak to možná radši usmyším z úst člověka než z testu. Nebylo by to chtěné těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 14:53

@Marta_Kres Tak se neboj a udělej si ho :) Ať víš, na čem jsi. Já myslím, že nebudeš, že je to jen zpoždění, ale uklidní tě to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
26.6.20 15:03

Můžeš to mít rozhozené i s té tabletky po. Já to tak měla po Postinoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
26.6.20 15:04

@zelenoockaelen dobře v neděli si ho udělám, možná už i zítra, ale test se dělá myslím spíše s ranní moči myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 15:07

@Marta_Kres Pokud je to tak, že sex proběhl už víc než před měsícem, tak by se čárka ukázala jasně i z večerní moči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
26.6.20 15:09

@zelenoockaelen ahaa dobře děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1537
26.6.20 15:18

Test a uvidíš. Nejspíš máš rozhozený cyklus z toho svinstva po. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
26.6.20 15:24

@EvieK Také mě to napadlo. Minule jak jsem tu tabletku měla jsem měla taky zpozdění 5 dní nebo takhle. A já jsem mela Nulsora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
26.6.20 15:24

@mamina89 také mě to napadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1537
26.6.20 22:29
@Marta_Kres píše:
@EvieK Také mě to napadlo. Minule jak jsem tu tabletku měla jsem měla taky zpozdění 5 dní nebo takhle. A já jsem mela Nulsora.

Měla bys řešit jinou ochranu, než pilulky po. Je to pěkné svinstvo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama