Zpoždění menstruace + TT

Anonymní
20.1.20 13:41

Zpoždění menstruace + TT

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat.
Mám poprvé zpozdenou menstruaci. Dnes je to 4dny. Tehotensky test jsem si dělala 3 dny po zpoždění a vyšel negativní. Momentálně jsem v dietě a tak jsem si říkala zda to není tím. Moje vyzivova poradkyně říkala, ze na zpoždění menstruace jsem v dietě krátce. Tak nevím jestli ten test mám dělat znovu, třeba za další dny a nebo jestli už je to vhodná doba pro dělání testu a zpoždění menstruace mám přikládat teda třeba předvánočnímu stresu? Ani vysazeni antikoncepce mi menstruaci neprerusilo. Teprve teď poprvé jsem ji nedostala a tak nevím co dal.
Děkuji moc za odpovědi. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

212
20.1.20 13:50

Zkus další test za pár dní. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10134
20.1.20 13:50

Tak udělej další test za několik dní.. Tělo není stroj tak se to prostě někdy stane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 14:00

@Zusanka Říkala jsem si, že 3 dny zpoždění už by se tam mohlo něco málo ukázat. I kamarádka říkala, ze je to už správný čas na TT. Rozumím tomu, ze každá to máme jinak.
Se zpožděním nebo dokonce z vynechanim menstruace nemám zkušenost. Příznaky těhotenství jsem nepostřehla.
Tak uvidíme za par dni.
Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
212
20.1.20 15:29
@Anonymní píše:
@Zusanka Říkala jsem si, že 3 dny zpoždění už by se tam mohlo něco málo ukázat. I kamarádka říkala, ze je to už správný čas na TT. Rozumím tomu, ze každá to máme jinak.
Se zpožděním nebo dokonce z vynechanim menstruace nemám zkušenost. Příznaky těhotenství jsem nepostřehla.
Tak uvidíme za par dni.
Děkuji :mavam:

Mně jednou vyšel test pozitivně až 14 dnů po vynechání. Tak uvidíš. :D :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 19:29

@Zusanka dělat si jej zítra je asi zbytecne, ze? Já jsem strašně nervózní. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
212
20.1.20 19:34
@Anonymní píše:
@Zusanka dělat si jej zítra je asi zbytecne, ze? Já jsem strašně nervózní. :think:

Počkala bych třeba 3 dny :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 17:36

9 den spozdeni a na testu jedna čárka. Měla bych být nervózní, je mi to ale fuk. O vikendu otestuji znovu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama