Nevěra, boj o partnera a těžká prohra

Už nebudu schopná nikomu znovu věřit a něco k němu cítít...

*

Zdravím, s přítelem jsme spolu byli 4 roky. Stěhovali jsme se společně z rodného města do nového cizího za lepší prací. Už tehdy jsme měli problémy, ale jelikož měl ex exekuci z bývalého vztahu, připisovali jsme ty problémy nedostatku peněz. Bohužel mu voněla hospoda už tehdy a já to neviděla. Zamilovala jsem se do něj a myslela jsem, že on miluje mě. Cítila jsem to, ale jakoby měl rozdvojenou osobnost. Na jednu stranu byl pozorný, hodný a na druhou mě dokázal školit, kdy jsem na něj čekala dlouhé hodiny, než přijde z práce a následně z hospody. Potom odpadával a vstával do práce a zase nanovo. Býval agresivní (to nemůžu mít kamarády?). Dělal to po výplatách, já vždy čekala, že budeme spolu, něco zažijeme, někam pojedeme, ani nic extra… Jen jsem toužila po společně stráveném času a když se mi nevěnoval, vyčítala jsem, byla jsem i často sprostá, protože mě ničil jeho nezájem a nepochopení. Neustále si tlačil svoje zájmy před naše společné. Věčně jsem měla pocit, že se o něco snažím jen já.

Přicházely hádky a agrese, došlo i na fyzický násilí… nic závažnénýho celkem, většinou to schytal nábytek, talíře. No Itálie hadr. Trápila jsem se, ale vždycky přicházela období, kdy jsme byli (si myslím) opravdu šťastný, slibovali jsme si hory doly a nemohli si bez sebe jít ani vyčistit zuby.

Když jsme se přistěhovali do nového města, vyhodili nás kvůli němu z bytu a šli jsme každý bydlet sám. Poté jsme bydleli odděleně, ale zase jsme se začali scházet - opět velká láska.

No a pak jsme šli bydlet a to, kvůli čemu jsme šli do nového města, se povedlo. Po čtyřech letech odříkání si našel práci, kde i přes jeho exekuci mu zařídí výplatu na černo bokem do obálky… no a hádejte, co se stalo - narostla mu křídla a našel si jinou.

miluju tě / jsi moje všechno / jednou budeš paní blablanováková / všechno ti vynahradim / konečně nám bude dobře se stalo Tak mi to přej / jsem teď šťastnej / ona je úplně jiná než ty.

Jeden víkend jsme byli v Itálii v Benátkách, plánovali jsme se přestěhovat do hezčího bytu… a alší víkend jel na barák za rodičema a přitom šel k jiný. Potom se vrátil a spal se mnou. V pondělí a ve čtvrtek si vožralej nechal telefon na stole a já se dočetla, jak se těší, jak jí naplacá a že se o víkendu nadřel.

Tohle je jen lehkej nastřel toho všeho, co se dělo. Momentálně ještě bydlím v našem bývalém bytě, on už přespává u ní a já si zařizuju nový bydlení.

Tkže moje rada zní - nikdy se nezaplejtete s těma, co to nemají v životě srovnaný a jenom vás využijí na přechodnou dobu. S jeho exekucí nám to nikdy nemohlo fungovat a smetánku a pohodičku teď slízne jiná. Já jsem teď za tu nejhorší na světě, míň jak hadr. Navíc se mi sám přiznal, že neměl v sobě uzavřenej předchozí vztah.

Jak myslíte, že jim to může fungovat, když jsme spolu spali potom, co spal s ní… Řekl mi při sexu, že mě miluje a že ji má jen rád a že to s ní skončí. Myslíte, že mi lhal, že vzta,h co mají postavenej oni mezi sebou v týhle špíně, může z dlouhodobého hlediska fungovat?

Ještě po tom, co to všechno prasklo, mi tu říkal, ať se něj snažím. Byli jsme spolu přeci jen 4 roky a on už mě nemiluje, nejsem hloupá. Jen tak rychle dokázal přehopsnout do jiný postele. Nikdy mu na mě opravdu nezáleželo a já to prostě neviděla, a tak jsem na sebe tak naštvaná - přišla jsem kvůli němu o práci, kterou jsme měla ráda, nemůžu jíst, nemůžu spát, celkově vůbec nejsem schopná fungovat.

Byla jsem v těžkým šoku. Opravdu mě vyléčil, chlapec…

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
11783
10.10.18 00:14

Vážně si myslíš, že smetanu slízne jiná? Jestli smetanu, tak pěkně zkaženou, protože takový existence se nezmění. Buď ráda, že jsi se ho zbavila a tu jeho současnou spíš polituj. Ta ještě chudák neví do jakýho srabu vlezla…

 • Nahlásit
 • Zmínit
2874
10.10.18 04:01

Ale no tak. Asi je ten rozchod hodně čerstvý, že. Měla by jsi si přiznat, že ten vztah nebyl ok už od samotného prvopočátku, těch varovných signálu tam bylo hodně. Ale ty jsi je z nějakého důvodu intenzivně ignorovala. Až to preboli, uvědomis si, že to, že si našel jinou byla pro Tebe vlastně výhra. A časem jistě najdeš někoho, kdo si tvou důvěru zaslouží.

 • Nahlásit
 • Zmínit
727
10.10.18 05:37

Je dobře, že je pryč. Máš příležitost najít skutečného partnera pro život. :srdce: Budeš mooooc šťastná, jen tomu dej čas. :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
2830
10.10.18 06:31

Upřímně? Tak jí to přej :kytka: Našla si nevěrnýcho , agresivního alkoholika s exekucemi a prací na černo a tomu se říká terno :kytka: Buď ráda, že ses ho zbavila :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
154
10.10.18 06:33

Uvidis, ze az se po case ohlidnes, reknes si, jak si byla hloupa ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
15425
10.10.18 07:16

No, tak v jednom s ním musím souhlasit…přej mu to. A přej to zejména sobě. Myslím, že v tom čtyřletém vztahu si zažila víc hnusného než krásného. Je vlastně dobře, že to rozsekl teď. Vezmi si, že by tě tahal za fusekli další 4 roky. Už tak jsi s ním ztratila dost času.

Není důvod budoucímu partneru nevěřit, stačí si vybrat někoho, kdo již na začátku není zadlužený idiot.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3506
10.10.18 07:17

Se musím smát, promiň. Ona prý slízla smetanu. :mrgreen: O tohohle typa by si žádná trochu rozumná ženská kolo neopřela. Agresivní alkoholik s exekucemi a prací na černo, úplné terno pro rodinu. Až jednou jedné udělá dítě, bude z ní nešťastná samoživitelka bez alimentů, sebevědomí a s nějakou tou modřinou jako bonus. Každý den děkuj, že byla nějaká tak hloupá a ujala se ho, a příště vybírej líp.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10.10.18 07:18

Já si myslím, že až si časem všechno, Ty se přestěhuješ do nového bytu, začneš nový život, poznávat nové lidi, tak že časem potkáš i člověka, kterému budeš moct věřit, a ke kterému budeš něco cítit. A potom si uvědomíš, že tenhle chlap s exekucí, prací na černo, láskou k hospodě a sprostým slovům Ti za to nestál a budeš ráda, že to takhle dopadlo dřív, než jste se třeba vzali nebo měli dítě. Držím palce, ať potkáš někoho, s kým budeš šťastná :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
10.10.18 07:34

Deníček se měl jmenovat: Nevěra, boj o partnera a těžká výhra :palec: A nastav si trochu hodnoty, aby sis nenašla dalšího vola.

 • Nahlásit
 • Zmínit
383
10.10.18 08:07

V tomhle deníčku mi přijdeš jako vítěz ty. Ty jsi zvítězila a zbavila jsi se ho je jedno jak. Nevěra přebolí a radost z toho, že už s ním nejsi přijde časem.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4052
10.10.18 08:16

Jednou mu ještě poděkuješ, že přehopsnul do jiný postele. Neboj, brzy se otřepeš, srovnáš si to v hlavě a začneš normálně žít.

 • Nahlásit
 • Zmínit
566
10.10.18 08:32

Takovy chlap s exekucemi muze veselkou jen vyhrozovat nepriteli :mrgreen: chapu, ze to boli a ze ti s nim bylo i dobre, ale az preboli nejhorsi a prectes si to po sobe, uvidis, co vidime my - ta zenska neslizla zadnou smetanu, ale odvazala ti tezkou kouli z nohy a privazala si ji na svoji, tenhle vztah bys jednou komplikovane ukoncovala sama, dekuj, ze sis usetrila stres a roky zivota.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3712
10.10.18 09:01

Buď ráda, že jsi volná a najdi si někoho, kdo za to stojí a hlavně s vyřešenou minulostí. Nová slečna smetanu rozhodně neslízne, za chvilku to bude určitě to samé, co jsi s ním měla ty. Hlavně se k němu nevracej, pokud zase přileze ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
21477
10.10.18 09:20

Ty jsi tak naivní? Fakt si myslíš, že za váš vztahový nezdrar může „jen“ jeho exekuce 8o? Exekuce je jen důsledek jeho charakteru a založení! Ty jsi 4 roky marnila čas s naprosto nepoužitelným chlapem, nezdpovědným a bezcharakterním :roll: Navíc to v sobě zjevně nemáš uzavřené, když hloubáš, jak mu to asi ne/klape s tou další :think:
Ujištuju tě, že jestli ona slíže „smetánku“, tak jí pěkně zhořkne na jazyku :? Vzpamatuj se, ber to jako životní lekci a jasné gesto, že tohle není správná cesta!

Příspěvek upraven 10.10.18 v 09:21

 • Nahlásit
 • Zmínit
10.10.18 09:44

Holka nešťastná, ten chlap je úplně nepoužitelný materiál do života… Chápu, že tě to teď hrozně bolí, ale čas je nejlepší lék. Taky jsem promarnila roky s katastrofálními exempláři, ale postupně jsem zjistila, že chyba je ve mně, že přitahuju takový typ matroše. Zamyslela jsem se nad sebou, hodnotami, naučila jsem se mít ráda sebe samu, nehledala lásku u chlapů, ale sama v sobě. A nepiš, že jsi z lásky vyléčená… pravou lásku si ještě nezažila, až budeš mít vedle sebe parťáka, který ti i dává a nejen bere, uvidíš že i láska získá úplně jiný rozměr :srdce:

 • Nahlásit
 • Zmínit
722
10.10.18 10:31

Jen buď ráda- takový dáreček bych ráda poslala jinam :pankac: jak psaly holky, on nebyl žádná výhra. Nevím, čím tě tak upoutal :think:

 • Nahlásit
 • Zmínit
3469
10.10.18 10:48

Jaka tezka prohra? Spis obrovska vyhra pro tebe.

To s tou smetanou nechapu. To si jako opravdu myslis, ze se nekdo s nekym takovym bude mit fajn? Ale no tak. :mrgreen:

Podekuj tomu nahore ze te ho zbavil a vezmi si z toho vseho ponauceni, jak ten budouci vztah rozhodne vypadat nema ;)

Příspěvek upraven 10.10.18 v 10:50

 • Nahlásit
 • Zmínit
10.10.18 11:09

Ježiš ženská, buď ráda, že ses tý koule na noze zbavila. A to dřív než v tom stihly být nějaké děti. Dostala jsi lekci, příště už snad budeš při výběru partnera obezřetnější a vybereš nějakého, co nebude mít dluhy, nebude pít, nebude agresivní a nebude makat načerno :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
10.10.18 11:16

Ja ted budu asi skareda ale i uprimna…po prvnim odstavci jsem si rekla „boze ta je blba!“. S takovym kre.tenem byt. BUD RADA ze ses ho zbavila.nikdy se nezmeni. Pro zivot naprosto zbytecnej chlap. A verit budes neboj :-) jsou i uzasni a hodni chlapi.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10.10.18 11:23

Jakou smetanu? :lol: myslíš chlastajícího nevernika s exekuci, který maka na černo? Asi jsi ještě trochu mimo z rozchodu - az se na to kouknes s odstupem a prectes si, co jsi tu napsala, tak se budeš smát úlevou, zes z toho vybruslila

 • Nahlásit
 • Zmínit
6860
10.10.18 12:14

Konečně ses ho zbavila :palec: Super. Ať se daří :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
2771
10.10.18 12:41

Milá zakladatelko.Je mi líto,že musíš tohle prožívat,ale holky mají pravdu. Buď ráda,že ses ho zbavila. Ztrácet další roky s chlapem co tě podvádí,nerespektuje,není pro rodinu,má dluhy a dělá si co chce bez ohledu na tebe, to by byla velké škoda. Uvědom si,že i při té smůle máš i trochu kliku. Zní to asi divně,ale kliku v tom,že spolu nemáte děti, že nejste svoji a nemáte společné bydlení.Nezapomeň,že bys mohla zůstat s dětmi sama,bez peněz, třeba i s exekucí na krku kvůli takovému volovi. Věř,že bude lít. Až se z toho otřepeš,hledej k sobě někoho lepšího. Přeji hodně štěstí

 • Nahlásit
 • Zmínit
7629
10.10.18 12:56

Prosim tebe,bud rada,zes ho poslala do obehu…Co bys dělala byt v tom uz deti? Spolecny majetek, spolecne dluhy..to je teprve paradicka. Tak se pekne oblekni,jdi si dat vino a za mesic mi napis,ze jsi fakt rada,ze mas to _netahlo_ z krku ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
barrbucha
10.10.18 13:06

Ve finále si vlastně o nic nepřišla. Vlastně ano, o 4 roky svého drahoceného času. Neboj, bude líp. Taky jsem si něčím podobným prošla před šesti lety a když to vidím zpětně, jsem za tu zkušenost ráda, dala mi do života hodně. Držím palce ať to brzy přebolí :kytka:

 • Nahlásit
5047
10.10.18 13:38

Jezkovy voci bud rada, ze ses takovyho paka zbavila ;) :mrgreen: najdes si nekoho lepsiho…takovej se tezko bude menit a ty jeho novy fakt neni co zavidet, spis bych ji politovala :P zarid si novy bydleni a vykasli se na nej. Jednou se tomu zasmejes, jaka byla blbost se kvuli nemu trapit ;) :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
11588
10.10.18 13:57

holky a to já jsem nedávno do diskuse o seznamkách radila, ať si dají slečny pozor na to, že je tam spousta chlapů s exekucemi a některé diskutující se do mě pustily, že exekuci může mít každý a že jestli člověk s exekucemi nemůže chtít lásku :zed:

 • Nahlásit
 • Zmínit
307
10.10.18 15:12

Gratuluji, on udělal to nejlepší-opustil tě, a tak ti dal naději k lepšímu životu, chop se příležitosti, a hlavně se k němu nevracej. Víme jak to většinou dopadá (chlapi s prosikem prilezou zpátky) ujasni si priority, uvědom si jaký by měl být tvůj muž, se kterým by jsi jednou chtěla mít dítě, jaký by to měl být otec… Chlap s exekuci, pracující na černo, trávicí všechen volný čas v hospodě? Sukničkář? To asi ne.
Já nechapu, jak jsi s ním mohla mít sex, když jsi věděla, že spí s jinou. :roll: :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit
173
10.10.18 20:23

smetánku a pohodičku slízne jiná?Prosím tě,ty jsi se vůbec nepoučila :roll: Poděkuj té druhé a bud ji vděčna zato,že tě zbavila takového „spasitele“,takového nýmanda a nuly v jednom.Slibotechna to je,nic jiného.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4546
10.10.18 20:24

Podle mě, pokud lituješ ztráty tohoto netáhla, podvodníka a násilníka, pak jsi na nejlepší cestě si tu hubu namlít znovu :roll: Prosím tě, podívej se do zrcadla a řekni té slečně tam: Gratuluji, že ti zmizel ze života a žes s ním neměla děti a nebyla za něj vdaná. Prober se a zapoj více šedou kůru mozkovou při hledání dalšího partnera. :palec: Držím ti palce :palec:

 • Nahlásit
 • Zmínit
17699
10.10.18 21:17

Bud rada, ze ses toho hospodskeho povalece zbavila. Takovej chlap neni vyhra,ba naopak. Bylo by hur a urcite by doslo i na ty facky.

 • Nahlásit
 • Zmínit
235
11.10.18 12:31

I když to teď bolí, buď ráda, že ti ta nevěra otevřela oči a skončili jste to. S takovým chlapem není žádná budoucnost. Hlavně vydrž a mysli hlavně na sebe - neber ho zpátky, kdyby dotíral. Existují i super chlapi a nějaký na tebe určitě čeká. :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
3400
11.10.18 17:17

Věřím, že smetanu neslízne. Bude tahle a pak jiná. Teď to bolí, ale buď ráda, že ses ho zbavila.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3254
12.10.18 18:18

@Kfětoslava
Jak vystizne napsano :potlesk: :palec: nenapsala bych to lepe. Tak se opakovat nebudu :palec:

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
18.10.18 21:45

Vím o čem mluvíš. Já ale ztratila 7 let. Snažila jsem se věřit že dokážu odpouštět nevěry, že přestane pít, že tohle už určitě byla poslední facka. Ale nakonec jsem to byla já , já se jednou ráno probudila a řekla jsem si už dost. Pak jsem několik týdnů přemítala jak z toho ven a do toho potkala svojí současnou lásku. Ale vzala jsem si z toho to nejlepší co jsem mohla. Proškolil mě chlapec takovym způsobem, že už se mnou nikdy nikdo nezamete.

 • Nahlásit
28.10.18 04:05

Gratuluji

Gratuluji ti k té největší výhře v životě, já takhle naštěstí strávila jen dva roky života. Potom jsem odešla a pět let se davala dohromady, udavala si směr a cil a hledala Muže s velkym M. Všichni mi rikali jsi moc náročná takoveho chlapa nenajdeš, a po tech pěti letech jsem jej našla. Přesně to co jsem dycky chtěla hodnej chlap, který mě rozesměje když jsem naštvaná nebo pláču, a co má radsi mě než flasku ci hospodu, a jako bonus je to milovnik fantasy a deskovek jako já a hor. Vsem jsem svym teď již manželem vytrela zrak, hlavně tem co mi říkali že zustanu sama. Rikala jsem jim tak ať radši sama, než mít znova modřiny po těle. A teď když jsem myslela ze nenajdu, ze doopravdy chci hodně a smiřovala se s tim ze budu sama se objevil a jsme již pár let šťastní a cekam jeho syna. Doufám ze jej vychovám stejně dobře jako má tchýně vychovala mého manžela. A proc ti to povidam? Je to jednoduché stav si prirority co chceš co nechceš co tolerovat nebudeš buď hrdá na to kdo jsi a co chceš a jakmile se tak stane najdeš toho komu budeš věřit. :-)

 • Nahlásit
 • Zmínit