Zvracení z ničeho nic, bez teploty

2173
2.8.16 07:41

zvraceni z niceho nic bez teploty

Chci se zeptat jestli nekddo nemate zkusenost. Dcera 4 roky, zacla v 6 rano z niceho nic zvracet od te doby do ted zvracella asi 4 krat vzdy po 45 minutach. Nic spatneho vcera nesnedla. Teplotu nema. Jsem z toho dosti nervozni protoze neni zvracici typ, zvracela snad jednou. Tak mam strach nevim jestli jet k dr kvuli odvvodneni apod.:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9005
2.8.16 07:44

A pořád zvrací? Jestli ano zajela bych k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
2.8.16 07:45

K dr. bych nejezdila, to je nejspis normalni zaludecni viroza. Davej ji kazdych pet minut lzicku tekutiny, nejlepe cerneho caje, treba celou hodinu. Pokud to nevyzvraci, tak muzes dat trosku vic, uvidis. Také na to dobre pomaha Coca cola, vytrepej z ni bublinky. Hlavne ji nedavej nic jidlu, zaludek si musi odpocinout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
2.8.16 07:46

@Kotatko03 posledne zvracela zase pred pul hodinou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
2.8.16 07:47

Měla jsem to stejné. Chytla jsem to od kamarádky. Ale zvracela jsem asi 15× :zed: Malá jen jednou, ale pořádně… já bez teploty. ona za dva dny horečku a pak už nic. Další týden šla k tátovi na víkend. Říkala jsem si, že se po týdnu nemůže nakazit… a nakazil. :poblion: Zvracení a horečky k tomu měl. Můj současný muž se nenakazil vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
2.8.16 07:47

@AnastazieB po poslednim blinkani vypila ctvrt hrnku caje a zatim to drzi pul hodky v sobe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
2.8.16 07:48

@Manuelan a horecku mela jen chvilku? Nebo jeden den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
2.8.16 07:50

Mam strach z toho odvodneni protoze je po noci, a navic furt chodi curat, rteda uz byla dvakrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
2.8.16 07:55

@Luciet2 Měla jí zhruba od 17 hod přes noc. Další den byla v pohodě. Ale ona ty nemoce snáší zvláštně :mrgreen: normální člověk má třeba rýmu týden… ona den a půl :think: pak horečka a je ok… Jestli to bude trvat určitě bych k doktorce šla. Nebo aspoň zavolala. Ať jí tam netáhneš pro vědu,,studenej čaj a rohlík" :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18237
2.8.16 08:14

Davej cerny caj, studeny, slazeny Glukopurem, po lzickach. Doktorce bych zavolala, blici dite nikam netahala, dr by stejne nic nezmohla v tuhle chvili. Odvodnena neni, to by nelitala curat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
2.8.16 08:15

@Luciet2 se občas stane i u neblindících dětí.. my s timhle přišel kluk ze školy.. prostě jen 2 dny blindil, pak už klid.. nech ji v klidu, dej jí suchary, pokud by to do zítřka nepřešlo, pak bych to řešila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22545
2.8.16 08:23

Naše nejstarší taky není zvracecí typ, ale asi jednou za rok ji to taky chytne. Bez teplot, zvrací tak půl dne a pak se další týden dává dohromady (trávení, stolice). Jestli je to nějaká menší viroza nebo třeba přehřátí, přetažení, nevím. K doktorce bych zatím nechodila, pomalu dávala pít černý hořký čaj a ať hodně spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
2.8.16 08:49

Pití jen po lžičkách a to buď černý čaj nebo cocacolu bez bublin. Ono i ten půlhrnek čaje na jednou je pro žaludek záhul a malá to vyhodí. Kdyby nepřestala do věcera tak pohotovost a dostane čípek proti zvracení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
2.8.16 09:31

Presne tak, dulezite je davat tekutiny, ale po malych troskach. Deti mají po zvraceni zizen, ale pokud vypijou pul hrnku najednou, tak to zas vyzvraci. A ta Cola pomuze uklidnit zaludek.
A odvodnena takhle rychle nebude, neboj ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
2.8.16 10:18

Ted tak 5 minut skyta a zatim se nepozvracela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama