Ztracený kocourek

Mi24
23.2.13 19:08

Ztracený kocourek

Je tady někdo komu utekl kocourek nebo kočka v zimě? Chtěla bych vědět zda se vrátili a za jak dlouho. A taky utěšit zda je možnost že náš ztracený kocourek ještě přijde domů jsou to 2dny sice byl hodně doma, ale venek miloval takže navyknutý je i na venek. Ale je bez jídla a voda jedině kdyby lízal sníh :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12262
23.2.13 19:11

Kocour od našich byl kocour z paneláku ale občas utekl z balkonu(bydleli v přízemí) a vrátil se třeba po 3-4 dnech. a i v zimě, přišlo nám že ho někdo pokaždé nakrmil, snad se vám najde, mě se ztratit kocour tak to nepřežiju :,( možná šel za kočkama, jak je starý? teď začala sezona, teta taky postrádá kocoury, zase lítají za kočkama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
23.2.13 19:19

Sousedovic kocour se toulá, třeba 4 dny nepřijde dom a naše kočka se taky chodí dom jen nažrat. A tuhle, když bylo tak 10 čísel sněhu jsem jí normálně viděla, jak ulovila myš. Odhrabala sníh a chňap, chodila s ní i s kusem trávy, co odhrabala v hubě :poblion: Když jsem jí vynadala, jaký že je to prase, tak mi na usmířenou chytla extra vypasenou myš a nechala ji přede dveřmi :poblion: Takže toho, že kočka nemá v zimě venku co žrát, toho bych se fakt nebála ;)

Příspěvek upraven 23.02.13 v 19:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
23.2.13 19:21

Nám se kocourek nevrátil, už je to pár měsíců a stále doufám, že se tady ukáže. Není bohužel první, který jednoho dne zmizelo kotě, nebo dospělák a už jsme je neviděli. Jeden kocour na návštěvu občas přijde, ale dá si do nosu a zase mizí.

• Citovat
  • Nahlásit
ohýnek
23.2.13 19:25

Nám se toulá kočka (asi má duši kocoura) ale většinou ji najdem u sousedů v seně nebo ve stáji :-) jednou utekla do lesa, vrátila se za dva dny plná kudlibabek :-) a před měsícem k nám přišel kocour a už neodešel a toulavej nevypadá, nejí syrové maso, jen granule.

• Citovat
  • Nahlásit
14857
23.2.13 19:56

Nam kocout utekl taky v tomto obdobi, ted se myslim kocky mrouskaj. Bohuzel se nevratil, je to loterie :nevim: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
23.2.13 20:09

Nám se koucourek toulal nejdéle týden. Jestli je zvyklý na venek tak mu ta zima nevadí. Ale vždy je to tak trochu vrátí/nevrátí, bohužel, tak to je svenkovníma kočkama. Vám se ale určitě vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mi24
23.2.13 20:12

1rok a něco jako člověk má doufat jenže jsem asi pomalu jedina kdo od nás věří tomi že se vratí..hlavně si tedy neumím představit že už ho neuvidím a to bych nikdy neřekla že mě tak vezme zmizení milovaného kocourka :,(

• Citovat
  • Nahlásit
24488
23.2.13 20:12

U venkovních koček je to prostě loterie. Buď se vrátí, nebo ne. Dost pomůže kastrace, nebude lítat za kočkama a víc se držet doma, ale to neznamená, že ho před barákem nepřejede auto nebo se neotráví u sousedů :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mi24
23.2.13 20:15
@Gina108 píše:
Sousedovic kocour se toulá, třeba 4 dny nepřijde dom a naše kočka se taky chodí dom jen nažrat. A tuhle, když bylo tak 10 čísel sněhu jsem jí normálně viděla, jak ulovila myš. Odhrabala sníh a chňap, chodila s ní i s kusem trávy, co odhrabala v hubě :poblion: Když jsem jí vynadala, jaký že je to prase, tak mi na usmířenou chytla extra vypasenou myš a nechala ji přede dveřmi :poblion: Takže toho, že kočka nemá v zimě venku co žrát, toho bych se fakt nebála ;)

děkuji za povzbuzení :hug: budu muset věřit jen když tady říkají že už není že se mám podívat pravdě do oči tak je to hrozné a bolestivé..byl to mazlík a nikdy bych nevěřila že mi bude takhle chybět…sice koček a kocouru jsme měli více, ale nijak extra jsme ztrátu neřešili jen ten nás chytnul pořadně za :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
5758
23.2.13 20:18

Nám se sice neztratil v zimě, ale vrátil se po měsíci, špinavý a vyhublý. Ten malej blbounek skočil z podkrovního bytu v pátém patře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
23.2.13 21:10

Nám kocourek venkovní odešel týden před Vánoci a vrátil se koncem ledna a pěkně vypasenej. Asi ho nějakej hodnej človíček u sebe nechal. :kytka: :hug: Ale taky už jsem procházela silnice, jestli ho někde nenajdu ležet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mi24
23.2.13 21:48
@Misa.K píše:
Nám kocourek venkovní odešel týden před Vánoci a vrátil se koncem ledna a pěkně vypasenej. Asi ho nějakej hodnej človíček u sebe nechal. :kytka: :hug: Ale taky už jsem procházela silnice, jestli ho někde nenajdu ležet.

díky budu doufat že se vratí tak jak váš, ale snad ne za tak dlouhou dobu to bych asi nedala..hledala jsi ho celou dobu pořad stejně vytrvale nebo jsi ke konci polevovala že buď přijde nebo ne? já sice chodím po ulici sousede jsou informovani že když něco tak at dají info, protože chytnout se asi nenecha..připadalo mi že se bál i příbuzních, ale bojím se že jak polevím tak se nevratí :(.já procházím už celou obec, ale snažím se uklidnit tím že kolik koček se vratilo domů z dlouhé dálky, že i přestu dálku našli tu cestu domu

• Citovat
  • Nahlásit
Mi24
24.2.13 10:31

Děkuji všem :hug: už je doma

• Citovat
  • Nahlásit
870
1.10.13 23:03

Tuk tuk, je tu někdo? Muzu se zeptat jak starý byl vás kocourek? Nám se ze soboty na nedeli taky ztratili kocourci :(. taky nam moc chybí a tojsem si rekla, ze si je nenecham tak prirust, kdyby neco, ale to nejde :_(. Vzali jsme si dva pro pripad ze by se jednomu neco stalo, a oni se ztratili oba. :( jsou jim 4 měsíce. Zdá se mi to jeste malo na to aby sli za kočkama. A kdyby sli za nekym do lesa, přišli by? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat