Zrušení rodinných oslav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 18:01
Zrušení rodinný oslav

Hezký večer všem, už delší dobu se přemáhám na oslavách bratrance a jejo rodiny. Má nekomunikativní ženu, navíc jsme sousedi a nevídáne se, sotva mě pozdraví. Když je člověk pozve s ostatními mají nejaký problém a dárek donesou jindy nejlépe mezi dveřmi. Chtěla bych oslavy zrušit a vídat se tak jen u ostatních příbuzných, protože v jejih přítomnosti mi není hezky a nikoho nechci do ničehiho nutit. Naví chystat občerstvení a na poslední chvíli to zruší. Co myslíte? Děkuji

Reakce:
smajlik345
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 17.10.18 18:11

a to je taky problém je zrušit a hotovo. Mě udivuje že slaví s bratrancem narozeniny když už jste oba dospělý a máte rodiny. U nás chodili rodiče na oslavy svých sourozencu a švagru ( moje tety, strejdy ) a synovcu, neteřu když byli malí do 10 let. My jsme nechodili, protože když sestřenice a bratranci z otcové strany byli na světě tak my ještě ne, když už jo tak už se narozeniny neslaví. Spíš jsme chodili na oslavy sestřenic, bratranců ze strany mamky, ale do doby když jim bylo 10 let. Pak už se oslaví zrušili. Že na oslavu stylu všech možných příbuzných jsme staří a stačí jak nám dárek dají rodiče a sourozenci a ne slavít když je všem okolo 30 let a víc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 18:30

On s nami vyrustal, nemel tatu tak byl neco jako bracha.. spis mam pocit, kdyz to zrusim ja, budu u jeho mamky ta cerna ovce ja. Pritom je to jeho zena, kdo nici vztahy

Bubla_Bučková
Závislačka 4478 příspěvků 17.10.18 18:41
@Anonymní píše:
Hezký večer všem, už delší dobu se přemáhám na oslavách bratrance a jejo rodiny. Má nekomunikativní ženu, navíc jsme sousedi a nevídáne se, sotva mě pozdraví. Když je člověk pozve s ostatními mají nejaký problém a dárek donesou jindy nejlépe mezi dveřmi. Chtěla bych oslavy zrušit a vídat se tak jen u ostatních příbuzných, protože v jejih přítomnosti mi není hezky a nikoho nechci do ničehiho nutit. Naví chystat občerstvení a na poslední chvíli to zruší. Co myslíte? Děkuji

Ty ho doma nechceš, „švagrová " k vám nechce, minule to zrušil na poslední chvíli, chodí mezi dveře a být u vás nechce a ty řešíš co teda? :lol: Poslala bych přání přes sms a ať se staví "někdy“ na kafe a další rok jen sms.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 17.10.18 18:48
@Anonymní píše:
Hezký večer všem, už delší dobu se přemáhám na oslavách bratrance a jejo rodiny. Má nekomunikativní ženu, navíc jsme sousedi a nevídáne se, sotva mě pozdraví. Když je člověk pozve s ostatními mají nejaký problém a dárek donesou jindy nejlépe mezi dveřmi. Chtěla bych oslavy zrušit a vídat se tak jen u ostatních příbuzných, protože v jejih přítomnosti mi není hezky a nikoho nechci do ničehiho nutit. Naví chystat občerstvení a na poslední chvíli to zruší. Co myslíte? Děkuji

Jestli ty komunikuješ jako píšeš, tak se nedivím že na tebe čumí jak puk a nic neřekne. Páč ti ani nemůže rozumět. ;) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 19:07

Diky vsem za odezvu

Malina7
Závislačka 2682 příspěvků 19.10.18 05:26

Pokud se s někým necítíš dobře, nepouštěj si ho do života ( hlavně z morálního hlediska to rozhodně nedělej). Pošli SMS s přáním a víc neřeš ( hlavně kdo co bude a nebude říkat a buď nad věcí).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >