Vánoční dárečky II.

Těhotenství

Velikonoční svátky jsou pomalu za námi, hoši s pomlázkami už doma podřimují, sluníčko svítí a je to to pravé pro napsání dalšího pokračování deníčku...

…zatím se cítím vcelku v pohodičce, až na ty občasné bolesti bříška, které mě zpočátku trápili, ale pak jsem si našla na emiminu článeček, kde popisují ostatní těhulky své pocity - takže jsem vcelku klidná - přiznám se, že do zítřka mě to bude trochu přepadat, ale jdu k doktorovi, a moc se těším, až budu mít potvrzené i od něj, že ty dvě čárečky nebyly jen moje představa :-)

Dnes jsme po obědě s přítelem a se synkem seděli a „odpočívali“ a nahodili jsme téma, jak se bude miminko jmenovat. U holčičky to bylo celkem jasné - Terezka - ale s chlapečkem byly problémy. Vzala jsem kalendář a nahlas četla, jak by se mohlo miminko jmenovat. Na řadu přišlo plno jmen a docela jsme se nasmáli. Také jsme hlavně koukali na to, aby se jméno hodilo i k příjmení, protože v případě chlapečka mu to příjmení zůstane - pokud tedy nepřijme příjmení své snoubenky :-). Nakonec to vymyslel syn, bude to Dominik.
Tak si říkám, že na to je celkem čas, abychom už teď vymýšleli jméno, ale potom: Proč ne? Aspoň bude v příštích měsících čas na jiné věci. :-D

Včera jsme byli v Tescu a dívala jsem se na věcičky pro miminka. Úplně jsem se nad tím rozplývala, jen přítel občas podotkl, jak na těch dětech vydělávají :-). Vcelku má pravdu. Za jedny dupačky, sice moc krásné!, chtěli necelých 500,– Kč, což je opravdu dost super cena :-)), na to, že to to miminko má párkrát na sobě. Občas jsem ráda, že už jednoho klučinu mám a nějaké ty věcičky také :-).

Jinak Peťulka to bere „zatím“ celkem v pohodě, že bude mít sourozence, ale uvidíme za pár týdnů, až mi začne růst bříško. Dneska se mě zrovna ptal, jestli se miminko narodí v nemocnici a bude mi téct krev. Docela záludná otázka, ale protože pravidelně čtu Betynku - již 5. rok - tak i tam jsem narazila na takovouto dětskou otázku, kde je na ni možná odpověď…

Pro dnešek budu zatím končit, přihlásím se zítra a hned se vám pochlubím, co mi řekl pan doktor.

Užívejte si jarních dní!

Váš příspěvek
Michellka
Kecalka 203 příspěvků 13.04.04 09:48

Ahoj holky maminky a prvotěhulky!

Tak Vám všem gratuluji k // !!! Je to parádní pocit dovědět se tak úžasnou zprávičku!

Není to tak dlouho co jsem i já tady nakukovala a hledala ten správný deníček pro mě a mé mimčo! Teď už má miminko 13+2 tt a to nejrizikovější období za sebou! Teď už bude růst, jen ještě trochu strachu mám ze screeningu .. jdu k doktorce 30.4 tak to snad dobře dopadne!

ty věcičky jsou vážně někde příšerně předražené, ale po dvou měsících sondování jsem objevila menší obchůdky se stejně kvalitním a mnohem levnějším oblečeníčkem a potřebách pro kojence.

Jinak je to naše první miminko, o které jsme se snažili dva roky, po prvním neúspěšném zamlklém těhu v 5 tt.

Tak Vám všem držím palečky, pohlaďte svoje „Vánoční dárečky“ a opatrujte se a lenošte jak to jen půjde! :)

Ahoj Miška nakukovatelka s kulihráškem 13+2tt

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 13.04.04 19:28

Ahojky!!!!
Tak Radko,kde jsi???Jak to dopadlo u doktora?Ozvi se!!!!A v minulem denicku jsem se docetla, ze uz je nas prosincovych vic,tak to je bezva.
 Shirin

Ivka1
Stálice 75 příspěvků 13.04.04 20:57

Nazdarek holky,
tak ja jdu k doktorovi az pristi tyden ve ctvrtek. Nemuzu se dockat....... Zatim je mi celkem fajn, akorat mam teplotu 37,3 a hrozne slintam :-)) Cetla jsem, ze s tou teplotou je to normalni, tak nevim. Poznala jsem to, ze je mi porad zima, tak jsem se zmerila. Taky me znervoznujou ty nychcipany lidi v praci, drzim se od nich co nejdal.....a co ty Radko? jak bylo u doktora??????
 Ivka

Vložit nový komentář