Zradil mě můj přítel

Anonymní
4.3.16 06:32

zradil me muj pritel :-((

Ahoj holky, jsem uplne zlomena, vyřízena, zradil mě muj pritel se kterym bych byla pomalu 3 roky, vlezla jsem mu do mobilu tam milostne zprávy, plánují schůzku, ona vdaná, uz toto dělal před měsícem, nevěru popřel, ale ted už mu vůbec neverim, chtela bych se s nim rozejit, ale je to tezke živi nás, predelava bydlení :-(((

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
4.3.16 06:38

Co na to říct? Na jednu stranu plánuje budoucnost s tebou a na druhou to vypadá, že si bude žít po svém…
Jediná možnost je postavit se na svoje nohy-finančně a nebýt závislá a tím i tak nějak nucená se trápit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
4.3.16 06:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem uplne zlomena, vyřízena, zradil mě muj pritel se kterym bych byla pomalu 3 roky, vlezla jsem mu do mobilu tam milostne zprávy, plánují schůzku, ona vdaná, uz toto dělal před měsícem, nevěru popřel, ale ted už mu vůbec neverim, chtela bych se s nim rozejit, ale je to tezke živi nás, predelava bydlení :-(((

Já si zažila něco podobného…ustala jsem to, i když to bylo pro mě těžké. Teď jsem total nad věcí.
Co té vedlo vlezt do telefonu??

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
4.3.16 06:54

Přiznám se že i já jsem neodolal se mrknout do zpráv, když se žena neodhlásila z mailu a první co na mě vyskočilo, byla její emailová schránka, kde byla vidět konverzace s nějakým chlapem, který vyjadřoval zájem víc než kamarádský. Ale normálně by mě to nenapadlo i když tam přístup mám velice snadný.

No a zakladatelko, co třeba nepředjímat hned to nejhorší? Bylo tam jen o schůzce, nebo i nějaká vyznání? Může plánovat něco, k čemu ji potřebuje (překvapení pro tebe), Nebo nevím co dělá tvůj muž, ale třeba potřebuje ona jeho k překvapení pro svého muže, nebo se chce prostě jen vypovídat s reálnou ženskou o problémech a pocitech, tak jak to tu slepičíme my všichni celému světu pod anonymy a necháváme si radit od jiných neznámých.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3080
4.3.16 06:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem uplne zlomena, vyřízena, zradil mě muj pritel se kterym bych byla pomalu 3 roky, vlezla jsem mu do mobilu tam milostne zprávy, plánují schůzku, ona vdaná, uz toto dělal před měsícem, nevěru popřel, ale ted už mu vůbec neverim, chtela bych se s nim rozejit, ale je to tezke živi nás, predelava bydlení :-(((

Tak proč mu lezeš do telefonu? Kdybys nebyla zvědavá, tak je vše v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.16 06:58

Ne je to jistě píšou tam jak po sobe touzi, jak je nadrzena a kdy nemá doma manzela

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.3.16 07:00

No já bych vyzila i sama, jde o to bydlení, asi budu muset počkat než to dodela :-(

• Nahlásit
  • Citovat
26205
4.3.16 07:07
@Anonymní píše:
No já bych vyzila i sama, jde o to bydlení, asi budu muset počkat než to dodela :-(

a když to dodělá, tak se stane co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
4.3.16 07:07

Po 3 letech je docela brzo. Ale plánování schůzky ještě nemusí nic znamenat. Málokterý vztah na celý život si neprojde nevěrou. Podváděné ženy, pokud o nevěře neví, bývají naopak šťastnější. Muži jsou k nim vzhledem k výčitkám svědomí ohleduplnější. Dej na intuici a raději poslouchej srdce než mozek. Ne všechna logická rozhodnutí jsou správná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.16 07:13
@Malaga píše:
a když to dodělá, tak se stane co?

Tak byt je psány na me mám ho v osobním vlastnictví manžele nejsme.

• Nahlásit
  • Citovat
26205
4.3.16 07:29
@Anonymní píše:

takže to máš celkem promyšlené? nevěru si odpracuje na rekonstrukci tvého bytu a pak mu zamáváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9143
4.3.16 07:32
@Anonymní píše:
No já bych vyzila i sama, jde o to bydlení, asi budu muset počkat než to dodela :-(
Čakať až ti prerobí byt??? To vypovedá aj o tvojom vzťahu k nemu. pomohlo by sa s nim pozhovárať, možno vás vzťah je pre neho nezáživný, niečo mu chýba a pod. Ale tým že mu priznáš že mu kontroluješ mobil by bol asi definitívny koniec. Skús okľukov nadhodiť či je s tebou šťastný, spokojný, plánuj spoločné akcie, výlety, romantické večere, aby si spomenul prečo sa do teba zamiloval. Možno váš vzťah spadol do všednosti. Držím palce nech ti to dobre dopadne :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
4.3.16 07:37

No posledním svým komentem jsem Tě opravdu přestala litovat. Mluví z Tebe vypočítavost, nebo možná zhrzenost s vypočítavostí. Na rovinu, klidně si počkej, až ho předělá, ale nezapomeň na jednu drobnost, pokud bude moci Tvůj přítel doložit (faktury, účtenky a pod), že něco do tvého bytu investoval, tak může až 2 roky zpětně po Tobě ty finance požadovat i soudně a vyhraje.
Pokud je Ti nevěrný, tak si s ním o tom promluv a ukonči to sama, ale hned a nečekej na dodělání bytu. Chovej se dospěle a ne jako děcko, kterému vzali lízátko!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
4.3.16 07:41
@Anonymní píše:

tak se osamostatni, co na to říct.. :nevim: lézt do mobilu je špatně - evidentně už tam ta důvěra nebyla :nevim: jinak nečekej, až něco dodělá, prostě ať byt opustí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14842
4.3.16 07:58
@Anonymní píše:

Jako prijde mi to celkem..vychcany…koukam ze vy dva si nemate co vycitat. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama