Květníček - 71.díl - DEVÍTIMĚSÍČNÍ DENÍČEK

Snažení

OD ANIČKY (aeg)

listopad + prosinec - 1. a 2. měsíc
Někdy kolem 8.12. měla přijít MS. Přijde určitě, protože pan dr. povídal, že v listopadu se mimi konat nebude, protože moje tělo stávkovalo.
Výlet k tetě máme naplánovaný, prášky připravené, určitě to vyjde tak, že kontrola u dr. bude někdy na Štědrý den a já ostrouhám.
13. 12. mám výhodné 2 v 1 testy a o hodinu později jsem už stála za dveřma gyndr a vetřela se do ordinace. Sestra milá jako vždy, ale já jsem se nenechala odbýt. Těhu to je, na 80 %, mám první fotku a mimčo měří asi 3 mm. Macek.
15.12. mě gyndr. a hlavně sestra děsí s mimoděložním těhu. A pak mě objednala na kontrolu za 3 týdny ! Fakt je zaostalá. Už jsem si to myslela dlouho.  Sestřenice něco tušila, když nepiju svařák.
20.12. oznamujeme rodičům. Mají samozřejmě radost. Mamka plánuje kupování plen, Eva plánuje pletení oblečení na zimu… jo, babičky
21.12. dr. v nemocnici potvrzuje těhu, jak má být, konec 4. začátek 5. týdne, velikost asi 6 mm. Mohla bych být klidná, ale nejsem. Až ale tohle bude číst někdo těhotný nebo maminka, tak mě pochopí. Nejde to být klidná. Pro Tomáše byl asi největší zážitek ten, že mohl být se mnou u doktora. Vánoce a Silvestr byl takový nějaký jaksi nealko a v klidu. Nevolnosti žádný, až je mi to líto, když ostatní zvrací a já nic…

leden - 3. měsíc
Konečně jdu do poradny ! Jak já jsem se těšila. Dostala jsem průkazku a nejradši bych jí nosila na řetízku na krku, aby to každý viděl. Zase věřím, že těhotný mě pochopí. Darovala jsem krev na testy a nejradši bych nosila těhotenský oblečení. Kdybych aspoň jednou zvracela.....
Jsem HIV negativní, žloutenku ani syfilis nemám. Toxo taky nemám. Pro začátek dobrý.  
24.1. jsem poprvé viděla naše mimčo. Bylo krásný a tak nějak mi došlo, že už bych si ho nikdy nenechala sebrat. Má už 48 mm od hlavičky k prdelce. Kope nohama a mává rukama i bez zvracení, tak mě to uklidňuje. Probudil se ve mě mateřský pud, i když zatím jenom částečný.
Dr. v Mostě je moc hodnej, škoda, že nemá vlastní ordinaci…
Příručky k těhu znám zpaměti. Ale tak nějak zjišťuju, že je píše nějaká stará panna nebo chlap. Tedy ne všechny, ale většinu.


únor - 4. měsíc
Ráno se probudím  a počítám týdny a dny těhu.
7.2. jsme si pro jistotu zopakovali UTZ, mimčo mělo 68 mm od hlavičky k prdelce, všechno v pořádku a mezi nohama pindík !!! Dr. ho takhle brzy nikdy neviděl, tak jestli to prý bude kluk, tak chlapák. No nazdar… Ale já od 20 let tvrdím, že to bude kluk, a nějak už se týhle myšlenky nechci pustit.
15.2. Změnila jsem doktora, protože na mě byli zlý. Tedy u mého gyndr. Tak jsem o dva dny už byla jinde a tam na mě byli hodný. Ani si tím nebudu kazit tyhle vzpomínky.
Tomáš mi říká… co vy dva na mě chystáte, co vy dva tam děláte :-))) A mezitím se učí na maturitu. Videoprojekce ultrazvuků proběhla, protože samozřejmě naši to nikdy neviděli. Já sama jsem to viděla asi 10 x, takže se není čemu divit.
Všude píšou, že se nemá ještě přibírat na váze. A já už mám nahoře 4 kila. Fakt je někdy příručky lepší nečíst, protože to pak člověka akorát stresuje. Jestli mi břicho poroste tímhle tempem, k tomu váha, tak budu vypadat jak mamut. Navíc mi chlupatí břicho.  
Tak máme novej dětskej pokojík. Jsme ráda, že je to hotový a vím, že o dva měsíce později bych to nezvládla. Tomáš vymyslel barvy a moc se to povedlo.
Jak jsem ráda, že nezvracím !!

březen - 5 měsíc
Koupila jsem si těhotenský lacláče a nejradši bych je nosila hned. Tomášovi ve škole začíná přituhovat, takže ho zatím nezatěžuju přípravama.
Mám napsaný seznam, ale po pár dnech jsem ho přepsala. Napsala jsem jenom to nutný a pár věcí, co bych chtěla, a vyškrtala jsem blbosti. Vybrali jsme kočár a mě se o něm dvě noci zdálo.  Lukáš bude jezdit v x-landeru. Jméno vybral Tomáš, já s ním souhlasím.  Já jsem vybrala Lucinku, ale tuším, že nebude potřeba.
Příručky nečtu. Jsou k ničemu. Betynka mě taky netáhne a tak nejlepší počteníčko je emimino a Mladá fronta dnes.
Začínám být fakt erotická. Tmavý bradavky, břicho, zadek s ďolíčkama… a taky počítám dny do nástupu na mateřskou ! A to mě práce vždycky bavila.
7.3. se mi v břiše hnuly prdíky..... 8.3. prdíky? kdepak. Mimčo. Podle kolegyně z práce budeme rodit kolem 10.8.
Na konci měsíce nosím těhotenský kalhoty. Do jiných se nevejdu a vůbec mi to nevadí.

duben - 6. měsíc
Na konci měsíce mám v pase erotických 95 cm. Kakaové skvrny velikosti mexického dolaru tj. dříve bradavky,  jsou taky nádherný. Tomáš jim říká takový terčíky… modelka…
Požádala jsem dr. o UTZ a zjištění pohlaví. Je to jasný. Kope mě Lukáš.
Mamka je nemocná, a stojí mě to nějaký nervy. Nakonec je v nemocnici, co se dá dělat.
Tomáš říká, že naše mimčo bude pudinkový. Jo, bude, a taky bude ze sekaný a bílýho jogurtu. Výhodou je, že je Tom těhotnej se mnou. Pudink baští a vůbec mu náramně chutná.
Schody neberu po dvou jako v březnu. Jdu po jednom, ale zato funím za dva.
Prý musím mít hlavu jako pátrací balón, protože je Tomáš nervózní ze školy. Fakt je, že jsem na všechno sama, ale zatím to jde. Hlavu mám pořád stejnou. Ve skutečnosti je v půlce těhotenství a v druhý půlce všechno ostatní.  Jak jsem ráda, že mám za sebou předporodní kurzy. Teplo bude později asi problém

  • 8 kg je přijatelných.

****
**květen - 7 měsíc
**1.5. Taťka mi říká, že za chvilku budu asi metr vysoká, asi metr široká tj. asymetrická. Něco na tom bude.
1.5. Uli říká, že bych už fakt ty klobásy neměla jíst (na Valdštejnských slavnostech 1.května).
Mamka je pořád v nemocnici. Zatím to jde. Co taky jinýho.
Zjistila jsem, že když se hezky obleču, tedy tak, aby bylo břicho hodně vidět, tak se lidi koukají. A já čumim do kočárků, okukuju jak velký mají koše a korbičky… jak pošahaná.
10.5. Dneska mi v poradně sestra řekla, že jsem moc nepřibrala. Pak mi řekli v práci, že mám jenom to břicho..... jéééé, to potěší. Fakt je, že mám +8 kg.
11.5. Nebýt tříhodinového počítání hvězdiček v planetáriu, nutného venčení psa ve 2 v noci a ranní úžasné křeče do lýtka, byla by to bývala docela pohodová noc…
Včera v poradně jsem vyfasovala 3 příručky. Někdy mi přijde, že bych měla pít čistou vodu a jíst zelený a zrní.  Tak si zítra uděláme karbanátky. Čtvrtek 11.5. nevím, co se dělo v břiše. Ale bylo mi z toho až špatně. Chvilku jsem měla pocit, že se Lukáš otočil hlavou nahoru.
Pátek 12.5. byl opravdu zatěžkávací. Dopoledne jsem nakupovala, pro sebe i pro Lukáška. A taky jídlo. To především. Už vím, že teplo v létě bude opravdu náročný.
Pondělí 15.5. mamka je konečně doma z nemocnice. Do maturity zbývá jenom 14 dní. Už aby to bylo. Taky mě paní v autobuse pustila sednout. To je paráda. Bylo tam sice jedno volný místo, ale tak malý, že bych se tam nevešla. Začínám potřebovat dvě sedačky.
16.5. musím se podívat do příruček, jestli někdo vymyslel způsob, jak zavázat tkaničky u bot bez mačkání břicha. V příručkách je obvykle všechno 100 % pravdivé.....
24.5. prý nemám lítat po schodech jako splašená… ale popravdě daleko horší než lítání, je ohýbání se pro cokoliv.  Ze všeho nejhorší je sedět 8 hodin v práci. Taky se doma hromadí mini věcičky. Ještě týden, bude volno a dokoupíme všechno ostatní. Už aby to bylo.  
Pas už mám jenom ten cestovní. Zezadu ještě nějaký náznak je. Jenže smutnější je, že je to dáno rostoucím zadkem.
29.5. tepla už se nebojím. Venku je 14 stupňů a jsem zvědavá, jestli nějaký léto vůbec bude.  Do seznamu potřebných věcí připisuju jednotlivé položky, na které jsem zapomněla. Je to megaseznam.
Na konci května mám + 9kg


červen - 8. měsíc
Konečně je po maturitě, takže máme čas na nákupy. Všechno máme objednaný, pravidelně se mi o tom zdá.
Nejhorší poloha je sezení, super nejhorší poloha je sezení v autě.
V polovině června je další nejhorší poloha ležení na zádech, občas i na pravém boku. Šaty jsem si koupila xxxl, přes břicho jsou dobrý, jenom prsa velikosti mínus 2 je nějak nevyplňují.
Tomáš se včera lekl, co mám s pupíkem. No co bych s ním asi tak mohla mít !
Překonala jsem 100 cm v pase. A taky jsem překonala 10 kg navíc od začátku těhotenství.
Chlupy zmizely z břicha i z nohou (jsem zvědavá, kdy mi vypadají vlasy). Každý ráno si říkám, že by vůbec nemusela existovat váha a stačilo by i zrcadlo jenom na obličej.
Megaseznam se plní dalšími nezbytně nutnými věcmi. Ještě měsíc a bude to supermegaseznam.
22.6. - od tohoto dne mě živí stát. Zatím je to nuda.
Kočár už je doma, 2× denně s ním jezdím v ložnici. Je to nejhezčí x-lander kočár v Litvínově.
Dneska ráno mě napadlo, že bych mohla s mojí aktuální postavou být hlavní hrdinkou Příšerek s.r.o.
29.6. tepla už se bojím.
Na konci června mám +11 kg


**červenec - 9. měsíc
**Nuda pokračuje. Nevím, co se dá dělat celý den doma, s břichem a ve 30 stupních.
Břicho nějak bolí, píchá, jako bych tam měla jehličky. Je to hnus .-(
Tomášovi už se nezdá, že porodnice v Kadani je tak daleko, takže tam zítra jedeme. Sepsat dokumentaci a na čumendu. Zatím má strach větší Tomáš než já.
Z porodnice v Kadani jsme nadšený. Já se tam těším, Tomáš má obavy.
Pomaličku mi dochází, že poslední měsíc těhotenství bude opravdu náročný.
Počet denních sprch se ustálil na čtyřech. Pořád sbírám odvahu na návštěvu koupaliště, ale asi k tomu nedojde.
Včera Tomáš poprvé masíroval hráz. Nejdřív jsem mu vysvětlila, jak by to asi mělo vypadat. Fakt je, že se tam líp dostane než já. Ale úvod byl takovýto:
Tom: co mám dělat?
já: namaž se tímhle olejem.
Tom: co si mám namazat? Pinďoura?
Některé životní zážitky jsou k nezaplacení :-)
Hráz se masírovala asi 5×, protože pak mě přepadly kvasinky. Olejíček je putovní, dostala ho kamarádka, stejně jako jsem ho dostala já.
A taky poslíčkuju. Už asi týden, hlavně v noci a spát se při tom rozhodně nedá.
Svatá Anna, chladna z rána. Jo, kéž by.
Ráno jsem měla 106 cm v pase. A taky jsem zflekatěla v obličeji, doufám, že ten pigment někdy zmizí. Podle některých to bude holčička, a fakt je ten, že jenom já a Tomáš víme (a e-tety), co nosím v břiše.

**Tenhle deníček končí 30. 7. 2006 v 22.08 hodin porodem Lukáška s mírami 47 cm a 3040 g.

aeg a Lukášek 9 dní **

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 08.08.06 16:35

Missorko - jsi jednička:-) To byla rychlost blesku!
Aeg - děkujeme za deníček, jdu číst :-)
 sunn

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 08.08.06 16:38

``* KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK *
MAMINKY
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TP16­.3.........ADÁ­MEK..........­.....(4100g, 54cm, *13.3.2006 v 16:05) ryba, ASC panna
Martinka82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TP7.4­.MICHAELKA ANNA..(2770g, 49cm, *17.3.2006 v 20:35) ryba, ASC váhy
danka - /76/beran/SR/vd/TP­14.4.........­.....MIŠKO...­.............­.(3130g, 50cm, * 1.4.2006 v 18:35) beran, ASC váhy
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TP15­.4…KRISTÝNKA.­..........(3158g, 48cm, * 4.4.2006 v 16:35) beran, ASC panna
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TP5.4.­..........EMIČ­KA...........­.....(3500g, 50cm, * 5.4.2006 v 21:28) beran, ASC štír
Meggie - /77/beran/Olo­mouc/vd/TP16.4­......RADOVÁNEK­..........(3500g, 51cm, *15.4.2006 v 11:25) beran, ASC rak
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TP 6.5..........­..ADÁMEK.....­..........(3210g, 52cm, *11.5.2006 v 12:29) býk, ASC lev
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/TP31.5­.....VERUNKA.­.............(3050g, 49cm, *20.5.2006 v 13:30) býk, ASC panna
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/TP28.6.­....MILDÍČEK.­.............­....(2700g, 45cm, *10.6.2006 v 22:38) blíženec, ASC kozoroh
Petulka - /74/kozoroh/KL/vd/KAČ­KA/TP9.6.ANIČ­KA...........­...........(3630g, 49cm, *11.6.2006 v 20:35) blíženec, ASC střelec
midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TP19.7.­...........DE­NISKA........­............(3200g, 49cm, *22.7.2006 v 04:32) rak, ASC rak
aeg - /80/blíženec/Lit­vínov/vd/TP15­.8........LUKÁ­ŠEK..........­....(3040g, 47cm, *30.7.2006 v 22:08) lev, ASC ryby

TĚHULKY
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/(Gra­vital,magn.) TS5,05 + LUCINKA......­.............­...........TP 22.8.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ TS7,05 + ČUDLÍČEK (překvapení).­.............­.............­...........TP 22.8.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (k.list.) TS 12,05 + HNILUŠE (překvapení).­.............­.....TP 25.8.
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(Ma­terna)TS 7,05 + BOBÁNEK (překvapení).­...........TP 10.9.
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + KAROLÍNKA .............­.............­.............­...........TP 11.9. ----- nad 34tt
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI (překvapení).­.............­.......TP 5.11.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(Duphas­ton,k.list.,Gra­vital) TS 11,05 + MIMI (chlapeček)..TP 8.11.
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (k.list) TS 7,05 + BUBLINKA (EMIČKA).....­.............­....TP 23.11.
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/(jod,k.lis­t.,C.mami) TS 11,05 + MATYÁŠEK.....­............TP 30.11.
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(Swiss One10)TS 3,06 + ÍTÝČEK.......­.............­.............­....TP 24.12.
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/(C.Baby­Plan)TS 4,06 + PIŇOSÁTKO....­.............­.....TP 22.1. /prohl.10.8.

SNAŽILKY A NESNAŽILKY ----- snažilky
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/FILÍPEK 2r./.........­..........pos­l.MS 3.6.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05........­....posl.MS 27.7.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/ TS 7,05 .............­.............­...........pos­l.MS 24.7…neoč.19.8­./testování 25.8.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/ (k.list.) TS 4,06.........­.............­...posl.MS 16.7…neoč.14.8.
elda2 - /78/štír/Vyso­čina/(k.list,C­.BabyPlan) TS 6,06…posl.MS 13.7......neoč. 8.8.
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/(k.lis­t.) TS 8,06.........pos­l.MS 30.7......neoč­.27.8. ----- nesnažilky
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/ TS 12,06
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 8,07

• ZAMLUVENÉ DENÍČKY:(evik)-Ili, (Ili)-Irucha, (Pitrysek)-Petulka, SVŮJ POROD:Karinn, Petulka` `

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 08.08.06 16:45

Druhá :))))))

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 08.08.06 16:45

Aničko,
moc hezký deníček.....fakt se ti povedl.
Ještě jednou Vám moc gratuluju k malýmu prďolkovi:-) Hlavně hodně zdravíčka a prdíky ať netrápí.
haňule a Bublinka 25tt

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 08.08.06 16:46

ne ne já to stihla dřív:-DD

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 08.08.06 16:47

A přidávám komentář, který jsem právě napsala do starého deníčku:  

Aeg,
jsem ráda, že už nebrečíš kvůli kojení, protože to by byla chyba … raduj se z Lukáška a užívej si nový život s mimísem :)))
Kolem kojení se podle mého názoru dělá strašný tóčo, které akorát stresuje maminky, které kojit nemohou. Hlavní přece je, aby mimčo nebylo hladové a pokud není mlíčko od maminky, tak UM je dobře zastoupí. Miminku určitě neuškodí, a jak píšeš, hlavně že jste zdraví.    

Odcházím uklízet domov - vypadá to, že nám tam za dobu naší nepřítomnosti vybuchla bomba, přehnala se velmi prašná bouře, sprejeři nastříkali bílé mapy na kachličky i dlažbu v koupelně, vandalové rozkopali naše oblečení ze skříní po podlaze a nábytku a na pracovním stole snad někdo tančil tango - a ke všemu byli snad přiopilí nebo co. To byste měly vidět, fakt hrůza.
O obvyklých nedostatcích domácnosti, jako je zaseknutý proces žehlení, což jsme tu už nesčetněkrát probíraly (a všechny jste potvrdily podobné zkušenosti), se obšírněji ani zmiňovat nebudu. S pokřikem SKOL odcházím (a doufám, že mě to neSKOLí hned na schodech).
 sisina

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 08.08.06 16:49

nene, jen jsi se vmáčka jako odpověď, čas mluví jasně :)))))))

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 08.08.06 17:16

AEG,
deníček je SUPER!!!!!!!!!!

 
pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 08.08.06 17:58

ahojky,
Aeg-moc hezký sepsaný deníček,na 1 * :))) Gratuluji k Lukáškovi,aťjste oba moc a moc zdraví..a s kojením si nelam hlavu:))Hlavně pohodu a žádné stresování.....  

Poslední dobou nemám moc čas,jsou tady děcka,tak se k počítači skoro nedostanu a o čtení vašich komentářů ani nemluvím.Takže vůbec  nejsem v obraze,co se kde děje:((
Jen jak to slítnu…tak vím,že Lucici,pořád nakupuje oblečkjy NEXT:))) Si na tebe vždy vzpomenu,když něco od Nextu vidím na mimibazaru:)) Už víš,jak se tam, dělá ta kauce?
Květulka má u sebe maminu a vím,že plela na zahrádce v dešti.))Nejste vy,Květul,šíle­ní:)))))Mě teda zahrádka vůbec nebere a že tady máme ,ale pole:)))Co jste koupili Adámkovi s mamkou v obchodě??A Si­sinka se už určitě těší na páteček:))))A Jaru držím palečky,aby bvylo miminko co nejdříve.  

U nás nic nového,jo vlastně jsme vylepšili dětský pokojíček,pak pošlu fotečky.A Kikinka se točí na boku čím dál více,už si zaboří hlavičku do podušky a je jen otázka času,aby se tam překulila celá:))A taky kecá a kecá a kecá:)))A směje se nahlas,což je nádhera…  

Tak musím jít pracovat,mám toho hodně,v práci už nedělám a tak musím pracovat po večerech.A pošlu nějaké fotečky.
pupula  

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 08.08.06 18:41

Vyborny denicek!!! Nasmala jsem se, az jsem se za bricho popadala…v nek­terych bodech se vylozene poznavam :-)
Jinak Mira se na masirovani hraze tesi :-) Uz si to nechal vysvetlit asi patnackrat a porad se pta, kdy uz bude cas…a to pochopil, cim se hraz masiruje :-D
Ted jen doufam, ze se komentar posle, protoze me to nejak zlobi…  

 
Zuzka25
Kecalka 460 příspěvků 08.08.06 18:55

Aeg, parádny denníček. Je super, že si si to tak poctivo všetko zapisovala.

U nás nič nové, nevieme sa zhodnúť na dlažbe, a máme doma obrovský priemyselný vysávač, vyzerá ako mimozemšťan, tak sa snáď trošku zbavíme prachu. Zajtra nám prídu dokončiť zástrčky a vypínače.
Jo, a v našom pôvodnom byte už niekto býva a je mi z toho tak nejako smutno.

Zuzka

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 08.08.06 19:21

ahoj holky
AEG super napsaný deníček, hodně jsem se nasmála :)) a ještě jednou celé rodince gratuluji k Lukáškovi!!!
Tak jsem potkala odpoledne v Chrudimi Karin s Verunkou, bylo to super, jsem si ji chovala a je to drobeček malinký a je moc krásná :)
Pupul tak vydíš, ještě před týdnem sis stěžovala že se Kiki nesměje nahlas a dneska se ti už řehtá:)) pane jde to rychle :) a těším se na fotku stromu!!!
Zuzko těším se na fotky, už to tam musíte mít krásné, i když vám chybí ještě podlahy, ale když si vzpomenu na ty omlácené zdi… fuj to musela být makačka:(
Teda tady jsou všude záplavy, u nás ne my jsme na kopci ale všude okolo jsou zatopené silnice, zrovna jel Radek ke známým pomáhat, mají v baráku půl metru vody. Je to hrůza. Přestalo pršet až dneska dopoledne, jinak lilo lilo a lilo.
Ili máte skvělýho pejska :)) co je to za rasu? Vůbec jsem nepostřehla že jste si ho pořizovali, jsem ostuda :( a bříško máš nádherné.  Netuším co se nosí za věci na sebe s takovou merunou, no já jsem na sebe zvědavá :)) Věřím že těhulkám v posledním stadiu je v tomhle ochlazení dobře, teda pokud jim neplave dům…
Nico jsem ráda že ses ozvala, jsem si říkala že jsem tě tu dlouho neviděla :) a Evik se nějak neozývá, ale já si nepamatuju jestli neměli někam jet.
Tak já jdu zase pracovat, je toho teď hodně, dělám jeden návrh kuchyně za druhým. Akorát se jaksi neděje nic doma - koupelna atd… :(  do ledna času dost…
Mějte se hezky pa pa, zítra jdu k zubaři fuj:(  dozvím se jak to bude s rovnátkama při porodu.
Radunka 17tt    

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 08.08.06 19:38

AEG: máš moc krásně napsaný deníček jsi šikulka, a prosím tě žádný nervíky hlavně že jste oba v pořádku. Já vím že to není určitě lehké ale zvládnete to! tohohle se taky moc bojím jak to dopadne s tím mlíčkem prsa žádný a jsem taky hned ubrečená!
Holky díky za pochvalu to si ani nezasloužím, nahoře 6kg a 4 měsíce před sebou!!
Aeg: těším se na zážitky s X landrem taky uvažuju o jeho koupi!!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 07:23

Ahoj holky, přeji hezké středeční ráno.
Aeg - deníček jsi napsala úžasnej…včera večer jsem si ho četla a smála se a bavila. Je to krásný popis celého těhu a zase jiný styl deníčku. Moc se ti povedl!!! Ještě jednou bych chtěla popřát hodně zdravíčka Tobě, Lukáškovi a celé rodince. Ať vše v pohodě zvládnete a i kojení se zlepší. :-)
Já si včera vozila kamarádky měsíční Verunku…ta je tak krásnáááá. Uplně náhodou jsme je potkali s manžou ve městě, tak jsem se chopila kočárku a povídali jsme o porodu, Verunce… ještě teď mám blažený úsměv a moje chtění mimi ještě vzrostlo. Manža teda tvrdil, že toho vím nějak víc než Verunky maminka a že to moc nenápadný není, že se taky snažíme. No snad to tak nápadné nebylo..snažila jsem se krotit a moc nemluvit, ale stejně…díky emimču toho vím docela dost:-))) A je to fajn pocit:-) A kupovali krásný kolotoč nad postýlku s včeličkama od Chicca…takovej ňufáckej:-)) No a ptala jsem se na velikost, tak snad jí ta 62 bude:-)
Radunko - co celý dny děláš, že ani nezajdeš a až večer písneš? :-) Na icq Tě vidím;-)
Info o mé BT - kolísá. Držela se na 37, včera 36.9 a dnes 36.95, takže nevím co to znamená. Přeci jen rozdíly jsou to hodně malé a jsem 9DPO, tak musím vydržať. Ale už se pomalu připravuju, že to asi nevyšlo..a budu bulet, je to jasný:-) A jak říká manža…musíme tomu dát čas, tak Ti mimčo dávám čas…ale už přijď jo? :-)
Stále držím pěstičky svým spolusnažilkám Sisině, Jaru, Eldě, Tyndě, Soničce!!!!
sunn    

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 09.08.06 07:37

Ahoj holčinky,
zdravím vás po ránu. Dneska jsme si přispaly, před chvilkou jsem se vyplížila z ložnice, ale Aninka začala okamžitě hekat a nahánět prdíky, sice jsem ji zkusila umlčet dudlíkem, ale nezabralo to :-( Takže zase nic. Taky se nám do postele nastěhovala Kačka a to hekání ji budí :-) takže za chvilku budou zase vzhůru obě dvě…
Deníček pročtu v nějaké volné chvilce (asi večer), už se moc těším. Já sama si z těhu žádné poznámky nedělala, tak si to aspoň osvěžím :-)
Dneska budu muset do VZP, nějak jsem jim zapomněla nahlásit, že už nejsem v evidenci Úřadu práce. Vůbec se na to netěším - už jsem tam 2× byla nahlásit nástup na mateřskou, ale pořád po mě chtějí nějaké potvrzení, které samozřejmě nemám. Mateřskou mi jako nezaměstnané vyplácí 0SSZ a ty tvrdí, že žádné potvrzení nevydávají, tak ať mi nějaký papír dají na VZP. Tak jsem se na to vyprdla a zkusím to zas dneska (a to jsem na mateřské už 8+6 týdnů.  Hm.
Zatím ahoj, řve tam nějak moc, Petulka

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 09.08.06 07:40

Všechny zdravím ve středu,
a (ano PUPULKO) těším se na pátek :))))
SUNN, kolísání teplot je zanedbatelné, tak vydržať … já dnes mířím k dr. a tak jsem zvědavá, na čem se domluvíme a jak budeme postupovat dál. Dám vědět, to se ví. A Sunn, díky za rady k metříku a všimla sis, jak jsi mi utelkla co se týká DC? Nedávno jsme myslím měly MS ve skoro stejném termínu, já jsem teď cca 14DC a ty už dávno DPO … tak to mě taky štve, že mi to tak pomalu utíká, jdu si vybít vztek do kuchyňky … asi švihnu lžičkou od kafe do dřezu! A z větší výšky! (No....., to je jak pomsta černýho korzára … teda fakt).
Jdu pracovat, abych se mohla odpoledne utrhnout dřív k lékaři.
Mějte se krásně, přivolávejte slunce, a pokud máte někdo nahoře konexe, tak léto by mohlo být až do půlky listopadu, děkujeme.
 sisina

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 07:46

Sisi - já ten svůj metřík každý den hypnotizuju a pak leze rychlejc:-))) Ba ne…mně to připadá jako věčnost jak leze pomalu a je fakt, že před ovu to je ještě pomalejší. Ale zase před sebou máte snaženíčko, tak pořádně!!! Žádné vynechávání :-)
A jsem zvědavá s čím přijdeš od dr… nenech se odbýt:-)

Peťulko ahooj.

Holky, viděly jste nějaký mimčo co mělo chlupatý uši? Já jo…ale to zmizí, jen manža se zděsil, že takové nechce. Tak jsem mu musela vysvětlit, že se to ztratí…viděla jsem to teda poprvý a nebylo to nějak moc a ani trošinku by mi to na našem nevadilo. Hlavně, že je zdravoučké.

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 09.08.06 07:57

Tak si píšem na dvou frontách, díky za hypnózu … jen opatrně, aby mě to zas nepředběhlo a já neskočila hned do MS :)))))))

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 09.08.06 08:31

Čauky holky :-)
Aeg, to je prima, jak sis to  všechno psala, navíc jsme všechno měly přibližně nastejno, tak aspoň vím, kdy jsme co prožívaly :-))) Přeju ať se s Lukáškem co nejdřív sžijete a všechno klape. S kojením se netrap!
Radunko, máme italskýho chrtíka, už je to „stařeček“ a zůstal u mých rodičů. Původně jsme měli dva, ale ten jeden už musel odejít, tak zbyl jen tenhle raubíř. Je to neuvěřitelná rasa, nejveselejší co znám :-)
Jinak já pořád v kuse, bez jakýchkoli příznaků, že bych měla nějak brzo rodit, takže když si Amelie jenom trošku pospíší, tak budeme mít miminka úplně stejně starý :-O
Holky, fakt některá nevíte, co je s Evikem? Psala, že se jim potvrdila ta cukrovka a že jí to snad budou nějak dřív vyvolávat kvůli předčasnýmu stárnutí placenty… tak jestli už to náááááhodou nemá taky za sebou… já na ní nemám žádnej kontakt......

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 08:36

Ili - taky bohužel nemám na Evika kontakt. Tak jedině Radunka…ta jí myslím tenkrát psala? Zkusím Radunce písnout na icq, ale asi ještě chrní :-)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 09:17

čus kočky!
aeg, bezva deníček a hlavně super nápad. naštěstí díky sunn si můžu ty svoje vzpomínky dohledat:)
nedělej si hlavu s kojením, fakt, nestojí to za to! ona to kolikrát zas taková radost není. pravý prso mi děsně stříká a adam ho když je unavenej odmítá. kucká se a dusí se u toho, nic moc!!!
ili, příznaky netřeba:). prdne ti voda a je vymalováno!
asi bychom měli uspořádat tipovačku, co říkáte???
sunn a co říká grafík? vystopoval ti ovu nebo to odhaduješ? držím pěsti ať mimi vyslyší tvé volání! no ale třeba je jako duše ještě v nějakým starouškovi nebo zvířátku a ještě se mu to nehodí…:). a to mi vnuklo nápad na přezdívku pro vašeho mimouška!

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.08.06 09:19

Ahojky krásné ráno,
AEG nádherne si to napísala,  písala si si denníček že? Tak dúfam že si to necháš a raz si to Lukáš prečíta :o)) Ešte raz kopec zdravia, šťastie a lásku ste si vyrobili sami :o))  Kojenie sa určite rozbehne a keď nie, tak nevadí, všetko bude dobré.
Ráno sa mi príšerne nechcelo vstávať ( nabudúce už nebudem pozerať filmy do neskorej noci) ale prebral ma enviromentálny audit, resp. naša pani upratovačka ktorá ma dovolenku. Takže som chytila do ruky kôš ( nech tu nepáchne) a s dobrým cielom som ho šla vysypať. To som však nemala robiť. Otvorila som dvere na firme, závan vetra, všetky papiere ktoré tam nemali byť, ale mali byť v separovanom odpade - papier, vyleteli a šup ho do sveta. Takže som tu pol hodinu behala po parkovisku a priľahlom pozemku ako blázon a naháňala papieriky :o)))) Potom som zvyšok zahodila do normálneho ale vysypaného kontajnera a šup spadla na dno umelohmotná fľaša. ( PS: hneď vedľa neho je kontajner na separovaný odpad) Keďže sa mi však nechcelo liezť až na dno páchnuceho odpadu ( rozumej mám bielu bundu) nechala som ju tam… Modlím sa však aby ten kontajner neotvárali :o))) Musí byť enviromentálny audit práve dnes keď tak fučí? :o))
Rannú rozcvičku už mám za sebou takže si môžem vypiť kávu. Práve tu bol kolega že či separujem odpad. Jasné nie? ( no som to ja lajdák :o)))
 sonyay

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 09:23

IRuš - já ti dám duši v nějakým starouškovi!!!!!!! :-DD
prozraď přezdívku nebo si to necháš až do smsky…abych se dočkala:-(

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 09.08.06 09:24

Iruš, díky za kontakt, už jsem jí teda napsala, tak snad se ozve…
A přezdívku prozraď, jsem zvědavá :-D

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 09:25

grafík vám teda ukážu:
http://www.wunschkinder.net/…zanzeige.php?…

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 09:27

Iruš - to je dobrý nápad, tak zahajuju tipování na Ili porod :-)

můj tip je neděle 13.8. :-) a bude to holčička

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 09:35

můj tip 17.8. a bude to míša buchtičková!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 09:47

sunn, poslala jsem ti to SZ! zatím přísně tajné…

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 09.08.06 09:55

Psala jsem Evikovi, ozvala se, napíšu vám celou sms:
(už myslela, že rodím :-)))   Ahoj Ili, jsi zlatíčko. Díky za připravovaný deníček i SMS. První myšlenka jak mi pípla sms byla: Ili už má mimi :)) Teď se vůbec nemůžu dostat k netu, ale moc na Vás všechny stále myslím. Hlavně právě na Tebe, jak jste na tom s Míšou :)) Už jen 2týdny do termínu… Prosím pozdravuj za mě všechny Květničky. My byli na kontrole včera a podle monitoru i stavu porodních cest už se prý malá chystá. No a když se samo přesto do pondělí nic dít nebude tak nám paní Dr. prý pomůže. Takže to vypadá, že budu mít snad už k narozeninám - 17. v náručí ten nejkrásnější dáreček. A u Vás to může být také raz dva. Malí lvíčci jsou prý nevyzpytatelní :) Jakmile se bude cokoliv dít, budu Tě informovat :)) Kdyby cokoliv u vás, dej mi prosím také vědět. Papa Evik (právě balící tašku do porodnice) a Lucinka 38tt+1

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 09:57

Iruš - díky, já ti taky jednu poslala a pak i odpověď na tvojí :D Ano ano, přísně tajné :-))

Tak Evik je pořád 2v1, to jsem zvědavá až přijde porodní smršť - kdo dřív :-)

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.08.06 10:16

Ili, Evik  ja si tipnem tiež

  • 11.8 má Zuzka meniny
  • 13.8 má meniny môj drahý
  • 15.8 má Zuzka narodeniny

Takže určite by sa potešili keby to vyšlo na tieto dni :o))) Hádam sa strafíte :o))
S.  

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 10:17

Tak Evik má 17. narozky? No tak bude mít narozky společně s Míšou:). A my máme 3. výročí randění:)
Sunn, jsem ráda, že se ti to líbí:))
Adík krásně spinká, chuděrka neví, že v 11:10 ho čeká hexa-včelička…

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 09.08.06 11:17

Hezké dopoledne Květničky,
zdravím vás a jsem ráda, že se vám deníček líbí. Sunn díky za jeho vydání a Missorce děkuji za rychlost. Odpoledne vám pošlu fotky, abyste viděly našeho frajera.
Jinak dneska ráno se mi podařilo odstříkat 8 ml mlíka s obou prsou :-( i přes krátký kojení předtím i potom a Lukášek vypil ještě 45 ml UM. Spí pravidělně od krmení do krmení 2-4 hodiny a když se probudí, tak jenom proto, že má plnou plínku. Je zatím až neuvěřitelně hodnej.
Dneska jsem mu zkusila dát jenom na chvilku dudlíčka. A líbil se mu. V pátek jdeme na převážení k doktorce, a už mám napsaný seznam otázek. Chci se jí zeptat, jaký má názor na dudlíka. Včera nás uklidnila, hlavně mě kvůli tomu kojení, takže jí věřím.
Za chvilu jdeme na první procházku s kočárkem. Už se těším.
Eva mi psala včera, vlastně to co je v té sms výše. Myslím, že příští týden to vypukne u Ili i u Evika :-)
Tak já jdu krmit a půjdeme na procházku - koupit lahvičky a termoobal.
Přeju všem hezký den a ještě jednou díky :-)  

aeg    

 
berunka_1
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 09.08.06 12:20

Ahoj berušky,  

AEG - nádherný deníček, usmívám se, protože právě prožívám něco stejně úžasného a nádherného jako jsi prožila ty :-). Přeji vám s Lukáškem hodně štěstí a zdraví do nového života a ať má tvůj deníček stejně krásné pokračování…  

Sunn - křivka vypadá velmi nadějně :-) . PC už je v provozu, je to ale změna a hlavně úleva, všechno funguje, hurá :-)  

Ili a Eviku - tak jsem zvědavá, která bude první, držím pěsti a moc se těším na miminka:-)  

Už mě začíná chytat nakupovací mánie, štěstí, že dr včera konstatoval, že holčička to být nemusí, jinak bych asi vykoupila všechny obchody …  

Radunko a Liborinko - už nakupujete ? Máte už zkušenosti s obchůdky a bazárky na netu?  

Berunka    

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 12:23

aeg, užijte si procházku! lukášek bude frajer v tý jeho káře!
na dudu se názory různí, ale hlavní kvůli tomu, že může pokazit kojení, což u vás stejně nehrozí, takže klidně dudejte. ale musím tě upozornit na to, že se staneš otrokem dudáka, budeš muset furt nahazovat, když mu ve spánku vypadne a všimne si toho, bude řev… my už jsme opět téměř bez dudu… protože usínání pak bylo peklo. byl schopnej usínat hodinu a mezi tím mu 20× vypadl.  

očkování jsme zvládli, adam si sice pořval a já málem taky, ale teď už o tom neví a hned usnul.  

míry ve 3 měsících: 66cm a 7,34 kg.

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 09.08.06 12:33

Irucho-my jdeme na očkování 21.8.,nechalas dát Adámkovi tu hrazenou pojišťovnou nebo jste mu připláceli to lepší očkování?
Aeg-krásný deníček, pěkně si užijte první procházku a ať jste zdraví
Jinak co se týče nás tak jsme už plně na UM, mlíko už se mi strácí,tím jak ode mě nechce pít a jen odstříkávám.Tak už odstříkám max.2krát denně 50ml,taj ji to ale ještě dávám i když už je to mlíčko asi slaboučké ale je mi líto to jen tak vylít když to může vybumbat.
Květulko,Pupulko-jak to bylo u vás,vy jste rovnou přešli na UM nebo jak to bylo s vámi.DíkyJinak včera jak už psala radunka jsme se potkali v Chrudimi a musím říct,že jí to moc sluší a má už pěkné,sice ale ´ještě maličké,bříško.
 Karin

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 12:48

Karin, připlatili jsme si tu hexu, přeci jen bylo to vysoký porodný, tak to poctivě nainvestujeme do Ády. Dali jsme za ni 1600. Doktorka říkala, že reakci na to měla jen jednou a to už tím očkovala kolem 100 dětí. A že to bylo hodně citlivé mimi háklivé na všechno. Takže my snad budeme v pohodě.

Novinka, tentokrát mi příspěvek od Karin přišel jakoby přímo z mailu Karin…

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 09.08.06 12:52

Iruško- to je 1600 za jedno očkování?Takže 3krát 1600,–Kč? Koukám že už jste pěkně velcí,jsem zvědavá kolik bude mít ta naše prdelka,ale řekla bych tak něco kolem 5ti kg.

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 09.08.06 13:07

Ahojky holky,
zdravím při středě. Konečně venku neprší, ale tady na severu se to pořád jakoby černá a asi zase brzy bude pršet:-(
Holky musím vám pochválit ty vaše drobečky v galerce.....já už se na toho našeho taky moc těším:-)) Začíná mi pěkně hýbat břichem, je to trochu sci-fi, ale parádní:-D
V sobotu odjíždíme na chalupu, tak tu teď 14 dní nebudu…budeme si konečně užívat dovču, i když počasí prý nemá být zrovna dovolenkový:-( Dneska si nechám udělat červený melír, tak jsem zvědavá jak to dopadne.....v pátek máme sraz se střední, tak abych byla krasavice:-D
Taky mi dneska konečně přivezou novýho robota do kuchyně…měla jsem od AEG a ten jsme museli vrátit, protože byl hrozně poruchový, tak teď jsem si na netu objednala od Moulinexu, tak už snad budeme mít štěstí. Nemáte s ním některá zkušenost?
Tak zatím pa pa haňule a bublinka 25tt + 6

 
Jaru
Kecalka 397 příspěvků 09.08.06 13:21

Ahojky všem :-)  

AEG - nádherný deníček, už bych také ráda prožívala podobné pocity :-) Je dobře, že jsi to tak pěkně všechno popsala, prtože to jak se těhule cítí doopravdy se nějak nikde nepopisuje (krom poznámek typu, že je to nejkrásnější období v životě každé ženy :-D )  

Já včera přežila zubaře a kupodivu se mnou byla docela rychle hotová a ani to moc nebolelo. Bohužel to nebyla moje poslední návštěva :-( Doktorka používala nepěkná slova jako „gangréna“ a tak. Zajímavé je, že při poslední návštěvě (18.5.) mi tvrdila, že vůbec nevadí, že mám ten zub prasklý po celé délce. A teď tohle. No vypláchla mi kanálek (nerv už je mrtvý), zaplácla to jakousi desinfekční vložkou a objednala mě na termín po její dovolené. Samozřejmě že ta vložka vypadla hned včera po večeři, tak jsem tam hned poránu klusala znovu. Tentokrát mi tam dala něco, co mám pocit, že by tam ty necelé tři týdny mohlo vydržet. Taky mi to včera rentgenovali, ale bylo mi blbé říkat, že jsem možná těhu (no určitě jsem těhu, jen to ještě nemám vědecky podložené ;-) ), tak snad to miminku nevadí anebo nám bude pěkně „zářit“ :-O
Holky, kdyby vám moje zážitky ze života (především pak návštěv lékařů) šly na nervy, tak dejte znamení a já se zkusím polepšit (začnu vás zásobit zážitky se psy :-D )  

Jinak dostávám strach, že jestli to tentokrát zase nevyjde, že co s námi ti doktoři budou zase provádět :-( Čas utíká, není důvod proč bychom mimi mít nemohli a stejně nic .-((( Vždyť já chudák se za rok  a půl přestěhuju o kolonku níž :-((( Raději na to nebudu myslet a budu se snažit přesunout o kolonku výš a potom úplně nejvýš :-)
Jo a za toho zubaře jsem se musela nějak odměnit - koupila jsem si boty (u Vietnamců, kde jinde) a dneska k obědu jsem si dala tatarský biftek - jééé to byla mňamina. Kolegyně si dala taky, tak tu teď pěkně smrdíme (česnek z topinek a cibule z masíčka). A zítra máme spicha s kolegyňkama z hubnoucího kurzu v mexické restauraci - vždyť život je krásný i bez mimča :-)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 13:50

Jaru, začni se chovat jako těhule, čuněčko:)))). A to se tatarák nesmííííííí! Tak přesně s tou vložkou v zubu chodím už 4 měsíce… Doktor říkal max. 6 týdnů… Budu tam muset brnkout. To je furt něco…  

Adam je úplně v pohodě, veselej, teď tam něco vykecává ručičkám a směje se jak blázen. Ju, Karin, 3×1600. Není to zas tak strašný, když to není celá pálka najednou…

 
Jaru
Kecalka 397 příspěvků 09.08.06 14:00

Iru, jako těhule jsem se chovla celý rok :-( Nekoupala jsem se v horké vodě (což neznamená, že bych se nemyla vůbec! ), nepila alkohol, dodržovala životosprávu :-/  Teď už jsem podle harmonogramu matka a protože nekojím, tak můžu jíst a pít co chci :-))) Dokonce si i vezmu prášek na bolení hlavy :-)

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 09.08.06 14:31

Berunko: no nakupuju málo zatím,ale začínám aby se mi to pak nenaschormáždilo moc aby to naše peněženky snesli. Už jsem koupila zavinovačku je v galerce Listopadu, pak nějaký overal a včera tepláčky a rifličky v sekáči. Jinak plánuju koupit tuto zavinovačku strašně se mi líbí a cena je taky příznivá stojí 520,–-. Kč http://www.emitex.cz/view.php?… a asi tu béžovou!
Jaru: no na rentgen by jsi ale opravdu asi neměla!! A ten tatarák no teda!
Aeg: co první procházka s kočárkem a jaký přesně máš???

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 09.08.06 14:48

Květul - to jsem se tě chtěla zeptat, ty stránky, co si udělala Adámkovi jsou placené?? A potřebuješ k tomu nějaký .html formáty, nebo takový blbosti ze kterých se dělá web, nebo tam jenom čistě vkládáš fotky? Potřebovala bych to pro kamarádku, která taky chce dělat svýmu miminku web. No ale ta rodina.cz je strašně pomalá, tam než by vložila všechny ty fotky, tak by jí bylo asi 50. Nebo holky nevíte ještě o nějakých neplacených stránkách, kde se dá udělat album.
Jo jinak jsem teda ještě dneska nezdravila - tak všem AHOJ. Deníček od Aničky je úžasnej, ale to jí napíšu do smsky.
Jahudka

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.08.06 14:59

JAHUDKO - na www.estranky.cz si můžeš udělat zdarma stránky a nepotřebuješ k tomu umět html, vše zvládneš sama. Dělala jsem tam ted kamarádce svatební stránky a jsou super, jde tam spousta věcí, příspěvku, fotogaleriíí, odkazy… Jen asi po 30dnech zkušební verze ti prijde nabídka na placené, kde máš další výhody, ale pokud na tu placenou verzi nepřejdes, zůstanou ti ty zdarma stále. Mají je jako stálou nabídku. Takže tam jsou určitě ideální :-)
LIBORINKO - ta zavinovačka je nádherná!!!
Jaru - teda ty to vedeš. Zrovna teď budeš určitě těhu, tak opatrně:-)))))    

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.08.06 15:29

sunn, díky za super tip! hned jsem nám je tam založila a jdu koumat co se tam dá všechno udělat…

 
Jaru
Kecalka 397 příspěvků 09.08.06 15:34

Nechci se tvářit, že na to snažení úplně kašlu. Jen si říkám, že to oplodněné vajíčko se nyní mění v mnohobuněčné embryo a zatím zvolna putuje směr pokojíček :-)  Takže co jím, je mu ukradené a ty gama paprsky mířily na zub a né na břicho (které jsem si pro jistotu zakryla rukou :-D ) a bylo jich vážně maloučko (já je počítala ;-)  ).  Kdyby mi chtěli cpát nějaká antibiotika, tak to bych asi nesouhlasila, ale snažíme se víc než rok a to se vážně nedá dodržovat všechna doporučení pro případné těhu :-( Když tak pozoruju, kdo kdy otěhotněl, tak je to té přírodě celkem fuk, jestli jsou podmínky optimální nebo naopak zcela nevyhovující A ten snímek zubu je asi docela důležitý, takže lepší teď než mě „fotit“ za tři týdny, kdy už budu oficiálně a lékařsky potvrzené 5+3 tt)  

jdu psát hlášení pro mého otravného šéfa  - grrr. Dá mi to nejvíc přemýšlení za celý pracovní den :-/

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 09.08.06 15:54

Ahojte,
Anička - superdenníček, pobavila a potešila som sa zároveň.
My sme dnes boli na historicky najdlhšej prechádzke vôbec, ktorá trvala 5 hodín. Bola som v meste kupovať nejaké bodynká a potrebovala som sa zastaviť aj v banke, tak som musela ísť cez týždeň. 2×kojo v meste - raz u mužovej sesternice v robote a raz v parku na lavičke. A pohoda.
Taká som spokojná, aj keď som nachodená.
Soni - vy povinne separujete vo firme odpad a ešte vám to aj kontrolujú?
Iruš - teda Adámek je chlapík s takými mierami.
Ili, Evik - tipujem vás obe na 11.8., to má narodky môj brat a bratranec a ešte jedna známa, meniny má Zuzka (viacero Zuziek sú moje dobré kamošky) a ešte k tomu máme dvojčiarkové výročie :-)
 Danka

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 09.08.06 16:06

Danko: ty jsi teda cestovatelka jen tak dál, doufám že jsi si pořídila taky něco ty na sebe, zatím se každá maminka zanedbává v oblečení, ale já jsem na tom stejně pouze jedno tričko nové(týden - nové) takže taky nic moc!!
Jsem zědavá co budu nosit v listopadu asi pytel na brambory!!
Jaru: já vím já jsem otěhotněla a jela na hory v 6tt jak nezodpovědné!!

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.08.06 16:36

Dani, nasa firma ma na enviroment ISO :o))  To znamena ze sme certifikovany ohladom zivotneho prostredia, jednoducho povedane ze si davame na nas odpad pozor :o)) Mame nan predsa certifikat :o))) . No a kedze chceme aby nam ten certifikat zostal, tak su povinne audity… Inak my uz mame smernice absolutne na vsetko.. hold ale co nam ostava ked cela EU je certifikovana… Takze tak…

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »