Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Že se mi zatím nedostavila MS.. měla by už přijít, zatím jsem jen dvakrát spinila a toť vše…
18DC je uz dost na vic se do tebe neudelal.. na co krev za pár dní bych udělala teda ještě jeden a hotovo
@Kajka9 píše:
18DC je uz dost na vic se do tebe neudelal.. na co krev za pár dní bych udělala teda ještě jeden a hotovo
No, já to musím bohužel případně řešit co nejdříve.. ![]()
Takže ráno raději ještě jeden test doma a laborky na krev, ať mám fakt jistotu.. nejsem zvyklá mít zpožděnou MS vůbec…
@Anonymní píše:
No, já to musím bohužel případně řešit co nejdříve..
Takže ráno raději ještě jeden test doma a laborky na krev, ať mám fakt jistotu.. nejsem zvyklá mít zpožděnou MS vůbec…
Za em zbytečné ale dělej jak myslíš.. jo to by byla fakt náhoda..17DC ještě se ani do tebe neudělal.. My máme přerušovaný styk přes 6 let snad a nikdy jsme neotehotnela… na víc máš negativní test…hele tělo není stroj prostě na víc třeba máš teď nervy že na to myslíš á opozdila se ti ms.. hod se do klidu a uvidíš že přijde
@Kajka9 píše:
Za em zbytečné ale dělej jak myslíš.. jo to by byla fakt náhoda..17DC ještě se ani do tebe neudělal.. My máme přerušovaný styk přes 6 let snad a nikdy jsme neotehotnela… na víc máš negativní test…hele tělo není stroj prostě na víc třeba máš teď nervy že na to myslíš á opozdila se ti ms.. hod se do klidu a uvidíš že přijde
Já vím, strašně plašim teď, nemyslím na nic jinýho
byl by to prostě průser… Ponaučení pro příště každopádně teda. Ale děkuju moc za podporu! ![]()
@Anonymní píše:
Já vím, strašně plašim teď, nemyslím na nic jinýhobyl by to prostě průser… Ponaučení pro příště každopádně teda. Ale děkuju moc za podporu!
Právě mě začala děsit představa, že i když se po prvním vyvrcholení otřel a byl na wc, tak na něm stejně mohlo něco „aktivního“ zůstat a mě pri tom následujícím sexu dostat do pruseru.. ten druhý byl přerušovaný. Obojí mě prostě znervózňuje :/
A jak dlouhy mivas cyklus?? To je celkem dulezite ne? Treba ja mam ovulaci 17 dc a 14 dni po styku jsem taky mela negativni test a byla jsem tehotna.
Ted uz ale neni jine reseni nez pockat. Kdyz zase vemu kolikrat jsme se snazili a nevyslo to…je to jen souhra nahod. Tak at to dopadne jak si prejes.
No, u mě je to s cyklem divný, ještě kojim, a MS mi každý měsíc přijde v podstatě dřív než ten předchozí. Příznaky ovulace jsem často měla kolem 12-13.dne… no uvidíme zítra s těmi testy. Díky!
Holky, tak dnes, 16 dní po styku, ráno test z moči negativní, odběry krve na HCG negativní, menší než 1,2… MS stále nikde a spinim… Už by ale těhotenství bylo vidět, ne? ![]()
@Anonymní píše:
Holky, tak dnes, 16 dní po styku, ráno test z moči negativní, odběry krve na HCG negativní, menší než 1,2… MS stále nikde a spinim… Už by ale těhotenství bylo vidět, ne?
To bude v pohode
myslim ze aspon naznak uz by byl
@Anonymní píše:
Holky, tak dnes, 16 dní po styku, ráno test z moči negativní, odběry krve na HCG negativní, menší než 1,2… MS stále nikde a spinim… Už by ale těhotenství bylo vidět, ne?
100% těhotna nejsi
Ahoj, v sobotu 4.1. jsem měla nechráněný styk, nedošlo přímo k ejakulaci dovnitř, nicméně po prvním sexu a následném pouhém „utření se“ došlo k dalšímu styku.. dnes, tedy přesně po 14 dnech po sexu, jsem si ráno udělala těhotenský test, vyšel jasně negativně. Styk proběhl 17.den cyklu.. myslíte, že test nelže a těhotná nejsem?
ráno si asi skočím do laborek na krev ještě… Díky za názory a prosím nepérujte mě tu jako malou holku, nemám IQ50, mám dítě a jindy se chráním, tentokrát to nějak ujelo..