Zvětšený vaječník- cysty

593
17.7.15 13:03

Zvětšený vaječník-cysty

Ahojky. Prosím, máte některá zkušenost se zvětšeným vaječníkem a..co se dělo?..kůli velkým bolestem podřišku/pravé strany/jsem včera byla u své, nové gynekoložky (přiznávám, že to byla moje 1.prohlídka vůbec, byla jsme jen 2× jako těhotná) a celkem mě vyděsila. Levý vaječník mám prý ok, pravý snad říkala 2× větši a na něm cysty. Hodně to na utz zkoumala a pak to uzavřela tím, že nebude zatím dělat žádné závěry a mám přijít po Ms-jsem tak v půlce cyklu.
No, v rodině babička rakovina vaječníku a mamka je po hysterektomii. Mně je 24..
No, mám docela strach, na netu nic moc neni :nevim: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.7.15 13:17

Ony často cysty mizí, tak uvidíš potom.

• Nahlásit
  • Citovat
2307
17.7.15 13:53

Zalezi jake cysty to jsou, vodove, cokoladove atd… nektere pri MS zmizi a nektere bohuzel ne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 15:09
@JulkaaD píše:
Ahojky. Prosím, máte některá zkušenost se zvětšeným vaječníkem a..co se dělo?..kůli velkým bolestem podřišku/pravé strany/jsem včera byla u své, nové gynekoložky (přiznávám, že to byla moje 1.prohlídka vůbec, byla jsme jen 2× jako těhotná) a celkem mě vyděsila. Levý vaječník mám prý ok, pravý snad říkala 2× větši a na něm cysty. Hodně to na utz zkoumala a pak to uzavřela tím, že nebude zatím dělat žádné závěry a mám přijít po Ms-jsem tak v půlce cyklu.
No, v rodině babička rakovina vaječníku a mamka je po hysterektomii. Mně je 24..
No, mám docela strach, na netu nic moc neni :nevim: děkuji

bud cysty samy vymizi s ms nebo se odstranuji operativne - nekomu casem zmizi a nekomu to zustane chce si toh lidat jak jsou velky jaky problémy zpusobuji apod mno :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama