Přijmete mezi sebe novou snažilku?

Snažení

Ahoj snažilky, jsem tu nová a snad mě tu vezmete mezi sebe. Před 2 měsícema jsme se s přítelem rozhodli, že je na čase mít mimi :) V prvním cyklu jsme ovulku již nestlihli,jelikož jsme se rozhodli snažit se až za polovinou cyklu,ale pořád jsme malinkou naději měli. Ms samozřejmě dorazila :( , ale my jsme to čekali, tak jsme si z toho moc nedělali.

V druhém cyklu jsme již ovulku podchytili - díky ovu testům. Když se blížilo datum MS začala jsem být nervní, :-( ale žádné těhu příznaky nebyly, takže jsem počítala, že MS příjde, ale ona nikde. Když jsem měla 10 dní po vynechání MS měla jsem jít na preventivní prohlídku, tak jsem si test nedělala, protože jsem předpokládala, že by tam už mohlo být něco vidět, pokud bych byla těhu.

U Dr. jsem byla celá napjatá a když mi dělala utz tak jsem do monitoru pokukovala, ale v děloze jsem nic neviděla :-(

Dr. mi řekla at se oblíknu, že si se mnou musí promluvit, tak jsem se začala hodně bát :-( a možná jsem taky měla důvod. Za dělohou mi našla nějaký útvar o velikosti 6×7 cm. to mě hodně vyděsilo :-( a tak jsem šla hned ten den do nemocnice, přítel byl se mnou i na gyndě a letěl se mnou i do nemocnice a bál se snad víc než já :-(

Udělali mi utz a nabrali krev na hcg.. a bylo negativní, takže následovala vyvolávačka a po MS jdu zase do nemocnice, to je už tohle pondělí. Tak mi držte palce… omlouvám se za román, ale musela jsem vypsat.

Tak mi držte palce prosím…

Hodnotilo 1 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Niky7  12.08.10 00:09

Ahoj tak hodne stesti a dej vedet jak jsi dopadla.

 
mamulina22
Kecalka 347 příspěvků 12.08.10 12:22

Ahojky moc na tebe myslíme určitě všechny :wink:

 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 12.08.10 13:41

ahojky, určitě Tě tu všichni rádi uvítáme :-D
přeji Ti, aby bylo vše v pořádku a brzy jste mohli mít ty dvě// na testu.pa pa

 
zoiča
Kecalka 180 příspěvků 12.08.10 13:48

ahoj, neboj nic to nebude, já teď byla taky na hysteroskopii, byla jsem při plné anestézii a všechno jsem prospala. aspoň ti to tam pěkně zkontrolují, průchodnost vejcovodů atp. a budete se snažit dál o mimi.

 
Elbica
Povídálka 13 příspěvků 13.08.10 13:47

Ahojky jsem tu také nová a v pondělí mě také čeká průchodnost vejcovodů.Chtěla jsem se zeptat jak dlouho jsi byla po zákroku doma.Mám za sebou už toho hodně je to na dlouhé psaní tak někdy příště.Děkuji pěkný den všem přeji.

 
Amala  15.08.10 16:48
zamražení embryí

nevíte jaký je postup při placení embryí? V roce 2008 nám je zamrazili, v roce 2009 jsme v červenci platili jejich uchování- jenže teď mi došlo že je srpen a já mám pořád to první placení v srpnu. Jde mi o to, zda Sanus osílá dopis, nebo se člověk musí sám hlásit. snad je nevyhodily-mám nervy na pochodu.Díky moc za odpověď

 
Daajik
Závislačka 4500 příspěvků 18.08.10 22:09

Ahoojky Pavlinka) Drzim moc palecky, at to v nemocnici dobre dopadne :hug: A jinak klidne prijd do snazilek od dubna nebo od cervna 2010 :palec: Budeme se tesit :palec: :kytka:

 
Kačka V.
Kecalka 446 příspěvků 20.08.10 11:46

Ahoj,
jsem tady taky nová…

Nevím zda to pomůže, ale i my s manželem se snažíme o miminko víc než rok a pořád se nám někdo bohužel toulá… :cry:
V lednu, když jsem byla na kontrole tak mi zjistila dr. cystu na vaječníku. Docela dost mě to vyděsilo.
V březnu, když jsme šla zase na kontrolu tak tam prý už nebyla, že sama zmizela.
Ale koncem července mi dost začalo bolet na pravé straně, tak jsem se hned objednala a byla tam znova, dost velká a hned neschopenka a čím dřív to půjde ven tak tím líp…a aby toho nebylo málo tak jsem taky nedostala MS, a sama dr. mi nechávala dělat testy zda jsem těhotná nebo ne…bylo mi na nic, hrozně jsem se bála, co když konečně tam je ,,človíček,, na kterého tak dlouho čekáme… :cry: ani v nemocnici mi nikdo neřekl, zda jsem či ne…
Ale ted už vím že tam ,,človíček,, není, asi ještě není ten pravý čas i když mě to moc trápí… :-(
Více méně mě přijali do nemocnice hned druhý den a při přeoper. vyšetření mi zjistili, že ta cysta je dost velká)8,5×7×5,5cm) a že se může stát, že mi budou muset celý vaječník vzít, a že mám i cystu na druhém - a na to mi vůbec moje dr. nepřišla, tak jsem volala manželovi, že je to dost špatné a že se moc bojím…moc jsem mu plakala do telefonu, vím že to pro něj taky nebylo jednoduché, ale hrozně moc mi dodal odvahy, když mi řekl že jsme si slíbili - v dobrém i zlém, ve zdraví i v nemoci… :srdce:
Jsem už 14 dní po operaci, nic mě nebolí, vaječník mi celý sice nezachránili, ale mám celý druhý se kterým to snad půjde… :-) :srdce:

Seděla jsem doma a plakala jsem nad svým osudem, pak jsem náhodou narazila na tyhle stránky a začetla jsem se do jednotlivých příspěvků a příběhů a najednou mi došlo, že v tom nejsem sama, a hlavně že jsou mnohem horší věci… a to mi dodalo zase tu sílu, a došlo mi že slzy jsou těd úplně zbytečné…

Takže drzím palce - zase bude dobře, a pak i my snažilky budeme snad prožívat, ty radostné chvilky jako tady všechny těhulky… :srdce:

A děkuji, že jsem se mohla vypovídat…
K.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama