Zvracení bez průjmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zacharova
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 27.12.18 07:04
Zvracení bez průjmu

Ahoj prosím o radu, syn 4 roky, vcera ráno snidal kuličky s mlékem a snědl jednu čokoládu že stromečku, před obědem začal plakát že ho bolí bříško a šel si hajnout, usnul, po po probuzení dvakrát kadil ale průjem neměl, odpoledne se vyzvracel a to hodně, do večera zvracel jen čtyřikrát naposledy kolem 8 vecer, usnul po desáté hodině a spal až do rana, po probuzení chtěl jít čůrat a opět zvracel, průjem stále nemá, chce hodně pít, dávám mu vychlazenou colu a minerálů po lžičkach. Den před tím než mu začalo být zle jsme byli na návštěvě u babičky kde splacal páté přes deváté, muze to být z toho, mám o něj strach, kdyby měl průjem tak bych byla klidnější ale je mi divné že jen zvrací, bříško ho bolí ale není to že by brečel a kroutil se to ne. Teplotu nemá. Je mi ho líto, tolik se těšil na svátky a teď tohle, naposledykdyz jmse měli doma vírozu se zvracením chytli jsme to všichni mám čtyři děti tak už se toho trochu děsím.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 08:54

@Zacharova Může to být klidně kvůli tomu špatnému stravování,když nemá průjem,ale klidně to může být i střevní viroza,co tak čtu tady hodně asi řádí.Spíš bych se zamyslela nad tím,co chuderka malý vše splácá ,on si to neuvědomuje,neví kde je hranice,to máte hlídat vy.Já svojí 5 leté také hlídám co jí,určitě čokoládu jen vyjímečně a nechat plácat bříško vším možným,ani náhodou 8o a to už kolikrát žadonila o to a támhle to najednou.Takže moje rada zní,určitě hlídat jídelníček malého dítěte.At je malému brzy lépe anonym.

Jannys
Kelišová 6634 příspěvků 27.12.18 09:14

Může a nemusí u nás teď byla "jen " zvracející viróza.
Syn 3,5 let to přinesl.Jen a jen zvracel.Do 24h jsem to dostala já,moje mamka která s námi byla v kontaktu.
Ostatní členové nic.
Takže to nemusí mít z jidla,ale mohl být nosičem této virózy.
Teď je to bohužel všude.

Niky2
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 48 inzerátů 27.12.18 09:17

@Zacharova
Ja myslim,ze bud rada,ze k tomu jeste nema prujem,o to rychleji by se odvodnoval.Rozhodne ted neco radi.Chce to klid,hlavne pomalicku po lzickach zkouset piti,na jidlo ma cas,az mu bude lepe.Mineralku je kdyztak dobre bez bublinek,neochu­cenou,treba Magnezii na doplneni mineralu.A taky nemichat ani k piti vsechno mozne.Drzim palce,at je chlapeckovi brzy lepe :hug:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 27.12.18 10:20

může to mít z plácání jídla u babičky, i z virozy. Ne pokaždé k tomu musí být i průjem.
Každopádně řešení je stejné - pár dní dietka, hlídat pitný režim, případně přidat nějaké minerály (minerálka, kulíšek).
Nic se nezkazí ani podáním probiotik typu Enterol :think:

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 27.12.18 10:34

Holky díky, ono se to u babiček těžko koriguje to jídlo, bylo nás tam víc jak dvacet lidi, tak prostě člověk neuhlida co vše ji, svara jim tam dovezl sladkosti tak se twplacl tim asi, už jsem pak taky nadávala, no nikomu jinému zatím nic není, uvidíme večer, teď už žadoni že má hlad a i líp vypadá tak dostal piškoty, snad už to bude lepší, celkem zvracel 5× z toho jen jednou hodně.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 27.12.18 10:39

@Zacharova náš malej taky jako cca čtyřletej u babičky spásl kde co, a pak ho bolelo bříško dva dny… to se stává ;) . Někdo má kachní žaludek, někdo zase ostříží oči, takže uhlídá.
Synovi bych z toho dala poučení (vidíš Pepíčku, nemůžeš ochutnat všechno, pak to bříško nezvládá a takhle to dopadá), dva dny na dietě a je klid ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 11:04

@Zacharova Já to samozřejmě nemyslela ve zlém,to vůbec,ale hlídat by se děti měli,přesně jak se píše vejš,dát kloučkovi stoho ponaučení,já jsem taky před ostatními za zlou ,protože nechci dítěti dopřát,ale oni nevědí,že pak dítě doma brečí,že bolí bříško. Bohužel jednou jsem povolila víc jak je zdrávo a doplatili jsme na to. Rozhodně je moc dobře,že je malému lépe a snad už to bude dobrý :hug: Anonym

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >