ZŠ Obříství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annix
Kecalka 165 příspěvků 29.03.18 13:16
ZŠ Obříství

Ahoj, nenajde se zde nekdo, koho dite chodilo ci chodi na ZS v Obristvi? Zajimaly by me dojmy ze skoly, dojmy z ucitelu, jak je/bylo spokojene dite a vy. Zkratka pozitiva i negativa, jakekoliv postrehy. Predem moc dekuji.

A klidne to same i o mistni skolce.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 13:26
@Annix píše:
Ahoj, nenajde se zde nekdo, koho dite chodilo ci chodi na ZS v Obristvi? Zajimaly by me dojmy ze skoly, dojmy z ucitelu, jak je/bylo spokojene dite a vy. Zkratka pozitiva i negativa, jakekoliv postrehy. Predem moc dekuji.A klidne to same i o mistni skolce.
Škola není moc náročná. Kamarádka tam přestoupila zpátky, když nezvládala gympl. Dochodila ji a šla na střední. Taková průměrná základka. Dečka z Obříství jsou taková oprskla a popravdě přijde mi, že se tam dělají takové partičky a dečka se „kazí“. Mám s tím špatné zkušenosti. Dala bych radši kousek do Neratovic na 2.zs. Ta je dobrá.

Annix
Kecalka 165 příspěvků 29.03.18 13:28

No, my na 2.ZS do Nera chteli, ale budou rekonstruovat a letos oteviraji jen 3 tridy a my jako neneratovicky asi nemame sanci. Urcite to zkusime, uvidime. Dekuji za nazor, moc mi to pomuze pri rozhodovani.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 13:38
@Annix píše:
No, my na 2.ZS do Nera chteli, ale budou rekonstruovat a letos oteviraji jen 3 tridy a my jako neneratovicky asi nemame sanci. Urcite to zkusime, uvidime. Dekuji za nazor, moc mi to pomuze pri rozhodovani.

Uvidíte, snad vás vezmou, držím palce. Klidně bych zkusila i tu 3. Zs, ta taky není špatná, ale Obříství bych se bala, že se mi dítě zcuchne s nějakou partou, znám holcinu šikovnou, která začala v Obříství chodit ven a najednou ve 14 kouřila, pila a spala s kdekým. Potom vřele doporučuju i gympl v Nera, není špatný.

Annix
Kecalka 165 příspěvků 29.03.18 13:40

Na 3.se jdeme ted podivat na DOD, uvidime. A moc dekuji za nazor, za zkusenosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 13:43
@Annix píše:
Na 3.se jdeme ted podivat na DOD, uvidime. A moc dekuji za nazor, za zkusenosti.

Není zač. Na 3. Zs mám výborné zkušenosti s paní Brestovanskou, jestli tam ještě učí, tak budete mít velké štěstí, zlata ženská. Je tam i dobrá družina (tam hlavně vychovatelka Vancurova). Je celkem dobře vybavená a dobře zabezpečená a mají hezké skříňky.

Annix
Kecalka 165 příspěvků 29.03.18 13:45

Slysela jsem uz o 3.ZS take dost chvaly, pry v poslednich letech je i lepsi nez 2.ZS, o te si obrazek neudelam, letos DOD neporadaji…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >