Zvracení po sladkostech?

228
24.10.20 20:29

Zvracení po sladkostech?

Dobrý večer. Předem se omlouvám za asi zbytečnou hysterii, ale mám jedno dítě a vždycky mě rozhodí, když jí něco je. Jde o to, že dnes odpoledne hned po spaní šla s babičkou na procházku a babička jí měla koupit něco na svačinu. Já myslela třeba jablko a ona jí koupila hořické trubičky a malá spořádala 2 a kousek. Pak po návratu asi za hodinu najednou z ničeho nic začala zvracet. Bylo to jen jednou a jen voda obarvená těma trubičkama. Teď už si zase hraje a je veselá. Popíjí černej čaj, ale co dál? Já doufám, že jí bylo těžko po těch trubičkách tak je vyhodila a bude v pohodě. Ale mám jí dát něco k večeři nebo nechat rači jen na tom čaji? A co UM? Bojím se že bez něj neusne. Budou jí dva, ale je závislák. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1496
24.10.20 20:36

Deti obcas zvraci…jestli to navic bylo jen jednou, tak to neres..dej ji k veceri suchy rozhlik, nebo neco jineho dietniho a zkus ji dat bez mlika..kdyz fakt nebude moct usnout, tak bych ji ho dala, treba jen min..obzvlst, jestli veceri nevyhodi..neboj, to nic nebude, jen ji to nesedlo, nebo moc litala venku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51718
24.10.20 20:39

Jestli na to neni zvykla, predpokladam, ze neni. Asi to mohlo byt tezke.
Ona ta napln v tech trubickach je takova hutna, mastna. Muze jit i o virozu. Priste jim svacinu pribal sama. Nebo babicce rekni, at radeji upece domaci babovku. Tak udela vic parady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
24.10.20 20:49

Mně po těch trubickach taky bývá soufl, jak je již zmíněno, jsou hutné a mastné.. Nebo to může být začínající viroza, uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
24.10.20 20:50

@Kelsey @Melodie91 Díky za uklidnění. Já jsem z každé maličkosti hned vykolejená :roll:. Dala jsem jí malý piškoty, rohlík nejí. Trošku jich snědla a zatím dobrý tak to snad bylo z těch trubiček. Uvidíme v noci. Když tak zkusím místo mlíka čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
24.10.20 21:46

Ano, to bude nejspíš z těch trubiček, jsou mastné. Vyzvracela se, evidentně se jí ulevilo, nic víc řešit nemusíš.
Podle mě by se mohla i normálně najíst ničeho nedráždivého a UM bych dala, pokud bude chtít. Kvůli jednomu zvracení není třeba jančit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
24.10.20 21:51

@Lil Kitkatt Díky, přesně to jsem chtěla slyšet :D. Snědla s chutí ty piškoty a teď řadí jak dívá, ani spát jít nechce. Zkusím normálně to um a uvidíme. A příště babičku poučím co je vhodná svačina :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
24.10.20 22:16

Zvracíme občas všichni. Dokonce i psi nebo kočky občas zvrací. Neřešte to. Dítě je zjevně ok, tak co víc s tím dělat Opravdu to není žádný problém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14968
24.10.20 22:27

Přestań panikařit a určitě nedávej dítěti na večer místo mlíka čaj, pokud svačinu vyzvrátila a teď má jen piškoty -bude nervní od hladu, ty budeš nervní že je nervní, ona bude nervní že ty jsi nervní že je nervní a tak dále.

Takže se nějak srovnej a fungujte normálně nic se nestalo, nic se neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat