Zrušení TP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 09:45
Zrušení TP

Ahoj. Mam dotaz. Jsem rozvedena. Na urade mi rekli, ze byvalemu nemuzu zrusit trvaly pobyt, dokud u me bydli. Nastala mala zmena. On si nasel podnajem. Ma najemni smlouvu psanou na sebe. Ale presto dal uziva i muj byt, ma tu sve veci, ma je tedy i v novem bydleni. Na soudu mam podanou zadost o vystehovani, protoze mi rekl, ze se nehne. Kdyz uz ma sehnane jine bydleni na sve jmeno, sel by uz TP, ktery ma u me, zrusit? Na MU se dostanu nejdriv za tyden, kvuli me pracovni dobe. A soud o vystehovani probehne nejdriv za 3 mesice a nevim, jestli se popripade nejak neodvola. Tezko rict, jak dlouho se to bude tahnout.

Reakce:
Lucy75
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 30.08.19 10:10

Byla jsem nedávno jako svědek ve správním řízení na úřadě kvůli kámošce, co takto chtěla vystěhovat ex-přítele.. musela prokazovat, že on už u ní nebydlí delší dobu.. volali si svědky..

ale on tedy neměl uzavřenou nikde novou smlouvu… Můžete dát na Evidenci obyvatel písemný podnět o zahájení správního řízení ke zrušení jeho trvalého pobytu, ale věřte, že se to taky několik týdnů potáhne, navíc pokud si on nevyzvedne poštu apod., tak další obstrukce… rychlé to rozhodně nebude..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 10:15
Zakladatelka

@Lucy75 Tak sousedi ho tady urcite obcas vidi, tak z toho by asi nic nebylo. Ty zakony mi prijdou takovy nedomysleny :(

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 30.08.19 10:35
@Anonymní píše:
@Lucy75 Tak sousedi ho tady urcite obcas vidi, tak z toho by asi nic nebylo. Ty zakony mi prijdou takovy nedomysleny :(

Pokud mate deti, tak chodi za detma. Proto ho sousedi vidi. Sousedi s vama doma neziji. A pokud ma najemni smlouvu k uzivani jineho bytu, tak bych to postavila na tom, ze bydli tam. Jako svedka bych navrhla osobu pronajimatele.

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 30.08.19 10:44

@cecetka souhlas :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 10:51
Zakladatelka

@cecetka Jako svedka myslite majitele bytu, ktery si ex pronajal?
Jenze my mame deti ve stridave peci. To on ted od skolniho roku bude u me pecenej varenej, protoze u me maji deti skolu a skolku a on ten byt ma 20km odtud. Takze kdyz je bude mit zrovna v peci, tak u me bude tak 5-10 dni v mesici, a kdyz je nebude mit, tak bude ve svym. :roll:

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 30.08.19 11:06

Nepsala jsi tady nedavno? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:21
Zakladatelka

@cecetka Jak se to vezme. Nedavno. Tak mozna pred mesicem jsem asi prispevek psala, ale ne na toto ani podobne tema.

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 30.08.19 18:01

Tak je tady jina hoooodne podobna diskuse. Taky deti ve stridavce, exmanzel u nove partnerky, ale odstehovat se a zrusit TP u exmanzelky nechtel.
https://www.emimino.cz/…zela-257088/

Váš příspěvek
Reklama