Zrychlené dýchání

1102
3.1.11 11:45

zrychlené dýchání

Chtěla bych vás poprosito radu nechci zbytečně plašit u dr. Syn má asi chřipku šílenou rýmu,..druhý den teplotu 38,4,,..zdá semi že teĎ když usnul zrychleně dýchá..mohlo by to být ucpaným nosem nebo mám raději vyhledat lékaře? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2835
3.1.11 11:46

srážíte ty horečky něčím? Má i kašel nebo jen rýmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
3.1.11 11:49

má i kašel horečky srážíme panadol čípky po 4 hodinách dělala jsem mu i sprchu.TeĎ mi příjde že horečka klesá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
3.1.11 11:50

KAšel má suchý jak mu stéká rýma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
3.1.11 11:51

co se vybavuju, když holky marodí a maj horečky, to dýchání zrychlené mají. K dr jsme kvlůi tomu nejeli, ale sleduju samozřejmě celkový stav a kdyby se mi něco nezdálo, zavolám nebo jedu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
3.1.11 11:57

já si říkám že asi zbytečně plaším.díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
3.1.11 12:00

Ahoj, naše malá, když má teplotu,tak také zrychleně dýchá. Já to podle toho vždycky v noci poznám než na ní sáhnu. Ale asi špatně tady posoudíme, jak moc Ti zrychleně dýchá. Řekla bych, že pokud mu teplota klesne a bude zas dýchat normálně, že je vše ok a je to jen k tý teplotě.

Ale kdyby se Ti něco nezdálo,tak pro jistotu raději vyražte k doktorovi.

Držím pěsti,ať je malej brzo fit.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2835
3.1.11 12:01

pokud horečka do odpoledne moc neklesne raději si zajedte, doktorka ti hlavu neutrhne… my jsme si také nejdřív mysleli, že máme jen rýmu a pak to byly průdušky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
3.1.11 12:11

Ahoj!

Zrychlené dýchání je naprosto normální, když má dítě teplotu.
Já podle toho taky poznám, jak na tom je, jestli teplota stoupla nebo klesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28792
3.1.11 12:27

Zrychlené dýchání je normální, když má dítě teplotu.
Pokud by se mi ale něco nezdálo, zajela bych k dr. nebo bych tam napřed zavolala a popsala situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
28.12.14 19:44

Obnovuji diskuzi. Nase dvouleta nemocna, ma kasel, rymu a ted taky hodne rychle dycha, ale teplotu nema… co to muze byt? Zitra radeji zavolam dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.14 20:01

Tak zrychlené dýchání (= tachypnoe) může být u akutní obstrukční bronchitidy nebo zápalu plic. Záleží, jestli dýchá také ztíženě, zda má ztížený a prodloužený výdech. Podívala bych se na hrudníček, jestli nezatahuje podžebří a hrdelní jamku, to by znamenalo, že k dýchání používá pomocné svaly dýchací, které se běžně nepoužívají. V tom případě bych jela na LSPP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
28.12.14 20:19

No ted uz spinka a dycha vcelku normalne. Dychani prave nebylo nejak ztizene, ted jsem se na ni byla divat, vydechy klidne. Jen srdce ji bije rychleji, takze asi trochu zvysenou teplotu mit bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
28.12.14 20:20

Ale na hrudnicek jsem se nedivala, bojim se ze se vzbudi kdyz ji odkreju a roznu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.14 20:44

@Mishka85 Pokud dýchala volně, bez ztíženého výdechu, tak to nebude obstrukce.. určitě by klidně nespinkala. Dětem s obstrukcí se celkem špatně dýchá vleže a vyžadují spíše polosed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama