Jak omezit či zmírnit výtok?

Anonymní
26.6.20 10:16

Jak omezit či zmírnit výtok

Ahoj holky, vždy jsem měla celkem dost silný výtok (bílý, bez zápachu), žádné kvasinky nebo nic takového. Poslední dobou mi to hodně vadí, hlavně z toho důvodu že jsem si našla přítele a nechci, aby to viděl na kalhotkách. Vím, že je to normální, ale asi v nějaké určité hranici. Dá se to nějak ovlivnit nebo alespoň zmírnit? Díky moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.6.20 10:29

Zrovna před pár dny jsem se ptala na to samé své doktorky a řekla mi to nijak nejde :nevim: přítel na je intimky zvykly a nevadí mu to

• Nahlásit
  • Citovat
986
26.6.20 10:35

Pokud jsi byla u lekare a nejsou v tom kvasinky ci jiny problem, tak asi nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 10:47

Mam to taky. spoustu let.Uz jako mlada holka jsem to mela a ted po tretim porodu taky. Nikdy jsem nemela zanet, kvasinky..proste mam fyziolog. vytok. Nosim kazdy den intimky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 11:12

Doktor se mi skoro vysmal, prý jak to chcete omezit… Jste zdravá, nic tam v laboratoři nenašli, vše v normě, kupte si intimku… Asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
1475
26.6.20 12:30

Mam to taky a intimky nenosim. Z kalhotek se to normalne vypere. Pritel si moje spodni pradlo nijak zvlast neprohlizi, ale vi, ze vytok mam. Prijde mu to normalni, nikdy se nad tim nepozastavil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 13:10

Asi jak píše anonymni konvalinka(?), me se sice doktorka nevysmála, ale také mi bylo řečeno, že je to znak toho, že tělo je v pořádku, není jak to upravit hormanama, než úplně zastavit činnost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 13:12
@Afrikana píše:
Mam to taky a intimky nenosim. Z kalhotek se to normalne vypere. Pritel si moje spodni pradlo nijak zvlast neprohlizi, ale vi, ze vytok mam. Prijde mu to normalni, nikdy se nad tim nepozastavil :nevim:

Tak to asi nemáš ještě tak silné, jsou dny, kdy bych musela půl dne chodit v mokrém, tak to radši vyměním 2× intimku, než s sebou nosit náhradní kalhotky :? Ale až budu bydlet sama a nebude riziko že si někdo prohlídne moje kalhotky, tak to asi budu dělat stejně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1475
26.6.20 13:26
@Anonymní píše:
Tak to asi nemáš ještě tak silné, jsou dny, kdy bych musela půl dne chodit v mokrém, tak to radši vyměním 2× intimku, než s sebou nosit náhradní kalhotky :? Ale až budu bydlet sama a nebude riziko že si někdo prohlídne moje kalhotky, tak to asi budu dělat stejně :mrgreen:

Pomerovacku asi delat nebudem :mrgreen:, ale taky jsem obcas holt chvili v mokrem. Ono to zas uschne. Z intimek bych mela kvasinky, takze za me zlate mokro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14274
26.6.20 13:34

Intimky forever :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vždy jsem měla celkem dost silný výtok (bílý, bez zápachu), žádné kvasinky nebo nic takového. Poslední dobou mi to hodně vadí, hlavně z toho důvodu že jsem si našla přítele a nechci, aby to viděl na kalhotkách. Vím, že je to normální, ale asi v nějaké určité hranici. Dá se to nějak ovlivnit nebo alespoň zmírnit? Díky moc za rady
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 15:10

Výtok

Ahoj, měla jsem roky problémy s výtokem. Byla jsem u několika gynekologů a dali mi čípky, mastičky, výplachy atd.Nic nepomáhalo. Vyzkoušela jsem různé intimní gely a nic.Pak mi kamarádka poradila intim gel z dubové kůry. Ten bohužel přestali prodávat a výtok byl za nedlouho zpět. Hledala jsem a našla jsem intimní gel z dubové kůry od firmy FINCLUB. Používám ho už několik let a po výtoku ani památky. Samozřejmě, že ne hned. Chvíli to trvalo, ale oplatilo se to.
Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
30.6.20 22:38

Ahoj holky muzu se take zeptat? Take me trapi bily vytok ale primo bily jako mleko. Nic me neboli, nepali, nestipe, nezapacha. U dr mi zjistili nejake bakterie a dostala jsem cipky. Bily vytok ale stale trva a kdyz jsem to rekla doktorovi tak mi odpovedel, ze je to normalni. Na preventivni prohlidce jsem byla cca pred 2 mesici a delal mi dva stery a nic nenasel. Nevite zda je to opravdu normalni mit takto bily vytok? Predem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama