Zvláštní stavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarikS
Stálice 60 příspěvků 30.07.19 21:22
Zvláštní stavy

Ahoj, holky :) chci se Vás na něco zeptat, zda to má někdo podobně…
Zničeho nic se mi udělá špatně, jako lusknutí prstu jsem unavená. Mám návaly vedra..k večeru mívám zvýšenou teplotu, teď zase křeče do lýtek (v noci), pocit žízně a sucho v krku(pořád bychh pila a to moc normálně nepiju, ale ted..teď se nedokážu zastavit..)Nevíte někdo, co by to mohlo být?… Takto to mám už 3 roky. Mám to vždy na měsíc, dva, tři..a potom jsem zase v pohodě. Poprvé, když jsem šla k obvodní doktorce tak mi udělala testy na štítnou žlázu, cukrovku a ještě něco(už si nevzpomínám na co) ale testy dopadly naprosto v pořádku. Takže mi další testy nedělala…za půl roku jsem tam šla znova, že mám pořád takové stavy. Ona na mě koukala, co si to vymýšlím, pomalu jako kdybych byla simulantka. Řekla mi, že to je z vedra, že i ona má návaly a je unavená a tím náš rozhovor byl ukončen. Na křeče mi řekla, že si mam koupit magne b6 forte a, když jsem ji řekla, že to jsem už měla a nezabralo..tak mi řekla, zeptejte se v lékárně. Naštvaně jsem odešla, ale zase ty stavy mám a tak bych to chtěla řešit. Omezuje mi to v práci i osobním životě. Měl někdo podobné stavy jako já?…Mimochodem, příští týden jdu ke gynekologovi, může mi on udělat nějaké krevní testy nebo něco? Mám se vůbec ptát?
Moc děkuju :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Závislačka 2724 příspěvků 30.07.19 21:26

Tak především změna praktika by mohla pomoct. Protilátky proti štítné žláze se dělaly? A hořčík je dobrý Magnosov, ale je na předpis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:27

Podobné stavy jsem měla také, moje Dr. to naštěstí pod koberec nezametla a mimo běžné (i podrobnější) krevní rozbory mě poslala i na UTZ břicha, kde byla zjištěna steatosa (ztučnění) jater… Po nasazení diety se postupně situace velmi zlepšila a uklidnila… Takže bych ještě možná zkusila vyžádat doporučení na interní vyšetření + UTZ…

Sluníčko1511
Kecalka 251 příspěvků 30.07.19 21:53

Já byla dnes u obvodní lékařky s těmito šťávy a řekla mi, že je to krční páteř a mám cvičit… Jsem na to zvědavá… + Je mi na zvracení…

Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 30.07.19 22:02
@SarikS píše:
Ahoj, holky :) chci se Vás na něco zeptat, zda to má někdo podobně…
Zničeho nic se mi udělá špatně, jako lusknutí prstu jsem unavená. Mám návaly vedra..k večeru mívám zvýšenou teplotu, teď zase křeče do lýtek (v noci), pocit žízně a sucho v krku(pořád bychh pila a to moc normálně nepiju, ale ted..teď se nedokážu zastavit..)Nevíte někdo, co by to mohlo být?… Takto to mám už 3 roky. Mám to vždy na měsíc, dva, tři..a potom jsem zase v pohodě. Poprvé, když jsem šla k obvodní doktorce tak mi udělala testy na štítnou žlázu, cukrovku a ještě něco(už si nevzpomínám na co) ale testy dopadly naprosto v pořádku. Takže mi další testy nedělala…za půl roku jsem tam šla znova, že mám pořád takové stavy. Ona na mě koukala, co si to vymýšlím, pomalu jako kdybych byla simulantka. Řekla mi, že to je z vedra, že i ona má návaly a je unavená a tím náš rozhovor byl ukončen. Na křeče mi řekla, že si mam koupit magne b6 forte a, když jsem ji řekla, že to jsem už měla a nezabralo..tak mi řekla, zeptejte se v lékárně. Naštvaně jsem odešla, ale zase ty stavy mám a tak bych to chtěla řešit. Omezuje mi to v práci i osobním životě. Měl někdo podobné stavy jako já?…Mimochodem, příští týden jdu ke gynekologovi, může mi on udělat nějaké krevní testy nebo něco? Mám se vůbec ptát?
Moc děkuju :oops:

Nechala bych si udělat odběr krve u gynekologa a zkusila změnit praktika. A asi bych začala cvičit. Třeba pilates.

Petula306
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 30.07.19 22:21

Mě je takhle blbě usuzuju ze životního stylu. Prdlajz pohyb, křivý záda, malý mimčo, kojení, nadváha..

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 30.07.19 22:24

@SarikS to je zajimave…měla jsem uplne to stejne…udělala mi krevní obraz a hemoglobin tak nizky že me odeslalado nemocnice na transfuzi 8o příčinu nevím! ale upřímne se mi ulevilo protože jsem se bala že jsem už proste „stará“ :mrgreen: :lol:

Calendulka
Kecalka 391 příspěvků 31.07.19 04:22

@SarikS Ty návaly horka? Přechod? Určitě poptat na gyndě, nic za to nedáš…

Calendulka
Kecalka 391 příspěvků 31.07.19 04:36

@SarikS Já vím, že někteří doktoři tohle nemají rádi a nadávají na to, ale můžeš hledat na netu podle symptomů :) Asi není dobré dělat hned nějaké závěry na základě pár článků, co přečteš, ale možná tě to navede na dobrou stopu…
Např. https://www.stefajir.cz/…n-polydipsie
Díky Google jsem třeba u sebe odhalila zánět v ledvině, což se pak taky potvrdilo…

SarikS
Stálice 60 příspěvků 31.07.19 07:30
@Calendulka píše:
@SarikS Ty návaly horka? Přechod? Určitě poptat na gyndě, nic za to nedáš…

Přechod ne :grin: je mi 20…

SarikS
Stálice 60 příspěvků 31.07.19 07:32
@Calendulka píše:
@SarikS Já vím, že někteří doktoři tohle nemají rádi a nadávají na to, ale můžeš hledat na netu podle symptomů :) Asi není dobré dělat hned nějaké závěry na základě pár článků, co přečteš, ale možná tě to navede na dobrou stopu…
Např. https://www.stefajir.cz/…n-polydipsie
Díky Google jsem třeba u sebe odhalila zánět v ledvině, což se pak taky potvrdilo…

Nerada koukam na google, protože většinou umíram 8o ale děkuju

SarikS
Stálice 60 příspěvků 31.07.19 07:33
@axelina píše:
@SarikS to je zajimave…měla jsem uplne to stejne…udělala mi krevní obraz a hemoglobin tak nizky že me odeslalado nemocnice na transfuzi 8o příčinu nevím! ale upřímne se mi ulevilo protože jsem se bala že jsem už proste „stará“ :mrgreen: :lol:

Asi mu taky řeknu ať mi udělá krevní obraz, protože nevím na co jiného bych se měla testovat. Ale trochu jsi mě vyděsila :D…No, já stará být nemůžu. To vím naprosto jasně :grin: je mi 20

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 31.07.19 07:40

Řekni si o krevní obraz, můžeš mít rozhozené třeba hladiny minerálů. Umí to nadělat pěknou paseku.

růžička12
Kecalka 131 příspěvků 31.07.19 09:38

To vás jako praktická dr. nikam pořádně neposlala??? nechápu…nechte si udělat kompletní rozbor krve, moči a já nevím čeho…na gyndu a někam vyšetření ….dneska je to snad už bez doporučení od praktika atd

SarikS
Stálice 60 příspěvků 31.07.19 11:36
@Murka píše: Řekni si o krevní obraz, můžeš mít rozhozené třeba hladiny minerálů. Umí to nadělat pěknou paseku.

Řeknu. Za týden tam jdu tak se ho hned zeptam…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama