Zpoždění - SOS! ????

Anonymní
10.9.21 19:08

Zpoždění - SOS! ????

Ahojte, prosím chci se zeptat jesi nemá někdo podobné zkušenosti, byla bych za ně moc ráda.
Mám zpožděnou menstruaci dnes už o 9 dní. Asi týden předtím než mi měly přijít mé dny jsem měla se svým přítelem sex, kondom jsme použili hned od začátku, žádná prasklinka tam myslím nebyla (ale vodou jsme ho pak pro zkoušku nenapoušteli), ejakulace byla už od začátku mimo vagínu. Napadlo mě jesi nejsem těhotná a mám z toho strašné nervy a jsem ve stresu 😅 tak nevím ale jinak žádné příznaky jako nevolnost a další nemám, ničeho jsem si nevšimla. Test jsem si ještě nedělala, ale jesi to bude dýl než 14 dní a furt nic tak si udělám. Je možné že se to o takovou dobu posunulo kvůli stresu? Setkali jste se s tím někdo?

PS: antikoncepci neberu, jediná naše ochrana je kondom, ale měl by být 100% :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1442
10.9.21 19:11

Já už bych si dávno ten test udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 19:14

@Dara90
Já právě ještě čekám jesi to třeba dojde, jelikož je fakt že znám i zpoždění u mě 10 dní, ale jinak si udělám test.

• Citovat
  • Nahlásit
1047
10.9.21 19:17

Udělej si test hned a budeš vědět. Bez toho jsou všechny spekulace k ničemu.

Cyklus ti může rozhodit víc věcí, klidně i stres. Můžeš mít zpoždění a nebýt těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.9.21 19:22

@annali
Joo udělám, jen jak říkám možná do dojde zítra ten 10.den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 19:41

Nedávno jsem měla 11dni zpoždění, posunulo se mi to stresem :nevim:
Edit: test jsem si dělala, ten den jsem to dostala.

• Citovat
  • Nahlásit
422
10.9.21 19:45

Ahoj tazatelko, on tě ten test i uklidní a beztak do dvou dnů dojdou 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.9.21 19:52

@Clue
Uklidní to jo, ale zároveň se bojím výsledku, ale říkám si že je blbost abych byla těhotná ale je tu ALE,😅
Každopádně moc díky všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
10.9.21 20:26
@Anonymní píše:
@Dara90
Já právě ještě čekám jesi to třeba dojde, jelikož je fakt že znám i zpoždění u mě 10 dní, ale jinak si udělám test.

No, takže nemáš zpoždění, ale nepravidelný cyklus. To je trošku rozdíl.
Počůrej test, když bude negativní - což nejspíš bude, když kondom nepraskl a ejakulace i tak byla mimo vagínu - těhotná nejsi. Není co řešit. Leda teda bys chtěla řešit nepravidelný cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
10.9.21 21:34

Tehotna s vysokou mirou pravdepodobnosti nebudes. Jako nechapu tento typ dotazu :roll:. Sis mela udelat test uz pred tydnem a vedela bys. Jo, muze se to zpozdit i vlivem cehokoliv. Ja to mam jak hodinky a presto cca jednou dvakrat za rok mam zpozdeni treba tyden a tehotna nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
11.9.21 11:31

Ano, stres děla hodně, a jednou se mi to taky stalo (před operací).

A pro svůj klid bych si udelala test hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat