Reklama

ZŠ Praha - Kolovraty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 22:23
ZŠ Praha-Kolovraty

Dobrý den,

bydlíme v Kolovratech a zvažuji, jestli dám dítě do místní školy nebo zařídím nástup jinam. Jak jste ve škole spokojeni? Je výuka kvalitní? Pro místní školu hraje to, źe syn bude mít kamarády ze školky a bude moci chodit sám domu. Proti - je to malá škola a v Praze je obrovský výběr, syn je chytrý, ráda bych se podívala pro nějaké třídě pro nadané.

Ve školce jsme zatim spokojeni jakž takž, synovi se líbí, já mám řadu výhrad…

Prosim anonymně nebo smazat. Nechci, aby se tu vědělo, kde bydlím.

Reklama

Reakce:

janoma
Kecalka 443 příspěvků 17.02.17 07:37

Ano, škola je to dobrá. Pěkný přístup k dětem.
Pokud je syn diagnostikovány jako nadany asi bych zkusila nějakou pražskou školu. Prog atd. Pokud je to pouze tvůj subjektivní pocit, klidně bych ho dala na místní skolu :) Stejně vždy záleží na učitelce.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama