Zubař ukončil praxi

96
18.9.20 05:47

zubař ukončil praxi

Ahoj holky, maminky :kytka: nevíte náhodou o zubaři, který nabírá nové klienty? Dneska jsem se dozvěděla, že moje zubařka skončila :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
96
18.9.20 05:49

Ještě dodám Ústí nad Labem, Děčín, Teplice a okolí už jsem zoufalá :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23079
18.9.20 05:54

Je to strašné, zubař mého otce Taky konci a nikdo nebere (jinde teda).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
18.9.20 05:59

@vokishka no hnus, chtěla jsem se objednat na kontrolu, trochu mě i poboliva zub. No a zjistila jsem, že už neordinuje a co teď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23079
18.9.20 06:27
@Madohovoho píše:
@vokishka no hnus, chtěla jsem se objednat na kontrolu, trochu mě i poboliva zub. No a zjistila jsem, že už neordinuje a co teď :nevim:

Bohužel to lidé řeší tak, že jdou na pohotovost. V týdnu jsem viděla reportáž, kde zubař z pohotovosti říkal, že mají snad 50% těch, co právě nemají zubaře, proto tam jdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13022
18.9.20 07:41

Zajít na pojišťovnu, ať dají seznam lékařů a obvolat.

Nám zemřela před 3 lety zubařka. Já se vecpala k té, co má moje děti. Mojí mamce pomohla pojišťovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
18.9.20 08:42

@Madohovoho Zkontaktuj svoji pojišťovnu, poslou ti seznam zubaru ve svém okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3205
18.9.20 09:01
@suzka1 píše:
@Madohovoho Zkontaktuj svoji pojišťovnu, poslou ti seznam zubaru ve svém okolí.

Jj, u nás to taky tak udělali a prd z toho. Nikdo nepřijímal. Tak dojíždíme skoro 2 hodiny do Prahy :,( to je to zdravotnictví zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
18.9.20 09:44

Na výpis z pojišťovny jsem koukala nikdo tam není :zed: no asi mi zbyde za pohotovost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
18.9.20 10:19
@Madohovoho píše:
Na výpis z pojišťovny jsem koukala nikdo tam není :zed: no asi mi zbyde za pohotovost :think:

Já s tím nemám zkušenost, ale lidi říkali, že se má zavolat do pojišťovny a „paní“ vyjede nějaký seznam k obvolání. Zkus tam zavolat, prazdnej seznam ti snad nedají, ne?

Jinak moje zkušenost je, že zubař zdarma není, resp. to, co dostanete za péči bez příplatků, bych teda nechtěla. Známá zubařka mi říkala, že třeba na opravu kazu jim pojišťovna proplaci snad 15 minut, a samozřejmě jen ty nejhorší materiály. Za 15 minut mi tak akorát začne zabíat anestezie 8o a moje (soukromá) zubařka vůbec začíná něco dělat :lol: pak tak 30 minut vrtá, dalších patnáct dává plombu… Tohle pojišťovna neplatí, zubní péče u nás už zdarma není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
18.9.20 11:10

No zkusím v pondělí tu pojišťovnu. Jinak teda nevím 8o jinak holky děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
19.9.20 13:38
@Modesta píše:
Jj, u nás to taky tak udělali a prd z toho. Nikdo nepřijímal. Tak dojíždíme skoro 2 hodiny do Prahy :,( to je to zdravotnictví zdarma

Přesně tak. Pojišťovnu ani kontaktovat nemusí, seznam zubařů mají veřejně na netu. Mně odešla zubařka do důchodu, zástup za sebe neměla. Nikde neberou, takže jezdím dvě a půl hodiny do Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3205
19.9.20 21:31
@Mialina píše:
Přesně tak. Pojišťovnu ani kontaktovat nemusí, seznam zubařů mají veřejně na netu. Mně odešla zubařka do důchodu, zástup za sebe neměla. Nikde neberou, takže jezdím dvě a půl hodiny do Prahy.

Neví., jestli to tam je ještě pořád, ale když jsem před rokem hledala zubaře, tak na jejich webu ten seznam měli abecedně řazený podle příjmení. :pocitac: Doufám, že za tu dobu někdo dostal rozum a seřadil to podle krajů/měst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
19.9.20 21:36

Ač nejspíš budu vypadat jako šílenec, já jezdím k zubákovi skoro 100km. V širším okolí kde bydlím, žádní zubaři nenabírají, tenhle je moc šikovný a říkám si, že radši jezdit takovou štreku a vědět, že je opravdu dobrý a mít jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
20.9.20 00:02

Za totality jsme stávali fronty na banány, za dnešní demokracie v Ostravě stála fronta na přijetí k zubaři, který otevřel novou ordinaci. Zkrátka postaru se žít nedá, to říkali už komunisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama