Život s technikem III.

Partnerské vztahy

Už pár dnech společného bydlení v podnájmu a budování našeho vztahu jsme se lépe poznali. Můj malý technik se jen ujistil, že ženám opravu nerozumí. A já jsem zjistila, že muž, který si pamatuje všechny důležité informace ohledně kovů a techniky, si nedovede zapamatovat, kde je krupička a kam jsem mu schovala trenýrky.

Ohledně spodního prádla jsme vedli také zajímavou diskuzi. Nebyla jsem sto pochopit, proč má jen troje trenýrky. Vždyť mu to nemůže stačit. Následně mi bylo vysvětleno, že muž má samočistící schopnosti, že s jejich penisem to není jako s naší frndou. Že když si ho umí pořádně oklepat a utřít zadek, tak si nemusí každý den měnit spodní prádlo. Ponožky že je něco jiného (dokonce si hned po příchodu domů umyje nohy).

Ale trenýrky stačí měnit jednou týdně. Po dlouhém smlouvání (jeden z argumentů byl, že mi chce usnadnit práci, abych nemusela tolik prát) jsme se domluvili na kompromisu – trenýrky si vymění každý druhý den. Pro ty, co si říkají FUJ – kompromis je součástí života.

Takže vše ohledně spodního prádla vyřešeno, nastalo něco jiného. Sestra se ho po přestěhování do jeho starého bytu zeptala, kdy naposledy myl sprchový kout. Co k tomu dodat – samozřejmě, že nikdy! Když se tam (naprosto výjimečně) umýval, tak se přitom umyl i sprchový kout, ne? Věřte mi, že nemá cenu s ním jakkoliv o tom diskutovat, protože budete vždy odměněni nechápavým pohledem.

Podobná diskuze proběhla i co se týče mytí. Jednou týdně v bazénu je to přeci dostatečné, ne? No, ještě že je to tak tolerantní a ohleduplný partner, který před každou intimností provede lokální umytí intimních partií.

A co jsem se naučila já? Chlapa po třicítce prostě nezměníte! Hlavně technika, který je přesvědčen o bezchybném technickém postupu, které praktikuje a má k němu i „naprosto jasné a ověřené informace“.

Jediná možnost je kompromis a naučit se spojit se s tím, co jste dokázala. Mám životní úspěch – můj muž si už přes tři roky pravidelně každý druhý den mění trenýrky a minimálně dvakrát týdně (když nepočítám bazén) se osprchuje!

No co, mám ho ráda i tak!

Hodnotilo 30 lidí. Score 2.4.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Ukulina
Extra třída :D 13839 příspěvků 21.07.16 00:06

To, ze je technik, bych nevidela jako pricinu jeho zpusobů. :nevim: Proste chlap… ;)

 
Russet
Závislačka 3135 příspěvků 21.07.16 00:29

@Ukulina
Tak nějak… Šampóni se mi :zed: příčí, ale i svého malého syna, který možná bude technik taky (vše rozebírá), učím základům hygieny. To je sprcha nebo vana denně. Dospělého sotva člověk předělá. Ale normální člověk pochopí, že do bazénu se chodí v čistém stavu.

 
lear
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 21.07.16 03:04

No ještě že autorka nebyla dvěstě pochopit počet kusů spodního prádla svého partnera.

Přála bych si, abych mohla být k tomuto textu laskavá, ale skutečně to nelze. Co se nám autorka snaží sdělit? Že údajně technicky zaměřený muž, jehož „techničnost“ není nikterak specifikována ani rozvedena kromě zmínky o kovech a opět „technice“, si bez její intervence pravidelně nepřevléká spodní prádlo a nikdy neumyl sprchový kout, zato před pohlavním stykem provede „lokální umytí intimních partií“, které o několik vět výše nazývá světsky „penisem“? A tudíž nás obohatí originálním postřehem, že „Chlapa po třicítce prostě nezměníte“ a „kompromis je součástí života“?

Kde bychom bez ní byly.

Pominu, že text je psát neatraktivním a nevyváženým stylem, trpí zoufalými gramatickými přeslapy od interpunkce po např. být s to= moci, je přeplněn otřesnými a zcela zoufalými klišé a stereotypy („diskuze proběhla“, „budete vždy odměněni nechápavým pohledem“), chybí mu jakýkoli skutečný nadhled, či aspoň náznak vtipu či aspoň postřehu, se kterým se může čtenář ztotožnit.

Zápisek se dá shrnout jednou větou: „partner je nevychované čuně, ale já ho mám i tak ráda!.“ Vnucuje se otázka - a proč vlastně? Protože se díky ní dvakrát týdně osprchuje, což je zřejmě tedy důkaz nezřízené lásky?

Na to, aby to byla vtipná hyperbola o mužích, je to příliš nudné a špatně napsané, chce se mi říci - spíše znechucující, a na to, aby to byl intimní pohled to vašeho vztahu je to příliš povrchní a plné nicneříkajících obecných řečí.

Chápu, není každý literát, ale i o běžném partnerském soužití je možné psát tvořivě, zajímavě a češtinsky správně, jak dokazují jiné autorky zde publikující. Nebylo na škodu se od nich pro příště inspirovat.

PS: Ano, jsem si vědomá toho, že se nejedná o literární okénko, kritické zhodnocení tudíž mohou vážení čtenáři považovat za idiosynkratický vrtoch králičí rasy, nikoli osobní ataku autorky, potažmo kohokoli.

 
Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 21.07.16 04:13

To není technik, ale prase.

 
adelajd
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 21.07.16 06:26

@Twin_Star :lol: :lol: naprosty souhlas!!!

 
Russet
Závislačka 3135 příspěvků 21.07.16 07:02

@lear
To idiosynkratický jsem si musela vyhledat :roll:
Souhlasím.

 
Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 21.07.16 07:09

Může být technik jaký chce, může být právník, letec, popelář. Váš muž je líné prase. Mějte ho ráda, protože jinak z něj bude smradlavý starý muž, který nikdy nepochopil svět. Ten nechápe i s vámi, jen ale tolik nesmrdí.

 
Pipilota Citrónie
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 21.07.16 07:12

@lear poselství deníčku je jasné: miluji i přes nedostatky! toto poselství je strašně důležité a já za něj autorce děkuji a víc takových deníčků. Autorko, tvůj deníček mě potěšil a rozzářil mi den, děkuji a líbí se mi i přes jeho nedostatky. :hug:
Milá kritičko, @lear, tvůj příspěvek je na první pohled dokonalý, ale studený jako psí čumák, ale i tobě přeji hodně lásky i přes tvé nedostatky (nadhledu a empatie).

 
Cuddy
Extra třída :D 13376 příspěvků 21.07.16 07:27

Tak ok, miluj i pres nedostatnky, ale neoduvodnuj jeho nedostatky jeho technickym zamerenim. Kolik si zapamatuje cisel nema s prakticnosti v realnem zivote nic spolecneho. I velmi chytri lide mohou chapat a zvladat nejake „spolecenske normy“.

 
Sofie2013
Ukecaná baba ;) 1464 příspěvků 4 inzeráty 21.07.16 08:00

Deníček se mi nelíbil. Také jsem čekala nějakou zajímavější historku o životě s technikem, než to, že se nesprchuje.

 
Suzuveverka
Závislačka 4934 příspěvků 21.07.16 08:08

Čekala jsem to po prvních deníčcích trochu zábavnější. Myslím, že pojmy technik a prasátko spolu nutně souviset nemusí.

 
lucindaluckatá
Neúnavná pisatelka 15578 příspěvků 21.07.16 08:18

Vzhledem k tomu, že pracuji ve firmě, kde se to techniky a programátory jen hemží, tak mi tento deníček dal možnost pochopit, proč jsou tací, jací jsou. Jsem ráda, že s nimi nesdílím kancelář, natož něco víc. Omyté intimní partie před aktem, to musí být chuťovka, předpokládám, že podpaží, zuby a spol už intimní partie nejsou, hlavně že se máte rádi. Deníček je trošku :poblion:

 
Kejmina90
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 21.07.16 08:25

Upppssss… Tak první dva díly super, ale jak jsi začla s tou hygienou, tak jdu do kolen. Tak tohle bych teda nesnesla i kdyby mi chlap doma po večerech vyráběl kuchyňské spotřebiče (to bych ho tedy konečně taky mohla nazývat technikem, chlap který přidělá umyvadlo je prostě chlap, né technik). Manžel denně minimálně 1× pořádná sprcha, představa, že nosí trencle dva dny v kuse, zvedá se mi žaludek, bože, vždyť alespoň 1× denně jde člověk na velkou, tak si to zkus představit, když se pak umyje 1× týdně. Zase další důvod, proč nechodit na veřejný bazén. :zed:… Obdivuju tě, že dokážeš žít s někým, kdo nemá základy hygieny, mně je z toho teda pěkně šoufl. To jsem si dala, k snídani… :poblion: :poblion:

 
sunshinegirl  21.07.16 08:26

Ani ve třetím deníčku jsem nenalezla nic, co by ukazovalo, že je muž technik. Jediné co ukazuje, že je totální čuně a také to, že ačkoliv jsi s ním už několik let, nedokázala jsi ho naučit ani normálním hygienickým návykům a svůj malý vliv na svého manžela odůvodňuješ slůvkem „kompromis“. Někdy v životě kompromisy dělat nejdou! A křičet do světa: Můj manžel je čuně? Tak to bych asi radši vynechala.

 
Ya-ya  21.07.16 08:32

Spis je to prase a tobe urcite podekuje, pokud jsi tu dohledatelna a spoji si nekdo tvuj nick s osobou
@lear vystihlas to, ale nechces nam napsat i neco ty? atraktivni vyvazeny styl, bez gramatickych chyb, strereotypu a klišé by byl oceněn a psany pod tvym nickem, by se jiste stal nejčtenějším deníčkem měsíce

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16452 příspěvků 21.07.16 08:34

Proc maji lidi potrebu strkat mezi technika ( ajtaka nebo neco podobne ulitleho ) a nedostatek hygieny rovnitko? autorko, nezlob se na me, ale mam doma vasniveho amaterskeho IT smrcnuteho Aspikem, pro bezny zivot je to pecka, ovsem trenky si meni minimalne denne, neb si k tomu sam vytvoril potrebny vzorec chovani…

vcelku by me zajimalo, jaky je tvuj muz „technik“, co to presne znamena, neb toto jsme se nedozvedeli…zatim jsme se dozvedeli, ze tvuj muz je velmi neprakticky a ted ke vsemu jeste i to, ze je prase :roll: :roll: :roll: ale tak, pripomen si tak za pet let, az kolem pujde nejeky navoneny, uhlazeny, cisty praktik, ze sve prase technika bezmezne milujes…pche…

 
Hanka1
Extra třída :D 11494 příspěvků 21.07.16 08:54

Bravo, docela autorku obdivuju za to, ze verejne napise, ze jeji pritel je prase. To totiz s technikem nema nic spolecneho. Jeste by to chtelo napsat, do ktereho verejneho bazenu tohle cune chodi… :poblion:

 
NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 21.07.16 09:00

@lear nema podtext, nadtext, no proste nic, Jarusko, ja te mam rad, ale do psani mi nemluv." Tak asi takovy mam pocit z tvych snad nekonecne vecnych prispevku!!! Myslim, ze by to chtelo vice, ale tve idiosynkraticke empatie… :roll:
Nechapu potrebu resit stylistiku a syntax. Jde o sdeleni. Nikdo neni DVESTE chybu neudelat…

 
sediza
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 21.07.16 09:04

Tak tohle jsem při snídani opravdu číst neměla :poblion: Jako jestli si nedá sprchu ani před tím, než jde do bazénu, což asi pochybuji, protože jeho logika - „vždyt v bazenu je taky voda“…tak to je pěkná nechuťárna.

Nicméně je fajn, že i takovýto tvor našel svůj protějšek :srdce:

 
Lenka 80  21.07.16 09:05

Proc to pises na dily? A tvuj muz je cunatko. Ví

 
kamalatta
Povídálka 14 příspěvků 21.07.16 09:10

Také marně hledám v deníčku toho technika. Muže, který se nemyje, bych po svém boku nesnesla. Nemám ráda metrosexuály a šampóny, ale mám prostě ráda muže, kteří jsou čistotní. Ale ruku na srdce, kolikrát člověk potká i ženskou, která nevoní. 50 Kč za specháč a 50 Kč za deodorant je asi moc…

Příspěvek upraven 21.07.16 v 09:12

 
Martina D.
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 21.07.16 09:29

@Hanka1 Bravo, docela autorku obdivuju za to, ze verejne napise, ze jeji pritel je prase. To totiz s technikem nema nic spolecneho. Jeste by to chtelo napsat, do ktereho verejneho bazenu tohle cune chodi… :poblion:

Taky se přimlouvám za zveřejnění bazénu. :mrgreen:
Jinak taky nerozumím, za co si zaslouží manžel nálepku technik. Ze všech tří deníků byl tenhle nejslabší, tak třeba to příště bude lepší.

 
jkra
Generální žvanilka 21388 příspěvků 21.07.16 10:04

Jsem z technicke rodiny, pracuji na „technickem“ miste a scete div se, myjeme se vsichni a chodime cisti..
je to dost divne, o nicem. Technik je v cem? Ze se nemyje?

 
vertunka
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 21.07.16 10:10

S takovým chlapem bych do jedné postele nevlezla. Můj měl z domova podobný navyk - sprcha obden. Rekla jsem, že pokud to tak chce dělat, tak ať nečeká nějaké postelove hrátky. A jak to jde. :mrgreen: Toť kompromis u nás doma.

 
Hanka1
Extra třída :D 11494 příspěvků 21.07.16 10:31

Fuj ty jeho jedny trenyrky po tydnu noseni mi pripomnely stary vtip: Vite jak vypadaji skautske trenky? Vpredu mapy, vzadu škrtátko… :poblion:

A tohle: „Že když si ho umí pořádně oklepat a utřít zadek, tak si nemusí každý den měnit spodní prádlo.“ to je nechutnost prvniho stupne a to, ze zakladatelko vlezes do postele s chlapem, co se sprchuje jednou tydne, taky o necem svedci, i kdyz si predtim oplachne aspon ptaka :zed:

Mimochodem v tomhle pocasi sprchovat se dvakrat tydne, to teda musi byt humus, jestli cestuje MHD, tak chudaci jeho spolucestujici a spolupracovnici, pokud musi travit cas s nim v kancelari :poblion:

 
lucindaluckatá
Neúnavná pisatelka 15578 příspěvků 21.07.16 10:51

Zase je fajn, že doma ušetříte za tvaroh :poblion:

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 21.07.16 11:14

Je to můj zlý zlozvyk, že si mateřskou užívám stylem,,nasnídám se a u toho si přečtu deníček..u zmínky o frnde a penisu sem přestajíc žvýkat rohlík zběžně sjela dál a po,,jednou týdně, fuj, lokální umytí intimních partiísem se rozhodla svuj nově nabytý zvyk přehodnotit :lol: Až můj manžel přijde domu, dam mu velkou pusu.Za to, že i přes testosteron pochopil, že sprchový kout se neumyje sám a trenky si bez nechápavých pohledů mění každý den.. :lol:

 
Balatonek
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 21.07.16 11:32

Já teda žiju s programátorem, který vystudoval fyziku a kromě nedostatku empatie a obasneho cholerickeho jednání se chova „standardně“. Sprcha každý den, trenky i víckrát denne pokud jde cvičit. Myslím, ze technika fakt nemá nic společného se sprchou a změnou trenek :-)

 
Tichošlápek
Kelišová 5301 příspěvků 3 inzeráty 21.07.16 11:47

Tohle je hnus :poblion: prý kompromis… Buď jsi byla hodně zoufalá, když jsi po takových zjištění nezvedla kotvy, nebo mas nízké hygienické požadavky. Mimochodem otec je technik, manžel it expert a oba jsou čistotni. A jestli beres za životní úspěch, ze se partner myje dvakrát týdně a nosí špinavé trenky, tak to je mi te drobet líto

 
Knihomyš
Echt Kelišová 9982 příspěvků 21.07.16 12:06

@Zuziky Proc maji lidi potrebu strkat mezi technika ( ajtaka nebo neco podobne ulitleho ) a nedostatek hygieny rovnitko?
To snad není obecná představa, v naší širší rodině převažujou technici (ať už profesí nebo způsobem uvažování nebo obojím) a všichni se normálně mejeme a měníme si prádlo.
Teď jsem si udělala rychlou vzpomínkovou revizi z okolí a „od pohledu smrdutí“ se mi vybavili pouze dva humanitně zaměření, technik žádnej :think:

 
Danča_87
Kecalka 287 příspěvků 21.07.16 12:26

Sorry, to není technik, ale čuník :-D Můj muž je technik, ale trenky by si fakt týden nenechal.

Příspěvek upraven 21.07.16 v 12:27

 
xammy
Kecalka 341 příspěvků 21.07.16 12:27

Nechápu, co vedlo autorku k tomu, aby sepsala a zveřejnila deníček o tom, že je její manžel prase. Jiné reakce než jaké se tu objevují se ani nedaly čekat.

 
Saatine  21.07.16 12:38

Mám technické vzdělání a ovládám i programování a myju se, ano jsem ženská. Ale mé technické myšlení se nějak projevuje. Třeba nutností vše detailně pochopit, než se do toho pustím. I do pitomého kreslení obrázku. Tohle mi například život docela dost ovlivňuje, protože přemýšlejte měsíc, než něco navrhnete. Bez toho přemýšlení mi to nejde, bez pochopení mi to nejde, ale takto to také nejde a musím to korigovat :)

Partner má technické a programátorské vzdělání a také se to projevuje a světe div se, myje se denně ;)

Tvůj deníček je odlehčený a vcelku příjemný, ale co je na tom „srážka s technikem“?

 
Raspusha
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 21.07.16 12:58

Tohle není zadnej technik, ale neskutečný prase!!

Vyčurat se do umyvadla :zed: Snad to bylo myšleno v legraci. :think: viz. (předchozí deník) Měnit si trenky jednou za dva dny či omyti… No sorry ale tímhle bych se ani nechlubila. Asi to nebude špatnéj člověk pro zivot, ale co tyče hygieny tak to je totální extrém a pruser.

Obdivuji všechny dámy co dokážou s něčím takovým sdílet lože. A jeste jim to přijde normální :zed:

Ja bych na to žaludek… Asi ho vázne musíš neskutečne milovat :think: Sorry ale nemohla jsem si pomoc :roll:

 
Raspusha
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 21.07.16 13:08

@Hanka1

 
Raspusha
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 21.07.16 13:11

@Tichošlápek :palec:

 
Raspusha
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 21.07.16 13:11

@Jitusee :mrgreen:

 
Andrejka84
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 21.07.16 13:13

Musím říct, že mě hodně pobavily ty komentáře tady. Deníček bohužel ne a trošku se mi zvedl kýbl teda :poblion:

 
margarithka1
Nováček 9 příspěvků 21.07.16 13:41

Já si nemůžu pomoct, ale být tím pánem, poslala bych svoji milou tam, kde slunce nesvítí. Je sice krásné, že ho má paní ráda i jeho „chybami“, ale tento deníček mi přijde pouze jako jeho zesměšňování a ponižování. Ano, je to chlap, ano, je v mnoha ohledech nepraktický a ano, má stránky, které my ženy nikdy nepochopíme- ale ruku na srdce- takového máme doma každá. Ale ne každá má potřebu vynášet na světlo kdejakou intimnost. Zřejmě mělo jít o vtipné historky, ale mě z toho bylo trapně.

Čtvrtý díl číst nebudu- mám strach, že paní bude popisovat do detailu jejich intimní chvíle…

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.07.16 13:54

@Hanka1 Vite jak vypadaji skautske trenky? Vpredu mapy, vzadu škrtátko…

:potlesk: :potlesk: :lol: :lol:
 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.07.16 13:55

@lear :palec: :potlesk: super koment, kvalita deníčku mi nevadí, když má komentáře senzační

Příspěvek upraven 21.07.16 v 13:56

 
Myssinka
Stálice 59 příspěvků 21.07.16 14:02

Penis ma samocistici schopnost 8o :poblion:
To snad ani neni mozne. Vyssi level by snad uz byl jen „zivot s bezdakem“. Tehdy bych aspon ten denicek necetla u jidla.

 
sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 21.07.16 14:07

Co je smyslem denicku? :think:

 
Hanka1
Extra třída :D 11494 příspěvků 21.07.16 14:10

@Myssinka
uz tu nekdo psal, ze aspon doma usetri za tvaroh… :poblion:

 
lucindaluckatá
Neúnavná pisatelka 15578 příspěvků 21.07.16 14:20

@sebaanez asi to, abychom si uvědomily, že každé zboží má svého kupce ;)

 
Adinka_2012
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 32 inzerátů 21.07.16 14:39

Budu se opakovat, ale technik nerovná se prase. Já nejsem vůbec pintlich, i my se doma občas obdem osprchujeme, ale to jen v chladných dnech, když si válíme šunky doma, ale sprcha a výměna prádla jednou týdně-to jsou základní hygienická pravidla, to nemá s technikou nic poslečného. Všichni chlapi jsou v naší rodině technici a všichni čistotní, teda možná na jednoho, ale toho si žena vycepovala, trvalo to hodně dlouho, ale rozhodně v tomto nehodlala klesnout ke kompromisu. Souhlasím i s tím, že tu svého muže spíše zesměšňuješ za účelem sepsání rádoby vtipného článku, nevím nevím, co by ti na to řekl, kdyby si to přečetl. Zřejmě budeš oponovat, že je to nadsázka, ale toto už fakt ne.

 
Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 21.07.16 14:49

Já jen doufám, že si z nás autorka vystřelila a celé to je smyšlené. Protože v hygieně se kompromisy opravdu nedělají. Chápu třeba z finančních důvodů, ale nevypadá to, že by u autorky neměli na vodu. :think:

 
svycarka
Kelišová 6895 příspěvků 21.07.16 15:31

Uprimne z hygienickych navyku tveho muze je mi mdlo 8) nevim, co ma Technik spolecneho s upocenym chlapem, co 3× tydne zakryva svuj pach tunou vonavek…

 
MiaRimonta
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 21.07.16 15:57

Jak jsem již psala tato triologie deníčku má zavádějící názvy. Nedovedu si pŕedstavit spát vedle chlapa, který se 3 dny nemyl :mrgreen:. Čekala jsem deník s vtipnýma antitechnickýma historkama a místo toho jsem se dočetla, že žiješ s prasátkem a jsi s tím smířená :mrgreen: jinak hygien. návyky i u 30tníka předěláš stačí mu pořídit více trenek a litrový sprcháč :mrgreen:

 
Martinka97
Stálice 55 příspěvků 21.07.16 16:37

@lear nejste nahodou ucitelka? :D nebo to „milé“ rejpání máte od přírody?:)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama