Zůstali by jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 08:50
Zůstali by jste?

Ahoj holky, jsem s přítelem 12 let. Nemáme děti ani nejsme svoji, 10 let nic nechtěl..
Nedávno jsem mu našla v telefonu fotky svého přirození, nějaké holky a to ze má účet na Amatéři. cz.
Do toho mám problém s jeho matkou která me neustále nahani po telefonu, je otravna a baví se semnou dost povýšeně typu; koukej uklízet ať je cisto!
Uklizim každý den, někdy se stane ze par hrnku a hrnec umiji až druhy den.. přítel ji dal klíče od bytu tak sem chodí a napomina co ona by udělala lip, jak a kam si mám srovnat sminky…
Me je 28, příteli 33.
Myslíte ze tohle má cenu?
Už nevěřím ani jemu…
prosím o vas názor.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Katy 7
Kelišová 5602 příspěvků 31.08.19 08:53

Tak když mu nevěříš, tak není co řešit, ne?

pikola
Generální žvanilka 22027 příspěvků 31.08.19 08:54

Nemá. Pokud on se neumí za vás postavit a ani neplánujete svatbu nebo cokoliv co vás posune dál ztrácíš čas po tolika letech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 08:57

@pikola teď by vše chtěl.. ale cítím ze je to na takové věci moc prechozeny. To měl chtít když jsem ho prosila 8 let..
on se nepostavi, jeho matka mu da na co si vzpomene, přišel by o to

Kriss Tina
Extra třída :D 12211 příspěvků 31.08.19 09:02

Nezustala bych, otravná matka je jedna věc, tchyni si člověk nevybere, ale chlap by se měl za svoji ženu umět postavit a ne mít na prvním místě matku. A ten zbytek by byl už jenom taková poslední kapka. Pro mě by bylo už jenom to že 12 let se k ničemu neměl, neposunul vztah nikam dál takové podezřelé, jakože to z jeho strany není myšleno jako vážný vztah :nevim:

arinecka
Kelišová 6950 příspěvků 31.08.19 09:02
@Anonymní píše:
@pikola teď by vše chtěl.. ale cítím ze je to na takové věci moc prechozeny. To měl chtít když jsem ho prosila 8 let..
on se nepostavi, jeho matka mu da na co si vzpomene, přišel by o to

A teď by to chtěl protože ví že myslíš na rozchod? Nebo s tím přišel sám? Proč má jeho matka klíče od vašeho bytu?

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 31.08.19 09:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem s přítelem 12 let. Nemáme děti ani nejsme svoji, 10 let nic nechtěl..
Nedávno jsem mu našla v telefonu fotky svého přirození, nějaké holky a to ze má účet na Amatéři. cz.
Do toho mám problém s jeho matkou která me neustále nahani po telefonu, je otravna a baví se semnou dost povýšeně typu; koukej uklízet ať je cisto!
Uklizim každý den, někdy se stane ze par hrnku a hrnec umiji až druhy den.. přítel ji dal klíče od bytu tak sem chodí a napomina co ona by udělala lip, jak a kam si mám srovnat sminky…
Me je 28, příteli 33.
Myslíte ze tohle má cenu?
Už nevěřím ani jemu…
prosím o vas názor.

Ne.

terien
Extra třída :D 12433 příspěvků 31.08.19 09:04

A ty s ním chceš zůstat?

Uživatel je onlineB4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 31.08.19 09:06

Nechapu ze vy holky si poradne nevazite sami sebe a jste ve vztahu kde to stoji na velke kulove

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 09:07

Klíče má jelikož trvala na tom aby si syn vzal byt na ni od města.. nechtěla jsem, ale nikam to nevedlo

mrav
Vesmírná mluvilka 32284 příspěvků 31.08.19 09:07

Určitě bych s ním nezůstával. Ať jde za maminkou, když se mu tam tak líbí. A může mu i uklidit. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 09:08

@arinecka ne sám by s tím nepřišel.. cítí něco ve vzduchu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 09:09

@terien nechci, jen chci slyšet vás názor.. jsem z toho špatná

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19169 příspěvků 31.08.19 09:09

Brrrr.Za me vubec. Vztah mate uz podle me prechozeny a to nemluvim o vztahu s matkou.To,ze ted vsechno chce, aby ti zavrel pusu, neznamena, ze vam to prinese harmonii a lasku a super vztah. Vetsinou si lide jako vy, to dite nakonec udelaji a pak jdou nespokojeni od sebe, aspon ma zkusenost z okoli.Dite naruseny vztah nezmeni, naopak prohloubi partnerske problemy.

Malina7
Závislačka 2906 příspěvků 31.08.19 09:11

Tchýně nemá žádné právo se vám montovat do domácnosti. A je problém jí to na férovku říct? Já myslím, že vůbec. Takže tam bych zasáhla, a chlapovi bych dala najevo, že tenhle vztah je o ničem, a uvažujes o rozchodu, protože se to nikam neposouvá…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama