Opičáci 35. deníček

Rodičovství

Ahooj opičáci, konečně jsem si udělala chvilku na nový deníček. Nejdřív chci ještě jednou mooooc pogratulovat Matě a celé rodince k příchodu takových dvou krasavců. Jarča mě upozornila, že už máme v galerii foto. Já se koukla a úplně mě ty dvě miminka dostala. Začínám se hrozně těšit na to naše :). Ale já si ještě chvilku počkám.

V úterý jsem byla na kontrole u Mudr. a vypadá to, že se můj výlet do Prahy a Jeseníků projevil. Měl podezření na zkracování čípku, což se naštěstí na utz nepotvrdilo a taky mám prý nějakou podrážděnou dělohu. Tak se cpu magneziem. Fuuuj… je mi z něj špatně.
Příští týden chceme jet na vodu. Jsem si říkala, jestli se ho vůbec mám ptát, po tom, co mi řekl, jestli je to vhodné a zabalit to rovnou. Ale když jsem teda vzala odvahu a zeptala se, tak mě kupodivu neposlal k psychiatrovi a říkal, že by to šlo. To jsem ani nečekala. Takže příští týden budu užívat ještě jedněch z páru posledních dní, kdy budu asi schopná nějaké akce. Těším se moc. Pak bych ještě chtěla navštívit ZOO a kamarádky v Olomouci, v Uherském Hradišti vyřídit staré dluhy, v červnu tradiční víkend na hradě Helfštýně a pak už bude jen čekat, co vymyslí Radim s tím bydlením a doufat, že to stihne v tom lepším případě dřív, než budu úplná koule jen se koulející, nebo aspoň v tom horším dřív než se mimi narodí.
Ono to teď totiž s tím bydlením naším vypadá zase všelijak. Samotu jsme zavrhli, v zimě je to nedostupné a i teď by to bylo na auto pro každého /zatím nemáme žádné/. Liptál stále zůstává jako možnost, ale… Komunikace mezi Radimem a jeho otcem /je to jeho chalupa/ vázne a když nevázne, tak je příliš emotivní a je to naprd. Takže Radim teď hledá a hledá a hledá v inzetátech realitních kanceláří domeček, který by se nám zamlouval umístěním, cenově a vůbec… Prostě …všechno stále nejisté. Ach jo… A do toho všeho ta těhulovská potřeba budovat hnízdo.
V sobotu se asi jdem podívat na jeden či dva domečky tady u nás. Cenově dobré, ale Brumov je konec světa, práce žádná, takže koupit si tu dům by byla odvaha. I když… já jsem si tu teď krásně zvykla a stěhovat se mi nikam nechce :)
Tak končím :) Ani si to po sobě nebudu číst. Je mi jasné, že tento deníček je jeden velký chaos, ale omluvte mě, prosíííím. Chce se mi spáááát :)

Ha, tak koukám, že už Šárce chybí nový deníček :D:D:D… No ten minulý taky vyšel až v pátek, tak jsem si říkala, že to snad stačí, když ho napíšu dnes. Včera byl doma vyjímečně Radim, tak nebyl čas.

Mějte se a vymyslete, co ten červnový srazík. Chillie+Vítek /konečně za klapání klávesnice uspán/+Bebely /21+2tt výrazně mi pomáhající kopáním/

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 12.05.05 21:57

To si piš, že mi chyběl deníček:D A jsem tu orvní, jen doufám, že ne poslední:)! Ale na nějaký reakce dneska už nemám, hokej a čekání na Chillie mě zcela vyčerpalo:-)
Tak jen ještě jednou Mět popřeju všechno nej a jdu odpadnout do peřin.

Ahoj zejtra!

Šárka (ještě stále bez vyhlídek na dvojčátka:-)

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 12.05.05 21:59

Asi jsem fakt vyčerpaná, nebo mi Tedýsek s Verunkou definitivně rozmlátili klávesnici a vynechávaj mi písmenka…:-)
Takže tisková oprava:
orvní=první
Mět=Matě (teda to fakt nevím, jak se mi povedlo, promiň:-)

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 13.05.05 12:51

Ahoj všichni opičí kámoši,

tak Tadeášek právě ulehl a já plním své včerejší předsevzetí, totiž že napíšu pořádnej komentář, nějak se k tomu nemůžu dokopat - a utěšuju se tím, že nejsem sama, zas nám ta účast nějak slábne, ne?:-)

Takže nejdřív teta Zizi: myslím, že piercing Ti musí moc slušet, v pupíku se mi to děsně líbí, ale jelikož ještě plánuju mimi, tak si radši počkám - ale pak už možná budu zase stará vražda na takový věci, a hlavně, bůhví, v jakým stavu pak bude moje tělo - momentálně teda nic reprezentativního, spíš je to na ty bombarďáky z Deníku Bridget Jones:-) Tak mi musí stačit kroužek v nose:-))))
Na Šumavu už je pozdě, to bude tutově obsazeno, říkala Fialka, a tý bych občas i věřila:-). Hrubá Skála je blbá, ten známej to pronajímá přes agenturu a jednak je to docela drahý, a jednak tam děsně zkrouhli počet míst:-( S termínem to není nic závaznýho, já jen myslela ten konec června, jak byla loni Šumava, ale jasně že na Lukyho počkáme:-) Kdy by to pro vás připadalo v úvahu? Takže ještě jednou, KDO BY JEL NA PRODLOUŽENEJ OPIČÁCKEJ VÍKEND????
Jo, a na tříkolce teda Tedýsek zezačátku moc nejezdil, respektive ji používal jako odrážedlo, ale jelikož ho neustále motivuje Verunka, která - ač o nějakejch pět cenťáků menší - na ní drandí jak divá, včera večer poprvé jezdil na vlastní pohon:-) Předtím to byla celkem legrace, Verunka šlapala a Tedýsek stál vzadu v tom košíčku na hračky a nechal se od ní vozit. Chlap, no:-)

Jolano, haló, žiješ? Už seš zdravá? Závažně nám tu scházíš:-) Marně Tě vyhlížím aspoň na ICQ, ale uznávám, že taky nejsem moc často online…

Káťo, Ty to taky pěkně flákáš, do galerie píšeš a do deníčku nic, já Tě sleduju:-))))) A co dudlíky, už jste to vyřešili?

Jarčo, jak to vypadá u vás, co babička? Doufám, že už je líp… Kdy máš vlastně termín? Pamatuju si dobře 6. září? A víte pohlaví? Já jsem děsně zvědavá:-)

A nakonec Chillie, pěknej deníček, to bydlení nezávidím, jsme v dost podobný situaci, taky furt hledáme, obhlížíme, dohadujem se… Akorát máme teda víc času, jelikož chcem mimi až do novýho bydlení… což taky nemusí bejt nikdy, s naším „akčním“ přístupem:-) A koukejte se s bebely pořádně šetřit, takový plány s bříkem, to je hrůza:-) Ale já vím, taky by mě to doma nebavilo. Tak aspoň trošku brzdi, mamino, ať nám neporodíš někde za pochodu:-))))

A co novýho u nás? Tak úplně bombastická zpráva, že Tedýsek včera večer během poslední infarktový třetiny hokeje překonal svůj odpor k nočníku a začal sám říkat „čůrat“, přičemž fakt přišel, sedl a vyčůral se. Taktéž i dnes, akorát jak jsem mu vysvětlovala, že už je velkej, tak odmítl plínu na dnešní odpolední spaní. Děj se vůle boží, asi budu prát matraci. Ale stojí to za to, ani nevíte, jakou mám radost, ještě včera odpledne, když se x-krát vyčůral do kalhot, jsem Janě říkala, že se to asi nikdy nenaučí. Možná to slyšel a chtěl mi to natřít:-))), každopádně je teplo, takže jdem odpo ven taky navostro, a uvidíme. Kéž by!

Tak končím, jsem dneska zas jak Jirásek. Mějte se moc hezky a užijte si šťastnej pátek třináctýho!

Šárka & Tedýsek

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 13.05.05 15:25

Ahoj!
Jdu popřát Oliverkovi všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!!!!A s­amozřejmě celé rodince,musím se taky mrknout do galerky na ty uzlíčky.
A protože se sem nedostanu tak přeju taky Elišce,která má v neděli,tak si to děťátka pěkně užijte a nezlobte rodiče!!!

Já jsem na infarkt,protože ti moji chlapi jsou na zabití,tak musím letět.
S tím prodlouženým víkendem,je mi to jedno kdy,nakonec můžeme jet i bez Lukyho,on se stejně s těma malýma dětma nudí a byl by protivnej,tak jsem naznala,že je to fuk,kdyby to bylo zrovna v tu dobu,co je pryč.

Já musím fakt končit,mám hromadu práce a nic nestíhám,tak snad příště bude víc času.No a taky ten hokej,to je mazec,málem jsem dostala infarkt a o Páťovi ani nemluvím,takže zatím ahooooj Zizi a děsně uřvanej Tomáš

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 13.05.05 15:35

Já trubka, díky, Zizi!:-)

OLIVERKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM DRUHÝM NAROZKÁM, MAMKU UŽ MÁŠ DOMA I S DVĚMA DÁREČKY, TAK AŤ TĚ SOUROZENČATA MOC NEZLOBÍ:-) SPOUSTU DÁREČKŮ A ŠTĚSTÍ I V TŘETÍM ROCE TI PŘEJÍ

Šárka & Tedýsek

 
Erzika
Kecalka 248 příspěvků 13.05.05 18:45

Ahoj,

to je počasíčko, co? Kéž by to už vydrželo…až na to, že mám rýmu a bolí mně v krku, tak se to snažím nějak rozchodit…

OLIVERKU, vše nej k narozeninám, to ti to krásně vyšlo, že se ti mamka i s malinkatým bráškou a sestřičkou stihli vrátit domů, viď? To je asi ten nejlepší dáreček.
MAŤO, miminka jsou kouzelná, k poňuchání jedna radost, Oliverek si na ně určitě brzy zvykne a bude pomáhat jako velkej kluk, nosit plíny a tak…
Tvůj porod byl teda rychlovka, jestli budeš někdy stíhat (asi ne) tak ho popiš i Oliverkovu oslavu podrobněji, jsme určitě všichni zvědavé jako opice.

ŠÁRKO, mně taky můžeš něco VZKÁZAT, když to tady bereš pěkně jednoho po druhým. To přece neva, že se vidíme každý den (respektive my jsme u vás nasomrovaný). Takže hlaš, jak dopadlo Tedýskovo spaní a vycházka na ostro, já jsem zvědavá a do pondělka to nevydržím. Vždyť jsem ti říkala, že Tedýsek je typ co plínu jednou sundá a víckrát na sebe nevezme…
Jo a ochotně nabízíme kamrádskou výpomoc ke zpracování Romana na výrobu dvojčátek, že bychom mohli s Borkem na něj nějak intezivně emotivně působit ve stylu pečeme, vaříme, smažíme…a k tomu pár lahviček vína, slivovice a Simča (pro šumavsky zasvěcené) bude určitě svolná i k vícerčatům!!!! Stačí říct!!!!

No tak já jdu něco udělat s tou naší Karkulkou, tak se mějte a hned něco napište, dneska hodlám být na netu celej večer, tak se ještě můžu ozvat a léčit se asi nějaký grogem či pořádným vypalovákem..
 Ahoooj

Eržika a Verunka

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 14.05.05 14:12

Ahoj opičáci, ahoj holky,
tak se také hlásíme s delší pauzou.
Tady se to hemží plánováním dvojčátek jen zírám. Co simca? jde do toho? Musíš nás Šárko informovat, hi hi hi.
I když pravda při pohledu na ty Maťovské srdíčko poskočí a zaplesá. Ještě jednou všechno nejlepší Martino.
Dodatečně také přejem Oliverkovi všechno nejlepší k narozeninkám číslo 2. Hezky si to užívej teď už i s bráškou a ségrou doma.
Jinak novinkdy od nás. Je to neurvěřitelné a opět si válíme šunky blunky doma. Projevuje se na nás, hlvaně na Šimonovi kolektiv dětí a tak si tam mrskají jednu chodob za druhou. Zase přišel s nějakou zoologickou a tak zase máme nám velice známé antibiotika. Po dvanácti hodinách což jde. Nejhorší na tom je že Šimon vůbec nevypadá nemocně. Lítá jako drak, skáče jako péro, a a by mu to skákalo lépe, tak začal vyhazovat ze sedačky matrace a skáče jen na těch pérech. Pak z toho kašle a nemůže dejchat, ale to mu nebrání v tom, aby po chvilce začal zase znova. Prostě typicky nemocné dítko.
A jako na potvoru se venku udělalo tak kráááásněě. Auvajsky to bolí.
Takže čekám na vaše novinky ze světa, protože já tady zase hniju v tom našem 2 + 1, a venčím se věšením prádla na zahradě když Šimon spí aby mu to nebylo líto.
Tak se mějte krásně a zase někdy ahojky.
Fialka a Šimonek.
Zkusím se někde poptat na nějaký prodloužený víkend taky. A pak dám vědět. Tak ahoooj.

 
Anonymní  14.05.05 15:18

Ahoj opičáci a mamky!
Zdá sa, že mám chvíľu času, tak vám napíšem niečo o mojom porode.
DO nemocnice na Obilní trh sme mali prísť v piatok ráno na 7.00 na vyvolávanie. Ráno sme vstali odviezli Oliverka k babičke a dedovi a vyrazili sme. Snažila som sa byť v pohode, ale nejaké slzičky padli. Po príchode do porodnice sme zistili, že je plný stav a už od predchádzajúceho večera neprijímajú a aj keď sme objednaní, asi nás pošlú domov:-) Bola tam iná sestrička ako tam obyčajne býva a tá sa až za chvíľu všimla, že sa jedná o dvojčata. Takže hneď nás ubezpečila, že vyvolávať sa dnes bude, ale že musíme čakať. Po hodine čakania a natočenia monitoru, to už vyzeralo nádejne, ale v tom dorazila pani, ktorá už takmer rodila na chodbe, tak ju museli prednostne vziať. Tak sme zasa čakali. Stále sme boli v pohode a smiali sa, že to nám nemožu urobiť, aby nás poslali domov. Po ďalšej hoďke dorazila do čakárne PA, že teda už máme konečen miesto a ideme na to. Manžel tam bol celý čas od rána so mnou, našťastie… O deviatej sme sa nasťahovali do porodného boxu, dostala som tabletu a čakali sme:-) Do dvoch hodín sa to malo rozbehnúť. Spočiatku sa nič nedialo, po hoďke mierne bolesti, ale slabé. Pa skonštatovala, že dáme ešte pol tablety. Postupne sa to začlo robiehať a skutočné bolesti sa dostavili okolo dvanástej. Ale stále som sa dosť pomaly otvárala. PA skonštatovala, že to tak skoro nebude. Bolesti, ale začali riadne silnieť a ja som začal tušiť, že teda asi to skoro bude:-) O pol druhej, po hoďke a pol bolestí PA konštatovala, že to ešte stále postupuje pomaly. To som už ledva dýchala a pomaly začínala mať pocit, že musím tlačiť. PA odišla a že keby dačo, máme ju zavolať. Potom prišlo pár strašne silných sťahov a už som fakt nemohla vydržať a tak sme ju zavolali. A ona na to, tak si skúste zatlačiť. Tak som zatlačila a hlavička bola vonku. Strhol sa strašný frmol, okamžite vybehla na chodbu a začal revať, že rodíme dvojčátka a odchytila okoloidúceho dr., ktorý práve išiel robiť císara:-) Dr. vbehol, ja som zatalčila druhýkrát a Ríša bol na svete. Asi 3 min. sa nedialo nič, znova prišla kontrakcia, zatalčila som znova a hlavička Klaudie bola vonku. Na ďalšie zatlačenie bola vonku celá Klaudie. Bol to strašný frmol, že som si to ani poroadne neuvedomila, že už ot mám za sebou. Na šitie prišla iná doktorka, ktorá ma mala aj rodiť a pán doktor si išiel urobiť toho císara:-) Šitie bolo v pohode, v tom frmole som sa troška natrhla, ale dalo sa to vydržať. U Oliverka, bolo pre mňa šitie to najhoršie a teraz som to takmer nevnímala. Po porode mi priložili Ríšu na bruško a užívali sme si jeden druhého a j s manželom. Klaudii museli odviezť na odsávanie, pretože sa napila plodovej vody. Celý porod som si krásne užila, možno bol až príliš rýchly:-)
V piatok a sobotu do obeda mi deti vozili len na kojenie a od soboty obeda som už mala oboch pri sebe. V porodnici sme boli do stredy. Stašne som sa tešila na Oliverka, pretože som ho 5 dní nevidela. Bol to nádherný pocit, ako mu krásne zažiarili očká, keď ma videl. V stredu si ešte veľmi nevšímla, že máme doma aj miminá, ale vo štvrtok už áno a bolo to dosť kruté. Tváril sa strašne urazene, že sa nevenujem len jemu, ale že sa starám o miminá. No je to celé hodne náročné, zatiaľ máme doma taťku, uvidíme čo bude za 14 dní. Oliverek si postupne, ale veľmi pomaly zvyká a verím, že je to pre neho ťažké. A nielen pre neho. Pre mňa tiež:-(
Inak už máme doma dvojročáka aj my. Včera prebehla jedna oslava, s tchánovcami a zajtra dorazia naši. Oliverek dostal kopec darčekov a bol šťastný. veľmi ho potešili, že má dort, ako Večerníček:-) Ale mal len obyčajný guľatý od babičky, lebo ja som nič nestíhala.
Najnáročnejšie sú včery, keď sme už všetci a všetky deti unavení. Prvé dve noci doma, som spala každú noc dohromady asi dve hoďky. Nastriedačku miminá stále revali. Dnešná noc už bola lepšia. Stihli sme sa aj trocha vyspať a kojila som len dvakrát…
Holky, reagovať jednotlivo nestíham, Oliverek ďakuje za gratulácie, nestíham to po sebe už ani prečítať, tak sa ospravedlňujem za prípadné chyby. Majte sa krásne, všetkých pozdravujeme a niekedy zasa ahoj.
Maťa a spol.

 
Erzika
Kecalka 248 příspěvků 14.05.05 16:03

Ahoj,

Maťo, skvělé, že jsi se ozvala a tak brzo nám vylíčila, jak to všechno proběhlo. Teda tvůj návod na tak úžasnej a rychlej porod bych brala všema deseti, když si vzpomenu na tu svoji 3denní dřinu před dvěma roky…Samozřejmě, když jsem to četla, tak jsem třikrát pěkně popotáhla. Když se narodil Ríša, pak Klaudie a nakonec, když jsi se po 5 dnech setkala s Oliverkem. Mám dojem, že už dva roky jsem permanentně v dojetí…

Fialko, tak já taky hniju zavřená v baráku, ale s tím rozdílem, že kvůli sobě, ne dítku. Stále se snažím vypudit odornou rýmu a krkobola a vůbec mně to nebaví. Naštěstí je tady k dispozici dostatek hlídačů Verunky, takže mám více méně volno, což taky není k zahození, zrovna jí oknem pozoruju, jak tady trandí na tříkolce, šlapání jí teda jde už suveréně, teď piluje zatáčení…Jo a teď popadla hrábě a vyhrabává brambory, no to bude mít babička radost, asi letím zasáhnoooouuut…

Ahoj
Eržika a Verunka

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 14.05.05 18:50

Ahojky,

teda Maťo, to mi nedělej, já jsem se tu taky dojala:-) Moc pěkně popsaný, dobře, že jste si to s manželem téměř užili, skoro až moc rychlovka, že?:-))) Asi zabralo, jak jsme tu na vás intenzivně mysleli. Doufám, že i jako trojmamka si na nás najdeš občas chvilku a napíšeš, jak se ten váš zvěřinec má!:-) Miminka jsou vážně vážně nádherný, ale po dnešním ránu (vstávačka opět v 6:20, jako tak posledních 14 dní pravidelně) už asi dvojčátka nechci:-)))))

Fialko, to je mi líto, že je Šimonek zas nemocnej, to je fakt na prd, kór když se konečně dělá nějaký jaro. Tak doufám, že se brzo vyzdraví a zoologickou budete navštěvovat vy a ne ona vás!:-) To by bylo super, kdyby se Ti povedlo něco ohledně opičí dovči zajistit, v Tvé organizační schopnosti vkládám neomezené naděje:-))))

Eržiko, koukám, že si pěkně užíváš internetu, to je paráda, co? Nenakoukneš večer na chat? Já možná o hokejových pauzách, Simča tady bude určitě děsně odborně rozebírat výkon našich chlapců, a to já radši dělám jakoby nic:-))))
Jo, a nakonec PECKA: počet plínek dnes VČETNĚ ODPOLEDNÍHO SPANÍ: 0000000!!!!! Prostě je nechce ani za nic, vzorně přijde a řekne, že chce čurat, dokonce zvládl i dnešní dvouhodinovou výpravu ven bez nehody… Nemůžu tomu věřit. Akorát nevím, jak ho za chvíli přesvědčíme, že na noc by ji mít měl. Přece jen, matraci máme akorát jednu:-) Tak jsem si tady trošku nahonila tričko, jako správná hrdá matka malého genia a jdu dělat véču:-))))

Mějte se fajn a večer pořádně fanděte!

Šárka & Tedýsek (kudy chodí, tudy říká není plínka)

 
Erzika
Kecalka 248 příspěvků 14.05.05 19:41

No tak, aby mě dneska nebylo málo, tak ještě já.

Šárko, Tedýsek je borec nejborecovatější bezplínkovatější uááááááááá huráááááááá.
To já k vám pošlu Verunku na praxi, ať omrkne Tedýskovu techniku odpospaního nepočůrání, to u V. nehrozí, ta má většinou plínku mokrou až až. A to i kakal na nočník?? To bude u nás největší průšvih. Čůrání už docela v pohodě, včera i dneska chodila taky celý den navostro a dobrý, jen jednou jedno malé ukápnutí, poměrně včas zastavené.
Podrobnosti bych probrala v patnáctiminu­tovkách na chatu, já bych mohla dorazit, pokud teda vyrazím případné zájemce od počítače. Tak co hned po první doufám VÍTĚZNÉ třetině?? Jen snad nebudu za blbečka a pochopím ten chat, už jsem tam děsně dlouho nebyla…
Holky, kdo se přidá? Fialko???

Zatím čus
Eržika a Verunka s tetou, která jí právě čte Budulínka.

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.05.05 20:35

Ahoj opičáci,
tak koukám, že všichni fandí, protože účast je nevalná.
No tak já, protože nemám nervy na to hledět, tak to jenom poslouchám a i tak jsem napnutá k zešílení.
Chtěla jsem vás jen informovat, že jsem rozhodila sítě na nějaký ten pobyt. Uvidíme kdo se chytí a kde se uchytíme my.
Dále přejeme všechno nejlepší ELIŠÁKOVI k jejím druhým narozeninám. Jupííí, vítej do klubu a hezky si to užij. Heleď mamko Míšo, kde se flákáš?
Tak právě skončila úspěšná první třetina, tak se to tady určo rozjede co?
Mějte se krásně a zase někdy AHOOJJ
Fialka a Šimonova zoologická.

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.05.05 20:36

Tak to vám moc a moc přeju. Šimon také hlásí plínku néééé, a když mu jí nedám tak se počurá. A když mu jí chci dát tak ječí plínku nééé.
Pomoc co s ním. Ahoj Fialka.

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.05.05 20:38

Tak co ta tvoje „odorná“ rýma? Jo je to naprd, když musí být člověk zalezlej, ale co já se s tím nejak smířím, ale vysvětlovat donekonečna Šimonovi že nemůže ven a on chudák stojí na okně a kouká smutně ven. Ach jo to je nemilé.
Tak ať seš brzo FIT i ty a můžete zase plavčákovat, chodíte také do toho velkého bazénu??
Ahoj Fialka.

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.05.05 20:40

Jo ještě já, musím ti vyslovit svoji závist že máš tolik ochotných hlídačů.
Ach jo není nad to mít babičku po ruce. Nebo tetu Šárku????

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 15.05.05 20:47

ELIŠKO, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZKÁM, A VYŘIĎ MAMINĚ, AŤ TAK NEFLÁKÁ EMIMINO:-) Š & T

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 15.05.05 21:00

Hahaha, Fialko, tak to je přesně naopak, závidět bys měla obětavou tetičku Eržiku:D

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.05.05 21:25

Nikdo se mnou nemluví, acho jo to je úroveň.
Hlásím, že mám možnost ubytování v Jizerkách od 150 kč.
Tak se ozvěte, kdy přibližně a kdo přibližně byste chtěli jet.
Papapapa Fialka.

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 15.05.05 21:40

No Fialko, Ty vůbec nefandíš:D Tak my se teda hlásíme, a termín můžeme operativně přizpůsobit… Pokud teda Ziz neva, že by jeli bez Lukyho, navrhuju pořád ten konec června, resp. začátek července. A mizíííím na hokej:) Š.

 
Anonymní  16.05.05 09:36

Čau holky,
já už jsem ok, teď trochu nudlí Vojta, ale zápal plic se konat nebude, podle dr. má plíce čisťounké.
Maťo, krásný popis, fakt to byla rychlovka, ještě jednou Ti gratuluju. Popisuj nám, jak Oliverek prožívá svou ztrátu z prvního místa na slunci. Doufám, že se se sourozenci brzo srovná.
Medulienko - gratulujeme k OOO :-)! Teď už jen vydržet. Kup si ty podložky od Fixies, na spaní jsou dobrý, nebudeš muset prát celou matraci, jen prostěradlo. Klávesnice už je opravena?
Fialko - vy jste s tím zdravím podobně jako my, dost na štíru, co? Tak ať je brzo líp. Já se jen modlím, aby neomarodil táta, jako každej chlap je děsně hypochondr a i při rýmě umírá - znáte?
Od 25.6.do 7.7.jsme u moře:-(
Zizi- bolelo to? - piercing myslim :-)
 Jolka.

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 16.05.05 14:04

Ahoj!
teda Jolko,že ty vždycky jedeš někam na dovču zrovna v termínu nějaké naší společné akce :-)))))),skoro bych řekla,že se nechceš seznamovat:-))))).Jo a nebolelo to,používají lokální anestezii.

Jinak gratulujem Tedýskovi,že je bez.Tomáš teda skoro vždycky po o plinku počuranou má,takže je na tom Tedýsek ještě líp,to je borec!!!!

Maťo,držím všechny palečky,abyses z toho tak nějak v pohodě dostala,musí to být hrozně moc práce a ještě se nevyspat,no snad to bude lepší a lepší.Oliverek si taky zvykne,jo a teda ten porod paráda,aspoň sisi to krásně užila a nemuselas rodit císařem.Miminka jsou nádherný,tak ať pěkně rostou.

Tak a co se týče té akce,já bych chtěla jet,ale nevím,jak na tom bude Páťa,jestli budeme moct.Mohli bysme v podstatě kdykoliv,jen ten Lukáš jede 2.7.na dovču,tak to bych měla být doma a sbalit ho.

Musím končit,protože ty moje par…asi zabiju,furt tady řvou a já se nemůžu na nic soustředit,tak ahoooj Zizi a tom

 
Anonymní  16.05.05 15:11

… Zizi, vid? Mne to taky skoro uz tak prijde :-) taky chci kaminek v pupiku, ale jsem posera, bojim se, bojim.
 J.

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 17.05.05 11:54

Ahoj holčiny,

Tak se opět hlásíme… nyní z uřvánkova :D .. Kačka mi tady k tomu zpívá :D
Dneska se probudila ve 4,30 a už neusnula … myslela jsem že zešílim. Usnula pak sama v 9,30 takže máme dneska už po spánku.

Jinak mluvení se u nás opravdu zlepšuje, opakuje po nás a už i sama něco žvatlá. Zítra jsme objednaný na to ušní, ale určitě to bude ok a slyší až moc dobře na obě dvě uši.

Chtěla jsem se zeptat jak vám jde čištění zoubků… u nás se pořád něco vymýšlí aby si je nechala vyčistit, sama si je nevyčistí, to sní pastu a je hotová. Jednou fungovalo že ona jako čistila nám a my jí… ted už tak nechce… ted trocha pomůže že jí dám kelímek a Kačce se líbí že může plivat vodu do umyvadla a nechá se, ale taky už ne pořád…
Máte nějaký fígle nebo nemáte problém jako já?

Jinak nového nic..já tloustnu.. už mám 8 kg nahoře… ale pššššššš… zatím to vypadá na pořádnýho vetřelce, vyvádí tam psí kusy… to je něco.
Kačenka mi pusinkuje pupík a to je něco pěknýho… ale na kopaneček nemá výdrž, tak snad se nám někdy zadaří a jsem zvědavá co na to ona …

S babičkou to vypadá špatně. Prý se už neprobudí. Srdce po infarktu se léčí, ale byla 12 min bez kyslíku tak je poškozený mozek, má postižený mozkový kmen… a odumřela šedá kůra mozková jestli to řikám dobře.
Ale Dušan stále věří… když jí lechtá na noze tak sní hýbe, dělá gesta pusou… tak uvidíme.
Kačenka se ted už tolik neptá. Řikala jsem jí pořád jen že je babička pa.
Dušan je z toho smutnej, že na ní zapomene a nebude si jí pamatovat…

Možná dojde i ke změně jména. Štěpánka asi nebude a bude jméno po babičce. Jemnovala se Gabriela Eliška … tak byc se přikláněla ke Gábince, protože Elišek je až až… tak uvidíme… sice jsem do tý Štěpánky tak zamilovaná, ale když by mu to pomohlo. Opravdu to nese dost zle.

Tak jo, já mizím. Jdu oblíknout tu rozáru, protože se mi začala připočůrávat a já nevím proč. Je to od té doby co není doma babička, tak jsme se bavili jestli něco tuší… nebo já nevim… běží na nočník.. vrátí se pro něco a už má cvrknuto… a to kámoška pod náma už má holku bez plín i přes noc. A je jště o dva dny mladší :D:D:D… no jo, taky se dočkáme :D

Mějte se krásně
Ahoj Jarča 24 tt + Kačenka

 
Anonymní  17.05.05 13:28

Jarčo, to je mi moc líto, že nemáte pozitivnější zprávy o babičce. tak se drž!
Holky, kdo je na řadě s deníčkem? A nepiště mi, že jsem to já:-)
 Jolka

 
Katule1
Kecalka 165 příspěvků 17.05.05 14:04

Ahoj holky,
teda člověk se sem chvíli nedostane a pak nestíhá. Jste se nějak rozepsaly, to se musím taky polepšit. Šárko, to jsem tu byla jen na skok, nestíhám, ale Maťě jsem ty krásný miminečka musela pochválit. Dudlík samozřejmě máme pořád. Teď jsem se dala poctivě do nácviku nočníku, tak mu nemůžu ještě sebrat dudlíka. Koupila jsem dle Zizi, ty nacvičovací kalhotky, takže se ho snažim dávat čůrat na záchod všude, třeba i v obchodě. Zatím výsledek nevalný, pořád si o to čůrání neříká, musím ho hlídat já. To Tedýsek, to je šikula!!!!!
Maťo, klobouk dolů před tebou. Moc Tě obdivuju, jak jsi skvěle zvládla porod a vše doma a ještě jsi nám stihla napsat komentář. Už mlčím o tom, že nestíhám.
Opožděně přejeme Oliverkovi a Elišce všechno nejlepší k narozeninám. Málem bych na to zapomněla.
Eržiko a Fialko, brzy se uzdravte ať zas můžete ven. Teď teda není o co stát, u nás je pěkně hnusně, ale aspoň neprší. A být zavření celý den doma je pěkná otrava.
Jolko, no hurá, že už je Ti dobře. Kde jsi k tomu přišla? Chlapi jsou všichni stejní. Ten náš taťka se občas po ránu vysmrká už z toho dělá děsnou rýmu. Jo a díky za ten tip na podložky do postele, možná se ke spaní bez plíny dopracujem někdy příští rok:-(((, ale jednou to určitě přijde.
Jarčo, je mi moc líto babičky, snad se to u vás brzy spraví a bude lépe. Máme s mojí babičkou hodně blízký vztah, tak si dovedu představit jaký trápení to pro vás musí být. Držím palečky, ať vám zase brzy svítí doma sluníčko. A koukám, že se nám pěkně kulatíš. Nechceš poslat fotečku do galerky? Už ani nevím, jak takový bříško vypadá. A o Kačence ani nemluvím. Pošli něco, prosím.
Snad je to všechno, co jsem chtěla napsat a teď mi nezbylo nic do novýho deníčku:-)))
Jo ještě musím napsat, jak jsem sledovala hokej místo manži, obvykle to bývá naopak, já nejsem sportovní fanda, ale taťka Fanda usnul u Kuby, tak jsem fandila já. A bylo to dost dobrý co?
Do Jizerek bychom se možná taky rádi podívali, ale začátkem července chceme s manžou vrazit do Londýna na pár dní, ať využijem, že můžem bydlet u ségry, takže zatim nevím co bude.
A končím, drak se za cvhíli vzbudí, mějte se pěkně, venku je zas hnus a zima. Ach jo, to slunce si teda letos dává načas.
Katule a Kuba

 
Katule1
Kecalka 165 příspěvků 17.05.05 14:06

Šéfová, já jsem na řadě, už se na to pomalu chystám, zatím nepospíchám, když tenhle je páteční.
 Katule

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 17.05.05 19:54

Ahojda,
teda koukám, že se Káťa dala vyburcovat k napsaní:-) To je paráda. Ale že bysme se nějak rozepsali? O tom tady asi ani nemůže být řeč:D Termín toho srazíku stejně musíme ještě doladit, včera jsme se s Fialkou bavily o víkendu od pátku 17. června, tak se hlaste, kdo by mohl??? Jo, a hokej, to teda byl mazec:-)

Jolano, díky, s těma podložkama je to super nápad, hned zítra je koupím. A Vojta už je bez i na noc? Tak doufám, že se uzdravíte, a z toho srazu se teda NEVYMLUVÍŠ!!!!:-)

Jarčo, s babičkou mi je to moc líto, třeba se to opravdu spraví… a to Kaččino počůrávání s tím fakticky může souviset, tyhle regrese jsou často vyvolaný nějakým stresem. A taky se přimlouvám za fotku bříška, prosííím!:-)

Musím končit, máme tu na návštěvě moji mamču, tak je trošku trapný, že tu datlím do deníčku a nevěnuju se jí:-)

Ahoooj!

Šárka & stále bezplíňák Tedýsek

 
Anonymní  17.05.05 21:22

Jupi, holky, 17.6 to můzu, takze se hlasime v počtu já a Vojta,pokud s vami pojedou muzové, tak i muj manzel. A neco Vam bonznu - 17. ma narozeniny, takze by par rund bylo na nej :-)
Na noc jsme napul bez plin, po koupani si ji za nic na svete nenecha na:,–(it, nez jdu spat, ( cca 23.hod) tak se SAM vzbudi a miri k zachodu, kde se dozaduje curani, spici se vycura, soupnu ho do postylky a na:,–(im mu plinku. Do rana je pocurana, Tak nevim, jak to bude. Kazdopadne me s tim extra vstavanim na curani prekvapil a uz to spolehlive dela 14 dnů.
Tedysek je na dobry ceste. Ono to tak byva, ze to dlouhou dobu vypada na plinky az do tanecnich a pak bum a prask a jsou bez nich. Kazdopadne, holky - mamky kluku, v jedny chytry knizce jsem cetla, ze kluci jsou na curani min sikovni a toleruje se pocuravani do 5 let ( mysleno v noci).
Takze budme v pohode :-))))
Jolka
 Jolka

 
Anonymní  17.05.05 21:27

Hlava sklerotická- Katule, k zapalu jsem prisla jako slepy k houslim, trochu jsem mela rymu a pokaslavala a ve ctvrtek sjem se vzbudila s bolesti zad, spis mezi lopatkama, to me vylekalo, tak jsem radsi zasla k dr. :-)
Fialko - coty plinky u vas? Netlac na pilu, pockej na dovcu , na leto, az bude moct chodit naostro, pak se to podda.
Erziko, Verunka je princezna, podle fotek, TAKY CHCIIIII! :-)
 J.

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 17.05.05 21:31

ahoj,

fotecky mam v albicku… zitra nafotime snad neco noveho kdyz me teda tak premlouvate :D:D:D
Pupik se pekne vyklubal a ted pekne boli… ale kdyz ja se silene prepapavam, jsem asi bezedna… ale to asi znate… opravdu pusu od rana do vecera nezavru a to jsem uz plna a skucim bolesti jak jsem plna a stejne zeru… ach jo… domlouvala jsem si ze si zitra dam jen neco lehkeho a musim s tim neco delat, nebo prasknu :D tak jsem zvedava jestli domluva bude :D:D:D

Tak ahoj, jdu mrknout na chat, dneska se tam rodilo tak zjistit info jak to dopadlo.

Jarca

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama