Šaty pro družičku, které je 10 let

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 11:46
Šaty pro družičku - 10 let

Ahoj… zajímá mě, jak to je se šaty pro družičku… bratr se žení, vzniká z toho dost monstrakce na úrovni… moje dcera měla jít za družičku, ale oni mají jasnou představu, co má mít na sobě, jinak za družičku jít nemůže… zřejmě jsem za strašnou a nechápající sestru, ale prostě odmítám kupovat dceři šaty " alá růžový dortík ", který by si už na sebe v životě nevzala… a k tomu samozřejmě ještě boty… skoro mám chuť jim říct, že když to tak chtějí, ať to zaplatí…
No nevím, jak se s tím poprat.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.10.18 11:50

No, já bych řekla, že to má platit ženich s nevěstou, ale neřekla bych si o to, kdyby je to samotné nenapadlo :oops:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17549 příspěvků 18 inzerátů 15.10.18 11:52

Ja chtela mit druzicky -netere sladene, usili to v pujcovne a ja to jako nevesta samozrejme platila. Prijde mi od bratra krajne nevhodne dikrovat, coma mit na sobe, aniz by se financne a organizacne na tom podilel.

Tichošlápek
Extra třída :D 10931 příspěvků 15.10.18 11:55

Šaty se většinou půjčují a platí to samozrejme nevěsta. Takže bych ji to i takto řekla, ať šaty zkusite spolu a on ale pak koupí/půjčí. Po svatbě je zase muze poslat dal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 11:58
@radkka píše:
No, já bych řekla, že to má platit ženich s nevěstou, ale neřekla bych si o to, kdyby je to samotné nenapadlo :oops:

To je jasný, že si o nic neřeknu. Jsem chudá příbuzná, ale trochu hrdosti ještě mám… :oops:
Holka to sice obrečela :,( ale pochopila…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.10.18 11:59
@Anonymní píše:
To je jasný, že si o nic neřeknu. Jsem chudá příbuzná, ale trochu hrdosti ještě mám… :oops:

Nakonec za družičku nepůjde? :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 12:00
@Svistice píše:
Ja chtela mit druzicky -netere sladene, usili to v pujcovne a ja to jako nevesta samozrejme platila. Prijde mi od bratra krajne nevhodne dikrovat, coma mit na sobe, aniz by se financne a organizacne na tom podilel.

No ono už je špatně to, že požadovaný dress code nedodržím ani já..... :oops:

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 15.10.18 12:01

Zajdete spolecne s bratrem nebo budouci svagrovou do pujcovny - ve svatebnich salonech pujcuji i saty pro druzicky. Tam muzou vyslovit svoji predstavu a rovnou to i zaplatit ;)

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 15.10.18 12:02
@Anonymní píše:

A to není možné šaty pro dceru na ten jeden den prostě vypůjčit?

Než jí zkazit radost… :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.10.18 12:04
@Anonymní píše:
No ono už je špatně to, že požadovaný dress code nedodržím ani já..... :oops:

Bože, přesně tyhle svatby nesnáším, všichni akorát ve stresu a křeči :roll: Fakt by to brácha nepochopil, kdybys mu to vysvětlila? …myslím ty šaty pro malou.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17549 příspěvků 18 inzerátů 15.10.18 12:07
@Anonymní píše:
No ono už je špatně to, že požadovaný dress code nedodržím ani já..... :oops:

Tak to uz je ale uchylny, vyzadovat dress code po hostech (pokud teda nehodlaji jit v monterkach). :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 12:07
@radkka píše:
Nakonec za družičku nepůjde? :(

No je to otevřený… ale spíš ne… :( jako víš co, oni by to naši zaplatili, kdybych je poprosila… i se nabízejí… ale nějak to nemůžu skousnout… :oops: že jim vadí, že by jim to tam holka odhopsala v tmavomodrých krajkových šatech… :nevim: bude tam jediný dítě asi, tak o co jde…

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3465 příspěvků 15.10.18 12:09

Já teda platila ušití všem družičkám. Chtít po někom konkrétní šaty, ale aby si je platil sám? :roll:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 15.10.18 12:10

Bývá zvykem, že šaty pro družičky platí nevěsta a ženich… a co mají za dress code, že ho nedodžíš, jestli se můžu zeptat?

Stánina
Generální žvanilka 20486 příspěvků 15.10.18 12:12

Platí nevěsta, ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >