Ztracené štěně - České Budějovice

Alcabar
2.1.20 19:29

Ztracené štěně - České Budějovice

Dobrý večer všem,

ráda bych touto cestou rozšířila možnosti úspěchu při hledání zaběhnutého štěněte.

Prosím pouze o pomoc, nikoli kritiku, které se mi na jiných stránkách bohatě dostalo. Vím, že situaci šlo zabránit, a výčitek mám bohatě sama. Předem vám velice děkuji.

O silvestrovském večeru se mi z vodítka vysmeklo sedmiměsíční štěně maltézáka. Leklo se petard, zrovna spustila hrozná salva, ač jsem jej šla venčit tak, abychom se podobným pohromám vyhnuli… :,(

Ztratilo se mi na Pražském sídlišti, kousek od OD Družba. Další lidé je viděli, jak běží směrem k viaduktu u nádraží. Jiné stopy nemám.

Kontaktovala jsem policii, veterináře, útulky, registry čipů, rádio, psího detektiva, založila si kvůli maličkému FB účet a vyvěsila spousty letáků po městě. Sjezdila jsem všechny možné oblasti… Nemám ho.

Maltézáček slyší na jméno Viki, a je opravdu extrémně přítulný.

Prosím kdybyste měly (měli) jakoukoli stopu, ozvěte se mi v této diskusi…

Mnohokrát děkuji, jste můj poslední online pokus.

Přeji pevné zdraví do nového roku všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53006
2.1.20 19:45

To je blbá situace, ale takový pes se málokdy najde. Ten se někomu bude hodit :? Víc udělat nemůžeš a počítám že už ho někdo má doma. Jedině ty veteriny v okolí a nahlásit čip a pokud by tam někdo šel s takovým psem tak zkontrolují. Ale šance malá :? Navíc ted dost zima tak by si takového psa kde kdo všimnul. Je to jen o tom jestli někdo chce takového psa vrátit. Nalep letáky v okolí že odměna jistá. Tohle se stalo víc jak před rokem jedné paní s grifonkem, je to dost známé a víc jak rok a psa nemá a asi už se nenajde :?. Ty petardy jsou o to horší že se pes lekne a prostě běží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
2.1.20 19:56

@Alcabar hodně štěstí, ať se vám pejsek brzo vrátí domů. Dejte sem pak vědět, jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
2.1.20 19:59

@Markéta80 jak jde o takto malé plemeno, je to horší, pro lidi je atraktivni.taky jsem takto přišla o svého psího kamarada, byl nejspíš ukraden na jídlo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
2.1.20 20:05
@Alcabar píše:Ztratilo se mi na Pražském sídlišti, kousek od OD Družba. Další lidé je viděli, jak běží směrem k viaduktu u nádraží.

A nadpis je ztracené štěně, České Budějovice…

Kde se tedy pejsek ztratil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
2.1.20 20:08
@Proto02 píše:
A nadpis je ztracené štěně, České Budějovice…Kde se tedy pejsek ztratil?

Prazske sidliste je sidliste v CB. Jmenuje se tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53006
2.1.20 20:10

@35ja no právě. Něco většího, jasný kříženec tam je velká šance že se najde. Ale odrostlé štěně :? Paní taky přišla o bruseláka, jako kdyby se do země propadnul. I nabízela že jestli se někomu líbí že klidně sežene nové štěně a prostě nic. Bylo to na Mikuláše takže víc jak rok, hledalo ho hodně lidí a pes nikde. Taky taková blbá situace a pes se leknul a utekl :?. Naše bych asi taky už nenašla :? Když vidím jak se lidem líbí, navíc ta jejich přítulná povaha. Ale tady v okolí šance že bych je potkala při venčení ;). To jsme říkala i manželovi že takový pes se málokdy vrátí k lidem. Není nijak dohledatelný pokud nálezce ho vrátit nechce :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Alcabar
2.1.20 21:04

@Proto02 Ztratil se na Pražském sídlišti v Českých Budějovicích.

• Citovat
  • Nahlásit
Alcabar
2.1.20 21:06

@Markéta80 Snad někdy půjde k veterináři, pokud jej někdo takto vezme k sobě. Pejsek je čipovaný, registrovaný.

• Citovat
  • Nahlásit
Alcabar
2.1.20 21:07

@Markéta80 Ohledně pátrání už je hlášen úplně všude. Stále doufáme.

• Citovat
  • Nahlásit
Alcabar
2.1.20 21:43

@35ja Děkuji, snad zprávy přijdou co nejdříve.

• Citovat
  • Nahlásit
1281
2.1.20 21:50

@Alcabar myslím že jste udělala vše co je možné…držíme palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21754
2.1.20 21:55
@35ja píše:
@Markéta80 jak jde o takto malé plemeno, je to horší, pro lidi je atraktivni.taky jsem takto přišla o svého psího kamarada, byl nejspíš ukraden na jídlo :,(
8o :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Alcabar
2.1.20 21:55

@35ja A spousta lidí s námi. Moc děkuji všem, kteří pomáhají. To zvíře za blbost paničky (a pardon, ale také za ty střelce dělbuchů) nemůže. Díky spolupráci dobrých duší se snad brzy vrátí domů.

• Citovat
  • Nahlásit
53006
2.1.20 22:02

@Alcabar jenže to by i na veterině sám musel nahlásit že ho našel a třeba sám pátrat jestli má čip a jak dohledat majitele. snad ho našel někdo kdo si štěně nechat nechce. Taky si často říkám jestli by naše běžely k domovu, ale všude jezdí auta :oops:. Taky se mne v minulosti povedlo ztratit psa :oops:. Jako vždy blbá souhra náhod a nikdy se nenašel. I všichni říkali že takového psa si spíš někdo nechá. navíc ted je fakt zima, to těžko štěně dá. Já mám ted nejmladší skoro 8m a stačí pár minut venku a už se klepe :jazyk: Víc už dělat nejde :?, čekat a doufat. Moc nevěřím že je štěně někde venku, to by si ho někdo už všimnul a nenechal ho na ulici :? Asi vylepit letáky a třeba se někdo ozve, dala bych tam tu odměnu. Může si všimnout soused že najednou mají sousedi psa odpovídající popisu. Dala bych i fotku a na prachy lidi slyší :palec: a sledovat v okolí jestli ho sama neuvidíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat