Zvracím každé ráno v 35 tt

Anonymní
19.8.21 09:14

Zvracím každé ráno v 35 tt

Ahoj ;), jsem ve 35 tt a už pár dní každé ráno zvracím. Dnes mírný průjem a stále nevolnost. Už mě to těhotenství zmáhá :lol: měl to někdo podobně? Co pomohlo? Proč to tak je? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2126
19.8.21 09:20

Může to být klidně viroza a ne projev těhotenství, u nás to teď docela lítá, pokud to do dvou dnů nepřestane, navštiv radši Dr.
Jinak má měla nevolnosti, ze jsem tři dny skoro nejedla, na utz sem zjistila, že jak je mimčo hlavou dolů, tak mi nohou mačká žaludek a nepomohlo nic jinýho než čekat až se laskavě uhne, ale průjem by k tomu být neměl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 09:35

Prozvracela jsem se celym tehotenstvim, jeste i na porodnim sale jsem zvracela. Pomohl az porod, fakt jako kdyz utne bylo po nevolnostech. Drz se :hug: Ten prujem bych ale hlidala, to muze byt klidne treba nejaka viroza.

• Citovat
  • Nahlásit
18514
19.8.21 09:47

Od cca 34-35tt jsem zvracela u obou těhotenství, nepomohlo nic az porod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 09:58

Mě je každý den na zvracení. Stačí aby se mi mimco nějak blbě natočilo a tak tak to rozdychavam..zvracet moc neumím, takže to spíš v sobě držím dokud to jde..ptala jsem se na to předevčírem u doktora a prý je to je konci normální :think: ten prujem nevím, někdy to bývá, že se tělo pomalinku připravuje, nebo máš nějakou virózu :think: já mám prujem po magnezku už jakou dobu, takže s tímto neporadím..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat