Zvětšený klitoris u nenarozené holčičky, je to bězné?

5
29.7.13 15:52

Zvětšený klitoris u nenarozené holčičky

Ahoj holky :) jestli koukám dobře, ještě se tu o mém tématu a hlavně aktuálním problému nikdo nezmínil…
Jsem v 18tt, byla jsem na Uz, lékař se ptal jestli chceme vědět pohlaví - ano - Sama jsem si myslela, že vidím chlapečka, ale dr - že je to holčička jenže má zvětšený klitoris!!!??? Jinak by prý viděl šourek a ten tam opravdu nemá. V tu chvíli jsme to nějak neřešili. Doma mi přes víkend hlodá, co to znamená??? Upraví se to do narození? Nebo po narození? Už jsem četla několik témat a příběhů, pro mě dost nepříjemných - 4cm velký klit., velký klitoris a varlátka uvnitř břicha… to pak ty chudáci ani nevědí jestli jsou holka nebo kluk…
Tak prosím jestli máte nějaké zkušenosti nebo rady- podělte se, jsem z toho celkem vyděšená :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24130
29.7.13 15:53

No tak to bude hermafrodit, no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
29.7.13 15:55

Páreček 2v1, co víc si přát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
29.7.13 15:56

@happyZu a proč se nezeptáš doktora? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3838
29.7.13 15:59

Kliiid. na utz se matka obcas od dr. dozvi, ze bude mit chlapecka a ono se pak z toho vyklube holka ;) je to vcelku bezny vyvoj pohl. organu v deloze. schvalne se na to zeptej priste doktora.
pripady, ktere popisujes, jsou velmi ridke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
29.7.13 16:01

Hlavně klid :hug: chápu, že z toho můžeš být mimo, ale do porodu bude určitě vše v pořádku.. Klidně si zavolej k dr a zeptej se ho na to, že ti to vrtá hlavou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12869
29.7.13 16:01

Já bych z toho takové drama nedělala. Brala bych dítě takové jaké je. Pokud půjde o zvětšený klitoris a vadil by, jde to plastikou zpravit. Pokud to bude hermafrodit nechala bych na něm, ať samo řekne, kterým pohlavím by chtělo být a pak přeoperovat.
Kde je problém?
Co mám dítě, mám ho ráda takové, jaké je :kytka: A pokud by bylo zrovna takovéhle, snažila bych se mu pomoci, jak nejlíp bych uměla.

Já třeba manželovi říkám, že malý bude gay. A to z toho důvodu, aby si na tu myšlenku zvykl a nerazil mi ho jen tak z baráku skrz tohle. Manžel už je s tím ztotožněný a říká, že si ho v každém případě ponechá a vyhazovat ho nebude. Pokud dojde v dospělosti s dívkou, bude to už jenom bonus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.7.13 16:02

Jasně, že se zeptám, až se uvidíme, za měsíc…
však jsou tu různé příspěvky ( a to jsou někdy opravdu pikantnosti)… tak jsem asi sama koho to trápí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.7.13 16:06

Omites - díky, tohle jsem chtěla slyšet… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
29.7.13 16:06
@pikola píše:
No tak to bude hermafrodit, no..

Tobě je taky vedro, viď… :lol:
@happyZu
Ve tvém týdnu nedělej žádné závěry, to bude v pohodě.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24130
29.7.13 16:07
@anairda píše:
Tobě je taky vedro, viď… :lol:
@happyZu
Ve tvém týdnu nedělej žádné závěry, to bude v pohodě.. ;)

Není, je mi fajn, jen se nudím no :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
29.7.13 16:09

@happyZu hele, než mít nervy tak doktorovi zavolám a zeptám se, já bych byla vyjančená taky, myslím že každá máma ;)

• Nahlásit
  • Citovat
6580
29.7.13 16:14

Nedělej žádné závěry a prober to s doktorem. Neboj, i kdyby to byl hermafrodit (o čemž silně pochybuji) dnešní medicína umí zázraky. Může to být cokoli, nemusí to vůbec nic znamenat. Zavolej doktorovi, oni jsou zvyklí, že matkám dochází mnoho věcí až doma, tak se nebudou divit, že se zajímáš až teď. Neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
29.7.13 16:15

V 18 tt bych z obyčejného UZV nedělala vůůbec žádný závěry. I v pohlaví by se mohli seknout, natož usuzovat na nějakýho hermafrodita. Fakt kravina, zbytečně si děláš hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
29.7.13 16:18

Jinak si myslím, že pokud by to byla od lékaře opodstatněná obava, tak už tě mele genetické soukolí, ženou na plodovku a věřím, že takováto vada je v ČR považována jako důvod k potratu. Že zrovna není vidět šourek ještě neznamená, že je něco špatně, utz je pořád jen zobrazovací technika přes břicho a co mají občas doktoři v ordinacíh, radši pomlčet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama