2x zamlklý potrat 8tt

Snažení

Ahoj všichni, pročítala jsem včera tyto stránky a po přečtení skoro všech příspěvků jsem dostala zase chuť do života... Všechno začalo asi před rokem, kdy jsme se, tenkrát ještě s přítelem, rozhodli mít mimčo. Je mi 31 a měla jsem od puberty problémy se záněty vaječníků,srůsty a cysty a prodělala jsem dvě laparoskopie a tak jsme nechtěli na nic čekat a pustili se do snažení.

Jakou jsme měli velkou radost, když jsem po třech měsících ,v červenci, měla dvě čárky na těhot. testu. Odjeli jsme na dovču, tam to řekli kamarádům a protože máme v okolí dost těhulek nebo čerstvých mamin, všichni se s námi radovali.
Zařídili jsme si na říjen svatbu a těšili se z toho, jak nám vše vychází, ale radost bohužel trvala krátce, na dovče jsem začala lehounce krvácet a už jsme jeli.V nemocnici zjistili, že jeho srdíčko už nepracuje a tak jsem v 8tt jela rovnou na sál, bylo to šílený, oba jsme to obrečeli a upnuli se na svatbu a na to, že v prosinci to zkusíme znovu. V říjnu proběhla svatba a nádherná svatební cesta po Krétě a my jsme se šťastní a odpočatí pustili do pokusů o mimčo v prosinci znovu.A jaké bylo překvapení, když pár dní před štědrým dnem jsem měla pozitivní test a mohla dát manželovi ten nejkrásnější dárek pod stromeček. Bohužel se vše opakovalo uplně stejně. V 8tt jsem šla na UZ a těšila se jak své mimčo uvidím, bylo mi úplně dobře, ale doktor dělal UZ strašně dlouho a mě už bylo jasný, že ani tohle mimi nedonosím. Opět přestalo tlouct srdíčko,opět zamlklý potrat, nemocnice, slzy a šílená beznaděj…
Už je to 14dní, mezitím jsme byli na genetických odběrech a 9.2. máme výsledky, moc se jich oba bojíme. Ale budeme bojovat, zatím jsem okolo sebe viděla jen samé šťastné páry, moje dvě nejlepší kamarádky jsou těsně před porodem a je strašně těžký o tom s nima mluvit.Ještě že mám tak skvělýho manžela, který je se mnou a moc mě podporuje.Všechny články, které jsem včera četla mi daly velkou naději, že není vše ztracené a jsem ráda, že jsem se mohla o svůj příběh s Vámi podělit.
Chtěla bych se ještě zeptat, jestli nemá někdo kontakt na někoho kdo cvičí metodu paní Mojžíšové, protože bych teď v tom půl roce chtěla udělat všechno, co se dá. Moc děkuju.

Všem držím palečky a vydržte, ono to příjde!
Agatka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Danielat
Kecalka 181 příspěvků 06.02.06 14:17

Agatko, moc držím palce, aby se vše do třetice podařilo!!!!
V A- centru v Praze cvičí metodu Mojžíšové, podívej se na www.materstvi.cz
Ahoj Dana

 
vinona
Kecalka 166 příspěvků 06.02.06 15:46

Agátko,přeji ti co nejrychleji krásné miminko,ať co nejdříve zaženeš chmury.Mám tutéž zkušenost za sebou a vím o čem píšeš a jak ti zrovna je.Genetika nám dopadla dobře a stejně u třetího těhu jsem musela podstoupit amiocentézu,jelikož mi zjistili podezření z DS.Ale vše nakonec dopadlo dobře a třetí těhoteství vyšlo a mám krásnou holčičku.Nevěš hlavu uvidíš,že se taky jednou budeš radovat z krásného miminka.Držím palečky,ať genetika vyjde.

Ahoj Vinona

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 07.02.06 20:36

Agatko, chci ti dodat odvahy a síly, protože moje sestra prožila to stejné!!! Otěhotněla asi dva měsíce po mě a měli jsme děsnou radost, že budou naše děti stejně staré. Ale ouha, u nás vše v klidu, ale ona kolem 9tt potratila :-( Bylo jí teda špatně, trochu krvácela, tkaže tušila, že něco není v pořádku. No nebylo.. Dali si s manželem oraz asi 3 měsíce a znovu otěhotněla. Bylo jí dobře, cítila se prostě normálně těhotně. Bohužel kolem toho 9tt opět potratila. Byla z toho zničená, ale jelikož to bylo v USA, tak tam se to moc neřeší. Prostě jim dr. řekl, že mají chvíli počkat (předtím jim řekl, že to mohou začít zkoušet hned). Za necelého půl roka optě otěhotněla a měla obrovský strach to někomu říct, po těch dvou zkušenostech. Ale vše probíhalo a probíhá v pořádku a na konci května čekají první miminko - rok a kousek po našem Aleškovi. Žádné testy jim nedělali, ani jí při tomto těhu nebrali vůbec jako rizikovou. Což mě trochu překvapilo…

Takže vidíš, že se toto stává i jiným a nakonec se vše podaří!!! Přeji ti, aby měl tvůj příběh jednou stejně dobrý konec jako ten mojí ségry - i když ten nejlepší konec přijde na konci května :-)

Zuza a Alíšek 9,5m

 
Berusak
Nováček 1 příspěvek 20.02.06 12:20

Ahoj Agátko,nebudeš mě věřit,ale před časem se mě to taky stalo a tak jsem jsi koupila Dvd cvičení podleMojžišové na nepladnost audržení miminka.
Pokud jste se rozhodli začít s nenáročným, ale efektivním cvičení a z nějakého důvodu nemáte možnost navštěvovat kurzy zdravotního cvičení,.
Metoda L. Mojžíšové pomáhá ženám i mužům. Toto cvičení je výbornou rehabilitační aktivitou při bolestech zad, poruchách plodnosti, gynekologických problémech, skolióze, zácpě a dalších problémech.
Cena 462kč
Ohledně zájmu volejte na tel.777646207

 
nicolleta
Nováček 1 příspěvek 03.03.06 15:58

AHOJKY AGATKO,mám podobné špatné zážitky jako vy..hodně let sem měla veliké problémy s menstruaci a spoustu vyšetření..několik let sem nemohla otěhotnět,konečně sem otěhotněla ,ale bohužel v 10 tydnu potratila,asi za 2 roky sem otěhotněla znovu,ale opět ve 14 tydnu došlo k potratu,vždy také srdíčko bylo bez akce..byla sem naprosto zoufalá a zdrcená,taky s partnerem to začalo skřípat..hrozné období.Za opět 2 roky se mi podařilo otěhotnět,to už mi doktoři v Brně zjistili,že nemám hormon,který udržuje těhotenství,od záčatku těhotenství mí píchli pár injekcí a miminko se udrželo..doktoři sice celou dobu tvrdili,že čekám chlapečka,ale narodila se krásná zdravá holčička..máme s ní neskonalou radost..najdi doktora odborníka,nechej se důkladně vyšetřit a uvidíš že miminkáa se dočkáš,medicína hodně pokročila a já doktorům věřila..držím pěstičky…

 
vojkat
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 03.08.10 08:12

Ahoj holky,hodně mi pomáhá tato diskuze a snad se můžeme znovu těšit na zdravé miminko. Já prodělala zamlklý potrat v 5 tt. 22.7. jsem byla na kyretáži - měsíc před svatbou:-( Doktorka mi dodala odvahu, že v mém případě se problém brzy zjistil a tělo se dá brzy do pořádku, takže svatební noc ani svatební cestu mi nezatrhla. S tím, že o miminko se můžeme pokoušet už na začátku října. Jenže pořád krvácím, už druhý týden. Nevím, je to normální? Podle doktorky je vše v pořádku. Já jsem právě 4 dny po kyretáži měla dostat normální menstruaci a v ten daný den přišlo krvácení, což mi připadá nelogické. Ale toto krvácení trvá stále. Už jsem poměrně hodně vyčerpaná a teď před svatbou bych potřebovala mít dostatek sil a energie. Kdy to skončí? Krvácely jste některá tak dlouho? Mohla jsem mít minulý týden už první menstruaci po zákroku, která se prostě jen protáhla? Díky K.

 
Mimušenka  10.08.10 10:49
zamlklý potrat

Mám stejný problém. Davkrát těhotná, dvakrát zamlklý potrat. Doktoři jen říkají, že se to stává. Nepřipadá mi normální, že s tím nic nedělají - vyšetření atd.
Můžete mi někdo poradit, kde se obrátit na odborníky v Ostravě?
Děkuji.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama