ZŠ Praha - Kolovraty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 22:23
ZŠ Praha-Kolovraty

Dobrý den,

bydlíme v Kolovratech a zvažuji, jestli dám dítě do místní školy nebo zařídím nástup jinam. Jak jste ve škole spokojeni? Je výuka kvalitní? Pro místní školu hraje to, źe syn bude mít kamarády ze školky a bude moci chodit sám domu. Proti - je to malá škola a v Praze je obrovský výběr, syn je chytrý, ráda bych se podívala pro nějaké třídě pro nadané.

Ve školce jsme zatim spokojeni jakž takž, synovi se líbí, já mám řadu výhrad…

Prosim anonymně nebo smazat. Nechci, aby se tu vědělo, kde bydlím.

Reakce:
janoma
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 17.02.17 07:37

Ano, škola je to dobrá. Pěkný přístup k dětem.
Pokud je syn diagnostikovány jako nadany asi bych zkusila nějakou pražskou školu. Prog atd. Pokud je to pouze tvůj subjektivní pocit, klidně bych ho dala na místní skolu :) Stejně vždy záleží na učitelce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >