Reklama

ZŠ a MŠ Hůrka Kolín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:55
Zš a Mš Hůrka Kolín

Dobrý den, hledám zkušenosti -doporučení či nedoporučení se ZŠ. Děkuji

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 11.02.18 14:01

Znám Hůrku jen v Kutné Hoře, dcerka tu chodí do školky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:56

Aha, no stehujeme se a bylo mi doporuceno at se poptam. Takze Kutna Hora. A jaka je?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 11.02.18 16:20

Dcerka je spokojená, nastoupila teď jako čerstvě tříletá, můžu tam pobývat s ní, když potřebuje. Jídlo jí chutná. Mě se líbí, že s dětmi hodně tvoří, vždy mají téma týdne a na dané téma se vždy něco učí, ale zcela nenásilně. Když tak se ptej, co tě zajímá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 19:41

Kolik deti tam je? Ucitelek? Chodi ven…kam? Jak je to s jidlem, cetla jsem, ze je zajisteny obed, svacinky nosi rodice? Diky.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 12.02.18 08:34

Od po -st je tam kolem 16 dětí a čt, pá kolem 10. Učitelky jsou tam 3. Chodí ven každý den za jakéhokoli počasí cca na 2 hod dopoledne a potom odpoledne po třetí hodině a jsou venku než si dítko vyzvedneš. Chodí většinou na zahradu (cca 400 m od školky), nebo někam na procházku po Kutné Hoře. Odpoledne vždy na zahradu (kvůli vyzvedávání). Obědy zajišťují, svačinky si děti nosí vlastní i pití (pití jim případně doplní). Jinak je možnost se domluvit a celý den si vyzkoušet, včetně oběda.

Kaja3980
Nováček 1 příspěvek 18.06.18 21:44

Skolka ok, skola vubec. Tam nic neuci, ucitelka je spatne vychovana a hodne deti uz odchazili. Pozor!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >