ZŠ a MŠ Hůrka Kolín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 13:55
Zš a Mš Hůrka Kolín

Dobrý den, hledám zkušenosti -doporučení či nedoporučení se ZŠ. Děkuji

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 11.02.18 14:01

Znám Hůrku jen v Kutné Hoře, dcerka tu chodí do školky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:56

Aha, no stehujeme se a bylo mi doporuceno at se poptam. Takze Kutna Hora. A jaka je?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 11.02.18 16:20

Dcerka je spokojená, nastoupila teď jako čerstvě tříletá, můžu tam pobývat s ní, když potřebuje. Jídlo jí chutná. Mě se líbí, že s dětmi hodně tvoří, vždy mají téma týdne a na dané téma se vždy něco učí, ale zcela nenásilně. Když tak se ptej, co tě zajímá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 19:41

Kolik deti tam je? Ucitelek? Chodi ven…kam? Jak je to s jidlem, cetla jsem, ze je zajisteny obed, svacinky nosi rodice? Diky.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 12.02.18 08:34

Od po -st je tam kolem 16 dětí a čt, pá kolem 10. Učitelky jsou tam 3. Chodí ven každý den za jakéhokoli počasí cca na 2 hod dopoledne a potom odpoledne po třetí hodině a jsou venku než si dítko vyzvedneš. Chodí většinou na zahradu (cca 400 m od školky), nebo někam na procházku po Kutné Hoře. Odpoledne vždy na zahradu (kvůli vyzvedávání). Obědy zajišťují, svačinky si děti nosí vlastní i pití (pití jim případně doplní). Jinak je možnost se domluvit a celý den si vyzkoušet, včetně oběda.

Kaja3980
Nováček 1 příspěvek 18.06.18 21:44

Skolka ok, skola vubec. Tam nic neuci, ucitelka je spatne vychovana a hodne deti uz odchazili. Pozor!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >