Proč k nám miminko nechce?

Snažení

Od posledního deníčku uběhlo 8 měsíců, za tu dobu se přihodilo docela dost, tak to snad na jeden další deníček bude stačit. Jak se ukázalo, tak ani rok 2012 pro nás nebude ten šťastný, ale chybělo málo a všechno mohlo být jinak. Folikulometrie, o které jsem se zmiňovala v předešlém deníčku, trvala do června. 15. 6. 2011 příprava stimulace a 1. IVF., získáno 8 vajíček, z toho 6 dobrých zbyla 2, která zahynula, takže k transferu nedošlo. Bolest a smutek z neúspěchu.

Když jsem se z toho trochu vzpamatovala, tak uběhl rok pokusů a přišel opět červen. 4. 6. 2012 stimulace a příprava na 2. IVF. Získáno 11. Vajíček, z toho 2 transferována a 1 zamraženo. Nejdříve radost veliká, že budou dvojčátka, ale tu opět vystřídala bolest a smutek po neúspěchu. Poté zkoušení přírodně, aby se to nepletlo ještě anovulační cyklus a nízká sliznice. Začátkem září jsem začala brát estrogeny a připravovat se na 3. IVF, tentokrát z rozmrazeným embryjkem. Sliznice 1 mm, embryjko pěkně veliké. 22. 9. 2012 embryo transfer, vše v pořádku a veliká radost a těšení. Jaké ale bylo překvapení, když jsem 11. den po transferu začala krvácet, myslela jsem, že se embryjko pěkně zahnízďuje.

Krvácení neustávalo a testíky stále pozitivní. 9. 10. 2012 17. den po transferu jsem šla na krev, a když jsem se zmínila, že krvácím, tak my paní doktorka udělala i ultrazvuk, po kterém jsem se docela rozkrvácela a byl tam už žloutkový váček, tak jsem myslela, že vše dobře dopadne. Za tři týdny jsem měla jít na kontrolu. Nařízen klidový režim a doporučení, ať se zastavíme nemocnici na konzultaci. Do Nymburka do nemocnice jsme dorazili v 17.00 a v Gennetu jsem byla v 15.00, tak prý vyšetřovat nebudou, ať se držím doporučení z Gennetu a v případě zhoršení přijdu na kontrolu.

Celých 14. dní jsem proležela, prošpinila a slabě prokrvácela. Byly dny, kdy jsem ani nezašpinila, ale jakmile jsem se pohnula, tak to pozvolna začalo znovu, tak to trvalo do čtvrtka, kdy jsem se chtěla zkusit trochu pohybovat. Když jsem poté šla na záchod, zjistila jsem, že s krví odešla i taková malá kulička s kouskem sliznice. Šla jsem si ihned lehnout a myslela si, že vydržím do 30. 10, do Gennetu na ultrazvuk.

Vydržela jsem ještě pátek a celý víkend, a když jsem se v pondělí 22. 10. 2012 ráno probudila a zjistila, že je vložka celá krvavá, tak jsme jeli okamžitě do Nymburka na kontrolu. Po vyšetření a ultrazvuku mi řekli, že tam už žádné těhotenství není, že jsem potratila, a to tak, že není potřeba ani revize a poslali mě domů. Že jsem se vyhnula revizi, jsem ráda, ale bolest v srdíčku je neskutečná. V úterý 30. 10. 2012 jdeme do Gennetu, tak jsem zvědavá, co nás dál čeká a jestli proběhnou nějaká další vyšetření. Ptám se, proč k nám miminko pořád nechce? Má vůbec smysl ještě věřit a radovat se? Přeji všem snažilkám hodně štěstí, ať se na ně nelepí taková smůla jako na mě a vše jim dobře dopadne, váš brejlík.

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Tamarka
Kecalka 334 příspěvků 28.10.12 10:23

Je mi to moc lito i ja sem prozila neco podobnyho. Musis byt silna verim tomu ze i k nam snazilkam jednou to stesti prijde. Preju hodne sil a at se brzy zadari.

 
Elata
Závislačka 3867 příspěvků 28.10.12 12:24

Držím strašně moc palce, aby se třeba nějak nečekaně zadařilo a zvládlo se to až k porodu zdravého miminka!!! Spoustu štěstí posílám!! :hug:

 
meringa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 28.10.12 12:30

Přeji, ať se brzy zadaří :hug:

 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 28.10.12 17:46

Je mi to moc líto :,( Přeju vám hodně štěstí a sil do dalšího snažení

 
veverušák  28.10.12 19:41
Podpora

Ahojky, naprosto chápu Tvoje pocity, cesta za miminkem bývá někdy hodně moc složitá. Mám za sebou dvě ivf. První vyšlo na třetí pokus, vkládala se dvě mimča, druhé rozmrazené em. až na 4.pokus, bylo to poslední které zbylo. Před prvním ivf byla ještě 6 inseminací. Těhotenství jsem nakonec proležela, jedno mimčo mi dalo na konci hodně zabrat, ale vím, že bych do toho přesto šla znovu. Vyšlo to nám, tak věřte, že miminko či miminka se zabydlí i u Vás. Jedna moje kamarádka také nevěřila, zkoušela dva roky a nyní je ve 13. týdnu. Chce to jen vydržet a nevzdávat se. Jestli mohu poradit tak skvělá je před otěhotněním Dornova metoda. Přeji hodně moc štěstí!!!

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8648 příspěvků 28.10.12 21:45

@brejlík Broučku, je mi moc líto, že se to nepovedlo, rozhodně si neříkej, že k Vám miminko nechce, tak to není. Zkus tomu napomoci.
Posílám pár tipů, které, myslím, pomohly nám:

  • strava - striktně hlídat éčka v potravinách, raději kupovat základní potraviny, některý éčka jsou pěkný svinstva, který způsobují neplodnost, ale výrobci o tom samozřejmě mlčí
  • pohyb - kvůli endorfinům a správnému postavení pánve, u chlapů kvůli prokrvení orgánů atd. já cvičila Mojžíšovou, ségra pilates a obě cvičíme jogu
  • používali jsme tento gel (čert ví, jestli pomohl zrovna on, ale mimčo máme)


http://www.otehotnet.cz/…3008426.html

  • bacha na vaginální mykózy, kamarád s manželkou se dlouho snažili, pak se OBA přeléčili a mimčo přišlo hned ten měsíc


To jsou mé skromné poznatky, snad to k něčemu bude. Byla bych šťastná, kdyby to pomohlo i jedné jediné mamince k děťátku :srdce:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 29.10.12 09:36

Ahojky taky mne to mrzi a uplne te chapu. Musime byt silne! jen tam mas asi chybu sliznice 1mm to je malo ne? :nevim: preji hodne stesti :kytka:

 
brejlík
Povídálka 20 příspěvků 29.10.12 10:49

Děkuji všem moc za podporu. Sliznice nebyla 1mm ale 1 cm vím je to rozdíl asi jsem se v tom psaní překlepla. Gel na otěhotnění jsme zkoušeli ale bohužel bez úspěchu. Nezbývá než dál bojovat a nevzdat to tatk uvydíme.

 
len22
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 1 inzerát 30.10.12 09:53

@brejlík rozumím ti a sama nevím co radit :roll: někomu to jde hned a někdo může dělat stojky a pořád nic :pocitac:…doufám, že ti dnes něco v CARu poradí..nezbývá než se s tím smířit a věřit, že ten pravý čas pro nás příjde a že konečně brzo najdeme ty vysněné dvě čárky na testu :hug:

 
veverušák  30.10.12 19:35
léčitel

Ahoj, jinak mám dvě kamarádky, kterým pomohl pan léčitel Hakl, sídlo má v Pátku, psala jsi o porodnici v Nymburce, tak to můžeš zkusit. Pátek je vedle Poděbrad

 
Furille  07.11.13 15:22
Kniha

Ahoj,
doporučuji přečtení knihy Proč k nám miminko nechce? od Wahlgrenis, případně přímo osobní konzultaci. Zatím pomohla několika desítkám dnes již šťastných maminek :-). Hodně štěstí

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8648 příspěvků 08.11.13 17:12

@brejlík Ach jo, to mě moc mrzí. Bojujte dál, nevzdávej to! Držím moc palce. :hug:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Cesta za miminkem 2012

Miminko nepřichází


Reklama