Reklama

Zpoždění menstruace - těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:23
Zpozdena ms.. tehotenstvi

Zdravim zeny :)
Asi to tema je uz tady ohrane, ale rada bych byla i tak za vase typy a odpovedi :).
Jiz tretim mesicem neberu antikoncepci. Ted bych mela dostat od te doby ctvrtou menstruaci. Mela jsem ji posledni 2 mesice pravidelnou po 35 dnech. 36.den jsem to vzdy dostala. Nyni jsem 37.den, tudiz meskam prvni den ms. V polovine cyklu jsem mela ovulaci bolestivou a trochu jsem spinila.(poprve, jeste se mi to nestalo) Na preventivce mi rekli ze je to ovulace a ze to tak byva. S pritelem mame nechraneny styk, on si je jisty, ze do me neejakuloval, ale ne nadarmo se rika o kapickach lasky. Chvili me boli podbrisek a pak se to zase ustali. Test jsem si delala dnes rano a byl negativni. Chci se zeptat po jake dobe si ho mam znovu udelat? Resp. Po kolika dnech vynechane ms se test dela? Byli bychom radi za mimi, stejne ho planujeme ale spis az tak za rok az neco nasetrime :) dekuji moc :))) snad me tady neukamenujete :D

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.09.18 17:26

Takže uz je to 19 dni od ovulace a test negativní? Myslím, ze spíše těhotná nejsi a je to jen výkyv. Test můžeš zkusit třeba za dva dny, radi se testovat v den vynechane ms a to ty uz mas za sebou

Gabi94
Nováček 1 příspěvek 03.09.18 17:28
@Tichošlápek píše:
Takže uz je to 19 dni od ovulace a test negativní? Myslím, ze spíše těhotná nejsi a je to jen výkyv. Test můžeš zkusit třeba za dva dny, radi se testovat v den vynechane ms a to ty uz mas za sebou

Dekuji zkusim znovu za par dni :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:29
Dekuji zkusim znovu za par dni :)

kimoli99
Nováček 1 příspěvek 05.09.18 11:14
@Anonymní píše:
Zdravim zeny :)
Asi to tema je uz tady ohrane, ale rada bych byla i tak za vase typy a odpovedi :).
Jiz tretim mesicem neberu antikoncepci. Ted bych mela dostat od te doby ctvrtou menstruaci. Mela jsem ji posledni 2 mesice pravidelnou po 35 dnech. 36.den jsem to vzdy dostala. Nyni jsem 37.den, tudiz meskam prvni den ms. V polovine cyklu jsem mela ovulaci bolestivou a trochu jsem spinila.(poprve, jeste se mi to nestalo) Na preventivce mi rekli ze je to ovulace a ze to tak byva. S pritelem mame nechraneny styk, on si je jisty, ze do me neejakuloval, ale ne nadarmo se rika o kapickach lasky. Chvili me boli podbrisek a pak se to zase ustali. Test jsem si delala dnes rano a byl negativni. Chci se zeptat po jake dobe si ho mam znovu udelat? Resp. Po kolika dnech vynechane ms se test dela? Byli bychom radi za mimi, stejne ho planujeme ale spis az tak za rok az neco nasetrime :) dekuji moc :))) snad me tady neukamenujete :D

No ja take mam dotaz na tehu testu byl duch mam zpozdeni uz den ale furt mam priznaky na menstruaci co to muze byt. Dekuji za odpoved

Miníí23
Nováček 2 příspěvky 11.10.18 08:11

Čauky holky. Mám dotaz poslední MS proběhla od 13.9.-17.9. Poté jsem vysadila antinu a snažíme se s manželem o mimi. Dnes bych měla dostat Ms a nic. Žádné příznaky že bych ji měla dostat nic. Test jsem si udělala dnes ráno a negativní…předem dík za odpověď

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 11.10.18 08:38

@Miníí23 po vysazeni nevíš, kdy se ti dostaví první ms, cyklus se muze rovnat az rok. Pokud mas negativní test, těhotná nejsi

Sezzi00000
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 14:14
Menstruace

Ahoj nevíte nemusí zda má vitamin e velký vliv na menstruaci ? Občas beru vitamin e v kapslích po 100 mg. V úterý mi začalo špinění a na kalhotkách trochu krve. Večer sem si vzala vitamin e a ve středu už nic. Na vložce nebylo nic, jen výtok a bolesti břicha spojené s pms také vymyzely. Nevíte jestli to je špatně ? Neberu vitamin dlouhodobě jen občas po velké fyzické námaze. Děkuji za odpověď

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >