Krteček a vánoční dárky, 31t.

Těhotenství

Ahoj Těhulinky, musím se s váma podělit o zážitek nakupování vánočních dárečků :o))). Letos jsem se zařekla, že se nenechám převálcovat prací, povinnostmi, shonem a užiju si nejen Vánoce, ale taky vánoční přípravy...a zpočátku vše vypadalo slibně...máme perníčky, které voní medem po celém domě i teď, adventní věnečky, které jsme letos poprvé dělali sami...A...to je všechno...naplánovala jsem si nákupy za přítomnosti někoho blízkého, jen tak se procházet a nakukovat...a když se mi bude něco opravdu líbit, tak to prostě koupím...a když budu unavená nebo zmrzlá, prostě si zalezu do nějaké příjemné kavárničky na horkou čokoládu, nebo si koupím horkou vafli....tak tady musím říci, že skutečnost byla naprosto jiná....mám za sebou naběhané kilometry v přecpaných hypermarketech a jediný kloudný výsledek jsou tabulky srovnání cen dětských plenek...takový malý plenkový průzkum trhu :o), chi, chi...že bych byla postižená prací?

No…abychom to nebrali tak pesimisticky, dostala jsem se mezi lidi…a někdy natolik těsně, že když jsem požádala u pokladny, jestli by mě nechali projít (průměrně 2-3 čůrání během jedné návštěvy supermarketu), pán se na mě zářivě usmál a řekl: „Zkuste to…zatáhnout bříško, třeba projdete…“ Poděkovala jsem a zasmála jsem se, ukázala jsem mu bříško a povídám: „Ono to s miminkem moc nejde.“ A on se omluvně usmál a vycouval i s tím košíkem plným dobrot a dárků…hm…je docela hezký, že se lidé i v tom zmatku alespoň občas dokáží usmát, no ne?

A dárky jsme nakonec s velkým vypětím taky pořídili a s nimi spousty věciček pro bábetko…takže jsme rozšířili hromady, které se nám vrší v pokoji o dětský prášek na praní, 2× ubrousky na zadeček, kojeneckou láhev, košíčky na dětskou kosmetiku, dětskou deku a chůvičku! Páni…v Praze bude buď spousta nových maminek, nebo prostě „chůvičky“ byly v akci…každopádně jsem ji sehnala až ve čtvrtém obchodě, ostatní beznadějně vyprodané…a i tam ji měli úplně poslední, avšak za skvostnou cenu…mám ji za 1290,– Kč z Hypernovy, dosah 250 m…no bájo…

Takže podtrženo, sečteno…dárky mám pro celou rodinu…včetně pejska a kočičky…zbývá manžel a aaa…miminko…co koupit ještě nenarozenému dítěti jako dárek? A něco pod stromečkem mít maličké prostě musí…dát mu najevo, že je s ním už počítáno…jenže cokoliv co koupím, nakonec zhodnotím, že to není dárek, že to mrně prostě potřebuje :o)))

Poraďte…kupovali jste maličkému něco k Vánocům? A co?

No a manžel…vymyslela jsem si (ve svém stavu) docela kuriozní dárek…koupila jsem mu vrtačku…je to praktické a navíc brouček je velmi hravý a učící se kutat cokoliv a kdekoliv sám, takže vrtačka mu určitě udělá radost…nejdřív jsem se poptala kolegů v práci a vybavena informací o výkonu, předním a zpětném chodu, příklepu a vhodné značce jsem mazala do Makra…měli jste mě vidět…našla jsem výše zmíněného popisu a stejné značky vrtačky asi 4…kromě toho, že jedna byla oranžová a ostatní zelené v nich prostě nebyl rozdíl…alespoň podle mě ne…pominu-li ovšem cenu…no…byla to situace k popukání…bříško přes půl uličky a sháněla jsem vrtačku…poradila mi jedna hodná slečna, ale upřímně mám pocit, že taky spíš hádala…teď se jen modlit, abych se trefila :o)…a dokoupit pár maličkostí pro radost…a Vánoce můžou začít!

Huráááááááááááááá…

O víkendu se konečně pustím do pečení a taky jsem si uhádala stromeček…ja vím, Vánoce jsou až za 14 dní, jenže my je budeme celé trávit na Moravě u našich, takže si musím stromečku užít i doma, no ne? A propó nevíte, kde sehnat hezký stromeček v Praze?

No, budu končit…z mé povídací letargie mě vytrhla šéfová s nějakým neodkladným úkolem :o))).....za týden ahoj a těším se na všechny vaše deníčky, komentáře, příběhy nebo jen rady a tipy

Krteček + jeden malej uličník!

Váš příspěvek
Janik2
Povídálka 35 příspěvků 12.12.02 21:47

Ahoj Krtečku!
To jsi na tom fakt dobře, když už máš vše nakoupeno. Upřímně Ti závidím.
My pro miminka asi nic kupovat nebudeme, jako že speciálně od Ježíška. Bereme to tak, že oni jsou naším největším darem a sami něco dostanou, až tu s námi budou. Třeba jsem divná, ale potřebují tolik věcí…
Prostě jim to koupíme, ale nebude to pod stromečkem.
Přeju Ti krásnou vánoční pohodu a spokojené mimi v bříšku.
S pozdravem Janik a dvě princezny, 27.t.

Vložit nový komentář