Z deníku šílené matky

Rodičovství

Podělím se s vámi o pár střípků z deníku, který píši svým dětem. Třeba tím někomu zvednu náladu a mnohé z vás si pomyslí, že mají doma zlatíčka a ve čtení se jistě najdou.

no nekouká jim to z očí?? :-)
3 komentářů

15. 10. 2011

V pátek měly holky narozky, tak na dnešek byli objednáni tcháni na oslavu a na zítra mám objednány kamarádky s prcky. A to bych nebyla já, abych si nenaplánovala pořádnou baštu! Takže na dnešek jsem chystala jen rychlý dortík s ovocem, krémem a želatinou, taková ta rychlovka, co se vždy povede! Haha! Manžel teď chodí na nákupy a koupil mi jinou želatinu, než na kterou jsem zvyklá a ona neztuhla a já měla od té břečky promočený celý dort!

Do toho jsem dělala oběd, dala vařit brambory, že udělám karbanátky. Manžel byl na nákupu v drogerce a měl donést ještě strouhanku na ty karboše. Tak vyndám maso, dám ho do misky, přidám vejce, česnek, koření a začnu míchat, a jak míchám, tak se vůně rozvinula a já jsem zjistila, že maso je zkažené, i když ho muž koupil jako čerstvé s datem spotřeby do 18. 10.! Myslela jsem, že mě vomejou. Smrad jsem necítila hned, neb s mým astmatem mám trochu problém s čichem! Tak jsem rychle vytáhla z mrazáku první maso, co mi přišlo pod ruku, rozmrazila ho v mikrovlnce a naklepala, obalila, a když muž donesl strouhanku, tak jsem ho obalila ještě v ní a udělala neplánovaně řízky :-)

No a to byl teprve začátek všeho! Holky chodí po obědě spát, ale dneska usnuly až v půl druhé, dámy, a na půl třetí přišli tcháni, že! I s čubinkou, která se sem vřítila se štěkotem a holky probudila, takže spaly málo, a když návštěva odešla, tak jsem tu do večera měla dva mrzouty, co mě pořád otravovaly, že chtějí chovat.

Do toho příprava na zítra! V plánu dort s krémem z bílé čokolády a malinami a druhý čokoládový s višněmi a fondantem. Cibulový koláč, paličky na zázvoru a medu a těstovinový salát. Do toho uvařit oběd na zítra, abych dopoledne jen uklidila, se svýma těhno-chutěma jsem si vymyslela kachnu s červeným zelím! Takže bilance? Jeden ustrouhaný prst, jedna spálenina na levém předloktí, totální žlutá kejda místo rozpuštěné bílé čokolády a vyhnání manžela do krámu pro jinou, přičemž ten byl naštvaný, protože v práci instaluje počítače a nemá čas na moje blbosti. Zdrclý čokoládový krém, který jsem sice vyhladila, ale přešlehala, takže je moc tekutý… no čím já ten dort naplním? A jestli se mi díky tomu, že jsem bílou čokoládu do svařené smetany dávala až asi půl hodiny po svaření, nevyšlehá ani ten druhý krém, tak už se asi počurám smíchy a půjdu do Tesca koupit punčák, do kterého píchnu svíčku, a bude to! No a jinak, paličky jsou naložené v marinádě, kačena vykostěná, upečená, zelí uvařené, do knedlíků se dneska radši nepouštím :-) a kachní skelet s droby jsem radši schovala. Náš oblíbený kachní vývar udělám, až budu mít lepší den! No jsem zvědavá, co dám zítra hostům na stůl :)

No do toho všeho se postarat ještě o ty dvě naše pusinky, to je taky sranda, lezou po sedačce a padají z ní jako švestky přímo na držtičky, tak jsem dala pod sedačku matraci, abych je nemusela pořád hlídat. Koupání, to je taky věc, přinesu ty dvě čertice z vany na zem na puzzle, mažu, balím a oblékám jednu (rozuměj peru se, snáším kopání do jizvy po císaři (chudák prcek v břiše), poslouchám řev typu „máma mě vraždí) a přitom tady druhá lítá po celém bytě nahatá, počurá puzzle a skáče v tom, takže to dělá čvachty čvachty, tak ji beru vymáchat z ní tu panenskou moč a druhá, ta čerstvě oblečená a navoněná, se v tom ráchá a přidá do toho krapet blitíčka s kaší, takže se pak peru s druhou a tu oblečenou se snažím odstranit z dosahu směsi čurání a blitíčka. I když má dítě 5× menší váhu než matka, tak boj je to teda šílený, rostoucí pupek krapet překáží, ale já se nedám, holky zpacifikované, puzzle v pračce a s láskou myslím na kámošku, která mi nedávno řekla, když jsem si dovolila si postěžovat, že je to s těmi dvěma mazec, "a co maj dělat matky trojčat“ a já si říkám, a má pravdu :-))

4. 5. 2012

Dneska milé holčičky zlobily celý den. Celý den jsem tu poslouchala ječení, pláč, pořád se rvaly a pořád padaly a ubližovaly mi (štípání, škrábání, kousání… když dorazil tatínek kolem šesté z práce, tak nechápal, kde jsou jeho hodné a krásné holčičky, a tak jsme je brzo vykoupali a šly za trest do postýlek dřív – asi o půl hodiny! A jak si tak s tatínkem sedíme v obýváku a sepisujeme seznam na nákup, tak já si pořád stěžuji, že cítím „ho…“, po chvíli už to začal cítit i tatínek, a tak jsem mu řekla, ať vás dojde radši zkontrolovat, jestli to nebude na přebalení! Tatínek na mě z pokojíčku volal „Nooo, to asi nebudeš chtít vidět“ a smál se! Tak jsem se šla na tu hrůzu podívat – moc hezký ty naše kočeny byly! Johanka se prostě svlíkla včetně plenky, pokadila se, hovňouse půjčila i Libušce a obě pomazaly sebe i celou postýlku – na zdi byly jen dva malé kousky, naštěstí! Takže já jsem popadla pomazané děti a ve vaně z nich udělala zase voňavé holčičky a tatínek likvidoval hovňouse v pokojíčku. Nezapomněli jsme to samozřejmě vyfotit – takže holky budou mít krásnou vzpomínku – takové fotky v domácím fotoalbu nemá každý :-)

10. 5. 2012

Krásný den – no tak škoda nevyrazit ven s kámoškou a její malou! Půjdeme na hřiště – super nápad! Mimino do kočárku a holky na vodítka – baťohy s opicemi! Nojo, už cesta na hřiště za trest, neb jedna z holek se se mnou nebaví, protože jsem doma schovala houpacího kohouta, o kterého se rvaly, no to jsem si dovolila jako dost! Na hřišti děs, holky pobíhají sem tam, každá jinam, máma si představovala nějaké sezení na písečku, jo? Haha. Lézt na velké houpačky a klouzačky a brzdit provoz ostatním je přece fajn! A tak, když dorazil na pomoc taťka, a miminu se ve stojícím kočáru přestalo líbit, tak jsme se sebrali a vyrazili k domovu! Hysterák na sebe nenechal dlouho čekat a trval celou cestu domů, došlo na válení se po zemi, kopání nožičkama a vyválení se v blátě! Doma pak rovnou do vany, ale tatínek šel přeparkovat, a tak jsem si ještě užila počuranou kuchyň, když jsem z vany vytáhla jednu a vyráchaly se v tom postupně obě, takže dvojí sprchování, no proč ne! Sranda musí bejt!

28. 5. 2012

Tak jsem dneska sešroubovala ohrádku pro Pepíčka, aby si mohl hrát na zemi a přitom ho naše dračice nezašláply a nebraly mu pořád hračky a dudlíky! A zase jsem ji rychle rozšroubovala a dala inzerát na prodej, holky do ní prostě přelézají a doslova padají, mimino tam v bezpečí! :-(

Dneska po obědě jsme si všichni krásně spinkali. Já s Pepánkem ve velký posteli, ve spánku se dvakrát nakojil a já se ani nemusela zvedat z postele, takhle by se mi to líbilo. Včera večer když jsem myslela, že už všichni spí, jsem šla potichu na záchod a z pokojíčku se ozvalo takové roztomilé: „mami“ – to byla Libuška! Byla jsem z toho úplně odvařená a dojatá! Miluju vás dětičky moje, víc, než svůj život!!!

A jedna perlička na zasmání! Naše Libuška miluje kytky, a když někde vidí i sebemenší kytičku, tak vykřikuje: „kytí, kytí“, a dneska mi zase holky asistovaly v koupelně, když jsem se ráno sprchovala a když se mažu tělovým mlékem, tak mi to smazávají ze stehen a mažou si to po ksichtíku, a pak narazily na můj zadek, kde mám krásné pupínky, a Libuška mě píchá do zadku prstem a řve „kytí, kytí“, takže nemám na zadku beďary, ale zadek mi kvete :)

27. 6. 2012

Je půl hodiny po půlnoci a vypadá to, že spát nepůjdu. Minulou noc jsem taky nespala. Všichni jsou nemocní. Tatínkem počínaje a Pepíčkem konče! Začalo to v sobotu, kdy byla Libuška od rána uplakaná a pořád na mě visela a já jsem pojala podezření na zánět ouška, ale neměla teploty. No, i přesto s ní jel tatínek na pohotovost a bubínek je naběhlý a bolet to prý může. Včera i dneska přes den měla Líba teplotku, tak kdo ví! A do toho všichni kašlou a mě to nedá spát!

Tak jsem opravdu nespala, přebíhala jsem od Johanky k Pepíčkovi. Johanka chytla hysterák a musela jsem u ní ležet na zemi na matraci, chvíli jsem měla Johanku u sebe, ale vždycky se skutálela dolů pod postýlku k Líbě, tak pak jsem ji dala do postýlky a držela za ručičku a svým řevem budila Pepču, tak jsem tak přebíhala, a do toho chrchlal v ložnici tatínek! No, a když Johanka v půl třetí usnula, tak se vzbudil Pepča, tak nakojit, ale usnout nemohl, měl plný nos, odsát, uspat u sebe v posteli a přendat do postýlky, a když už jsem upadala do kómatu, tak Johanka zase hysterák, takže udělat mléko, to odmítla a chvíli hysterčila dál, a to se vzbudil Pepča na další kojení, no a takhle to šlo až do rána! Takže je ze mě zombie :-(

Dloho, dlouho není v deníku nic, nestíhám :-))

29. 8. 2012

Často se mě lidi ptají, jak to s těmi 3 dětmi zvládám? Odpovídám, že to není tak strašné, jak to vypadá! A jak to vypadá? Tak třeba dnešní oběd: dorazíme z procházky, zout boty, umýt ruce, nakojit mimino, mezitím se holky stihly svlíknout včetně plíny a počurat se v obýváku. Odložím mimino, vytřu, obléknu děti a udělám v rychlosti kuskus s kuřecím a zeleninou. Nakrmím děti, pár soust si při tom strčím do pusy i já. Kuskus je fajn, děti jsou jím obalené od hlavy až k patě, stůl a židličky taktéž, o podlaze ani nemluvím, odnáším talíř do kuchyně a řvu, aby nikam nechodily, marně! Naháním děti trousící kuskus po celém bytě! Otřu děti a jdu uklidit spoušť pod stolem! Libuška pomáhá a sbírá to, cpe si to do pusy a pak slyším, jak říká: „miminko“! Otočím se na Pepíčka (5 měsíců), který se usmívá od ucha k uchu a je nakrmen kuskusem z podlahy, tož to asi začínáme s příkrmy :-)

Pozn.: popis cca 40 minut z celého dne :-) Diví se někdo, že i po těch dvou těhnostavech, ve kterých jsem se slušně vykrmila, mám 47 kg?

Víc toho psát nebudu. I tak je to dlouhé a obdivuji každého, kdo dočetl až sem! Doufám, že to nebude někdo brát jako nějakou stížnost, protože dvojčata mám těžce vymodlená po 5 letém snažení a k tomu se 9 měsíců po dvojčatech podařil přirozeně klouček, takže “mám, co jsem chtěla”, jak říká můj manžel, když mě večer doma nachází ve stavu, kdy jsem zralá na Bohnice :-)

Hodnotilo 43 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
maxi2408
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 16.09.12 07:47

:) :hug: Vydrž…a piš dál :kytka: Kytíí :mrgreen: :potlesk: :mrgreen:

 
Martina84
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 2 inzeráty 16.09.12 08:01

:lol: :lol: :lol: hlavně to brát s humorem :palec:

Příspěvek upraven 16.09.12 v 08:02

 
jesenka33
Závislačka 3928 příspěvků 16.09.12 08:06

Boombáá to jsem se zase nasmála…málem jsem si poprskala monitor… :potlesk: :potlesk: :mrgreen: :mrgreen:

 
Nenulka88
Závislačka 3657 příspěvků 16.09.12 08:23
:palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Melody 4
Extra třída :D 11694 příspěvků 16.09.12 08:57

Už nikdy si nebudu stěžovat, že jsem unavená, rozuměj mám doma jedno dítě :lol: :lol: Teda úplně tě obdivuji. :hug:

 
italia
Kecalka 372 příspěvků 42 inzerátů 16.09.12 09:12

Perfektní! Hovínkvoá příhoda bude v albu skutečně perfektní a ze svého okolí znám sundání plínky a čvachtání se v čůránkách :lol: :lol: :lol: A hlavně :kytka:

 
renč  16.09.12 09:20

Mazec

 
Margery
Závislačka 3919 příspěvků 16.09.12 09:20

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: strašně jsem se pobavila, ale docela záhul máš. Mám doma zatím jednoho klučíka, povést se mi k němu ještě ta dvojčata, tak teda nevím. Asi bych si už nestěžovala na přebývající těhotenská kila:)

 
janicka23
Závislačka 2560 příspěvků 16.09.12 09:29

Já jsem se u toho hodně zasmála :D

 
pazitka
Závislačka 4084 příspěvků 16.09.12 09:29

Moc moc krásný deníček:-) Nejvíc mě pobavilo to začínání s příkrmy :mrgreen: :mrgreen:

 
monifix
Závislačka 2638 příspěvků 16.09.12 09:35

Ja sem se teda od srdce zasmala a pred tebou smekam!!! Ja bych se z toho nejspis zcvokla:-)

 
momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 16.09.12 09:48

Velký obdiv :palec: :palec:
Držím palce, ať vše zvládaš s takovým humorem :palec:
Já bych byla asi v blázinci 8o :oops: :lol:

 
Miš-El
Závislačka 3068 příspěvků 16.09.12 09:52

Koukám že seš vyzbrojena pevnými nervy :-D
Ale jinak jsem se perfektně pobavila :palec: :potlesk:

 
Sarik12
Extra třída :D 13295 příspěvků 16.09.12 09:53

Ani jsem to cist nechtela, ale kdyz jsem si precetla, ze to psala dvojmatka, tak sem si rekla, ze to precist musim, ze se jiste pobavim. A taky ze jo :palec: :palec:

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 16.09.12 10:31

S dětičkama je holt radost, budeš na to ráda vzpomínat :D

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 16.09.12 11:02

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já se tak dlouho nezasmála, ale v tvé kůži bych být nechtěla :hug: Ale zvládáš to bravurně. Já bych byla v Bohnicích dávno. Super deníček a těším se na ten další. Kytí na zadku a pod :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 16.09.12 11:20

Tolik jako teď jsem se už dlouho nenasmála..deníček je opravdu super.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 11:24

To jsem ráda, že jsem pobavila! já se bavim celý dni :P a věřte, že jednou nohou v tom blázinci jsem! ale zas se cítím jako šťastnej cvok :lol:

a vzpomínat jistě budu ráda, jen to musim zapisovat - zjišťuju, že jako zapomínám a ráda si občas v deníku počtu a nestačim se divit, že během pár měsíců se děti ve svých lotrovinách neuvěřitelně zdokonalujou… 8o :roll:

 
derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 16.09.12 11:45

Moc děkuji za tenhle deníček. Včera jsem měla tak špatnou náladu, moje děti mě nehorázně štvaly, neustále jsem je musela okřikovat a přišla jsem si zničená, nic mě nebavilo a na všechny jsem jen štěkala. Po přečtení tvého deníčku jsem zjistila, že vlastně s těma mýma zbojníkama nemám skoro žádnou práci. Takže, až se zase budu hroutit z toho, že Klaudi vylila actimel na stůl a šla ho utřít mým svetrem, tak si vzpomenu na tebe, kolik toho zvládáš se třema prckama :palec: :potlesk:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46085 příspěvků 60 inzerátů 16.09.12 12:46

Krásný deníček :hug:

 
Jančik
Závislačka 4033 příspěvků 16.09.12 12:51

@dvojmatka Je super, jak to bereš! :palec: :kytka: Jsi statečná matka, hlavně, že jsou děti spokojené :mrgreen: Přeji hodně sil při zvládání denodenních povinností :hug:

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 13:24

@derida nemysli si, že se někdy nehroutím! každou chvíli tu čekám sociálku, protože sousedi si musí užívat! holky se rvou jak koně, ječí u toho, já ječim na ně, když mám mimino u prsu a nemůžu vyskočit a odtrhnout je od sebe! když si milinkrát přivezou židličku ke sporáku, kde se vaří a já je asertivně milionkrát vrátím, tak po miliontýprvý už letí ta plastová židlička vzduchem do obýváku a řvu, že jestli mi nerozumí česky, tak jim to můžu říct ještě anglicky, německy, rusky a slovensky a že sem prostě nesmí!! jsou i dny, kdy tluču hlavou do zdi a ukápne i slza, když náhodou na chvíli zaváhám a ty dvě jsou rychlejší než já a tak byt vypadá jak po výbuchu a já sbírám hovňouse, kterej leží vedle lůžkovin a vyšlápnu loužičky po cestě do dětskýho pokoje, kde najdu nahatý, spokojeně si hrající děti, který vytahaly všechny jejich oblečky ze skříně a vytíraj s tím…

takže naprosto vim, jak Ti muselo bejt…a když se k tomu přidá hnusný počasí :P

ale i tak - uznej, že ty ďáblíci stojí za to ;)

 
derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 16.09.12 13:43

@dvojmatka
Tak ted jsi mi zvedla náladu ještě víc ;), jsem ráda, že nejsem sama, která děti pořád péruje, ječí tak často, že děcka už to ani nevnímají a přijde jim to snad normální. A nejvíc se těším na večer, když ti dva raubíři chrní, to je pak miluju nejvíc :mrgreen: A to mám docela velký věkový rozdíl, takže můžu říct upřímně, že dvojčata by mě dovedla asi k totálnímu kolabsu. Pokud už jsou oba v postelích, tak mám myšlenky na třetí dítko, ale jak to přes den rozjedou, tak bych je nejraději poslala na týden k babičce.

 
Freetibet
Závislačka 4378 příspěvků 16.09.12 13:53

Maminko, hluboka poklona :) je super, ze to beres s humorem :srdce: :srdce: :srdce:

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 13:55

@derida věř, že sama nejsi! možná jsou i takové matky, co ječet nemusí - závidim jim ty poslušný a hodný děti! na druhou stranu vim, že ty naše nejsou žádný ppanenky, co sedávaj v koutku, ale budou se umět v životě prosadit a s životem se poprat! ;)

jj, večer v postýlce - stojíme nad s mužem a říkáme „to máme ale krásný a šikovný a hodný děti, co?“ :P

do třetího jděte! já když si představim, že už mimčo asi zažiju jen jako vnouče, tak je mi trochu smutno :mrgreen:

 
eva.kelly  16.09.12 14:20

Teda to je super deníček. Je vidět že se vůbec nenudíš. Takže hodně sil a hluboce se skláním jak to zvládáš :kytka:

 
cetrina
Kecalka 181 příspěvků 16.09.12 15:23

Super. :potlesk: :palec:

 
Black_Orchids
Závislačka 3752 příspěvků 16.09.12 16:08

Teda matko, koukám, že se nenudíš :mrgreen:

Tvůj deníček mi připomněl, jak někam sem nedávno psala velmi trefně Gladys - dítě je dar a darovanému koni na zuby nekoukám :palec:

 
len22
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 16.09.12 16:39

@dvojmatka teda ty máš vysoké kuchařské cíle s třema dětma :potlesk: ale super jak to zvládáš :D

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 16:53

@len22
jo vaření je můj koníček a Zdéňu Pohlreicha miluju! kámoška mi před otěhotněním říkala, že nebudu s dětma stíhat vyvařovat ty moje dobroty - stíhám vařit i péct a manžel se mě ptá, jestli mi má jako udělat 4. dítě, abych už nevařila a nepekla - nabral se mnou za 5let přes 20kg :mrgreen:

a že se nenudím?? no občas se stane, že dvojčata si hezky hrajou, mimino si vystačí s hračkama na zemi nebo spí a já tupě sedim a říkám si, že jsem nějaká nevytížená a tak po chvíli vymyslim něco, čím se zabavit - většinou z toho vznikne nějaká dobrá buchta…ale taky se stane, že z tohu tupýho zírání na chvíli vytuhnu - takovej ten mikrospánnek :mrgreen:

 
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18644 příspěvků 16.09.12 18:04

:-D fakt se mam jako královna drz se holka „oni z toho vyrostou“ ;-)

 
Monika123
Závislačka 4339 příspěvků 16.09.12 18:13

Krasny clanok :palec:. Mas moj obdiv…to ja by som uz v Bohniciach isto bola :mrgreen:

 
xCharlie
Závislačka 3738 příspěvků 16.09.12 18:22

:palec: boží :palec: už jsem se dlouho taaaaak nezasmála :mrgreen: :lol: :mrgreen: držím palce maminko :)

 
Nikca_Ko
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 16.09.12 18:42

:lol: Dokonalá idylka, málem jsem se při čtení smíchy počůrala. Pevné nervy tobě i tatínkovi :-) :potlesk: :mrgreen:

 
DianaAndílek
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 16.09.12 19:18

Super, jsi moje hrdinka…já mám jen dvě děti a občas mám pocit, že už prostě nemůžu :mavam: :palec: :potlesk:

 
len22
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 16.09.12 19:21

@dvojmatka Juu TY MÁŠ SUPER PŘÍSTUP :D …jojo tohle je život a někdy je lepší mít pocit, že třeba něco nestíháš něž " nemít co dělat" a nebo pro koho to dělat…jsi teda šikulka s tím vařením, jestli se ti bude chtít hoď sem najaký recept na dobrou buchtu…

A ráda bych se tě zeptala, dvojčátka máš z umělého? Mě to teď čeká a doufám, že už taky konečně budu mít pro koho péct ty buchty :)

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 19:41

@len22 ano dvojčata jsou z IVF, zadařily se po 4IUI a na druhý IVF a jsou to jednovajky z jednoho embrya!! tak moc přeju, ať máš brzo možnost pro někoho péct buchty a z koho bláznit. :kytka: ono kdo si projde tím dlouhým snažením tak pak nějak ví, že jsou lepší nervy s dětma, než nervy bez dětí :kytka:

co se týče buchet - zkouším sice i nový recepty, co někde objevím, ale stejně máme nejradši takový ty ověřený dobroty, co se dědí od babiček - řekni, co máte rádi a ráda Ti pak nějaký „ověřený“ recept pošlu!

Diano- hrdinka je už asi silný slovo! takový jsou u mě maminy, co pečujou o nemocný děti! já mám 3 zdravý děti…sice trošku neposedy, ale zdravý!! ;)

 
olííva
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 16.09.12 19:45

Dóóst dobrý storky :D fakt mě to pobavilo :) a přeju pevný nervy

 
cassy
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 1 inzerát 16.09.12 19:49

Téééda, já před tebou smekám!!! 8o :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Byla bych zralá na Bohnice už po jednom tvém běžném dni. :mrgreen:

 
gabik19
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 16.09.12 20:04

Parádní deníček a super životní nadhled. :palec:

 
Alík
Echt Kelišová 7858 příspěvků 16.09.12 21:09
:mrgreen: :hug: :kytka:
 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.09.12 21:20

Mondí - ty mě bavíš :mrgreen:, mám chuť zavést ti tam na hlídání čtvrtý, ty už bys to ani nezaznamenala a já bych si krásně odfrkla a ještě bych si donesla krabičky na vejslužku ;)… holky jsou dobrej tým, měla bys Pepčovi ještě pořídit bráchu, aby nebyl šikanovanej, ještě jedno malý sladký miminko, jen si to představ :D

 
Martina139
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 16.09.12 21:21

Deníček je úžasně napsaný. Moc jsem se u něho bavila. Fakt tě obdivuji. Já sama jsem máma sedmiměsíčních dvojčat taky holčiček a vůbec si nedovedu představit, že by mi k nim mělo přibýt ještě jedno dítko. Už teď jsem občas zralá na blázinec. Musíš být úžasná máma :potlesk:

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 21:32

Ladušpřivez dítě a řekni, co bys ráda dobrýho ;) :mrgreen: a nech toho s tim sladkým miminem…už teď, když koukám na Pepína, tak si říkám, že je hrozný, jak rychle vyrost :roll:

Martino, když bylo holkám 7 měsíců, tak jim rostly zuby a řvaly a řvaly a řvaly…do toho šílenosti kolem příkrmů - nežravky malý, nevděčný - to jsem si to taky nedovedla představit a když jsem za dva měsíce držela v ruce dvoučárkovej test, tak jsem si říkala „to je prů. er!! ale krásnej!“ tak třeba se Ti taky třetího ještě zachce! ale radim počkat, až budou dvojčata víc chodící - kočár pro trojčata jsem našla jen jeden a ten autobus jsem fakt nepořizovala! to chození ven je asi nejsložitější!! :zed:

 
Katjinka
Kecalka 392 příspěvků 16.09.12 21:44

To je dobrá antikoncepce :D

 
mmuerka
Závislačka 4431 příspěvků 16.09.12 22:10

Ty bys z těch deníčků měla sepsat knížku!!! Víš kolika zoufalým maminám bys tím dodala energii do těla? No prostě úžasný! :palec: :potlesk: :potlesk:

 
dvojmatka
Kelišová 5278 příspěvků 16.09.12 22:18

@mmuerka jo tak o knize mi říkala už moje třídní ze střední, když jí občas píšu zážitky…pouvažuju o tom :mrgreen:

Katjinko- jojo - moje ségra se taky vyjádřila, že její dítko je rozhodně po mým vyprávění jedináček :mrgreen: ale já to tak nemyslela, mě to s nima baví :roll:

 
ilyz
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 16.09.12 22:20

Super deníček, opravdu jsem se nasmála :-) „začínáme s příkrmy..“ :-D výborný!! A zároveň obdivuji!! Už jen to jak to všechno zvládáte a hlavně s jakým optimismem :-))) opravdu bezva! Jen tak dál :-)

 
Eilaan  17.09.12 00:05

Děkuji Ti za deníček, který zvedne náladu! ;-) A to vaření a pečení, já to chci také zvládat!!! :-) To mě vážně při těch 3 dětech dostalo… :-)

 
Lucah
Závislačka 2797 příspěvků 17.09.12 09:19

Super, ja mam takovyhle hyperaktivni andilky zatim jen dva a neumim si predstavit mit k nim jeste mimino.. kazdopadne je jeste v planu, ale az pujdou tak do prvni tridy :)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama