// a píchání u vaječníku

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
myšánek
Závislačka 3086 příspěvků 04.12.09 10:09
// a píchání u vaječníku.

Moc všechny zdravím a zároveň vás chci poprosit o radu.
Včera jsem na testu zjistila // - teda, dělala jsem si jich několik. Můj gynekolog v pondělí neordinuje a dnes tam zajet nestíhám. Nespěchala bych na tom tak, kdyby mě tolik nepíchalo v pravém vaječníku. Někdy se to objeví i na levé straně, ale většinou mě píchá opravdu u toho pravého vaječníku. Nevím, zda to nemůže být něco vážnějšího ( napadá mně mimoděložní těhotenství :roll: ). Možná je to opravdu hloupost, ale byla bych ráda, za vaše zkušenosti a názory.
Moc děkuji, dámy :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 04.12.09 10:55

Myšánku já myslím že to bude v pohodě, mě na začátku těhu píchalo snad úplně všude. A nejvíc právě na vaječnících. Bude to roztahováním dělohy a všema těma změnama co se ti tam teď dějou. Ale pro sychr si zajdi co nejdřív k doktorovi ať ti potvrdí těhu v děloze.

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 04.12.09 11:01

Ahojky, já mám miděložní za sebou a bolest nebyla píchavá, ale řezavá a hlavně byla jen na té straně, kde bylo a na druhé se neobjevila. A u mně konkrétně se to projevilo i špiněním. Jak je to u normálního těhotenství nevím, ale co jsem slyšela od holek, tak se to píchání objevuje v počátku, ale lepší by byla zkušenost těch, co měli normální těhu a pocity jako ty. Každopádně si myslim, že pokud bys jela na pohotovost, těhu ještě neuvidí a zjistí jen z krve a tak si tě tam nechají na pozorování. Nebo aspoň tak to bylo u mně, protože mimoděložní se dá vyloučit až pokud se ukáže tam, kde má být. Moc ti držim palce, ať je vše v pořádku!!!

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 04.12.09 11:02

No a než jsem to napsala, tak už je tady zkušenost! Věřím, že to bude v pořádku!!!

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.12.09 11:06

Myšánku já jsem také na začátku těhu měla píchání v podbříšku a na každé straně a prý je to v pořádku dostavili se bolesti jako na ms to je tím,jak se dělohu zvětšuje.Určitě to je v pořádku neboj

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 04.12.09 11:14

Myšánku, rozhodně potvrzuji, co psala Petruš i Veruš.
Mně taky píchalo, zpanikařila jsem a jela na pohotovost do nemocnice - je to moje první těhotenství, takže jsem nemohla porovnat…
Byla jsem teprve v 5. týdnu, samozřejmě na UTZ nic neviděli, nechali si mě tam na pozorování, jak psala Veruš a pěkně mě vystrašili a vystresovali naprosto šílenými diagnozami mimoděložním těhotenstvím počínaje a zamlklým těhotenstvím a rakovinou vaječníků konče… :pocitac:
Takže jeslti mohu poradit, vyčkej, teď by stejně nikdo nic nepoznal, a kolem 7. týdne už to bude tutovka. Zkus se nestresovat a nepřipouštěj si, že by něco mohlo být špatně. Stejně to tím nezměníš. V nemocnici se mnou byla paní, která měla mimoděložní, byla na utz v 6. týdnu a doktor nic neviděl. Pak začla špinit, asi v 8. týdnu, tak šla znovu k dr a ten jí objevil mimoděložní…tak jí hned poslal na operaci.
Nevím, jeslti jsem Ti pomohla, ale fakt to takhle brzy poznat nejde a já věřím, že tvoje těhu je ok, tak se snaž být v pohodě :wink:

Kachni
Závislačka 3861 příspěvků 04.12.09 11:21

Hesinko ahoj,
já si našla // 27.11., slabé, hádám, že ovu proběhla 7.11., takže kdybych šla k dr 14.12., tak by asi ještě nic na utz neviděli? nechci pak jít až třeba v lednu.

myšánek
Závislačka 3086 příspěvků 04.12.09 11:42

Moc vám všem děkuji, holky :kytka:
Jsem teď mnohem klidnější. Na pozorování jim kašlu, mám doma práce :roll:
Veruš - s tím mimoděložním otěhotněním je mi to líto a přeji ti, ať se zadaří co nejdříve!
Hesinko - jen koukám, co ti v nemocnici řekli! 8-o

myšánek
Závislačka 3086 příspěvků 04.12.09 11:59

Jo ještě jsem chtěla napsat, že podle takové kalkulačky v kterém jsem týdnu ( nevím, jestli je to věrohodné ) bych měla být ve 3 týdnu. Tak to by doktor fakt nic nepoznal :-?

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 04.12.09 12:05

Myšánku - jen potvrzuji co už holky napsaly. Akorát ten týden je určitě vyšší, ve 3. týdnu by ti žádný test neukázal //, možná jsi 3 týdny po oplodnění, to už by dávalo smysl. Těhotenské týdny se počítají od prvního dne poslední menstruace. :wink:

myšánek
Závislačka 3086 příspěvků 04.12.09 12:08

barbanek - aha :lol: Tak já do kalkulačky zadávala první den poslední menstruace ( což bylo 7.11 ) a vypadlo z toho, že jsem ve 3 týdnu. Tak kdybych teoreticky chtěla vědět v jakém týdnu jsem, tak v jakém jsem? :think: Už jsem se do toho pěkně zamotala..... :lol:
Tak teda ve 4 týdnu :lol:

Kachni
Závislačka 3861 příspěvků 04.12.09 12:18

myšánku, jsme na tom podobně, taky nevím. když jsem si dělala test 27.11., tak poslední MS byla 23.10., takže teoreticky bych byla v 6tt? ale k ovu došlo asi 7.11. a testila jsem tedy tři týdny po ovu a test ukázal slabou čárku. takže tři týdny, já to nechápu. to by po třech týdnech nic neukázal? ale to by mi moc nesedělo, kdy jsem asi měla ovu, to by se nestihlo.
Myšánku, jakou kalkulačku máš?

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 04.12.09 12:19

Kachni, toho 14.12. bys měla být dle OVU v 5. týdnu od oplodnění, tudíž cca 7. týden těhotenství, to už by tam mělo být něco vidět. Záleží, jaký utz bude tvůj gyndr mít, ale měl by aspoň vidět gestační váček :palec: Takže se neboj a běž, taky bych být Tebou chtěla mít jasno před Vánocema :wink:

Myšánku, jeslti jsi měla poslední MS 7.11. tak fakt nemá smysl, abys někam chodila, jen by Tě stresovali :wink: Teď jsi fakt teprve ve 4. týdnu, tak počkej aspoň do toho 7. týdne, to vychází těsně na ten týden co je Štědrý den, tak se zkus objednat třeba na 22. nebo 23. 12. Ale zase to bude hodně záležet, jak citlivý UTZ doktor bude mít. Každopádně buď v pohodě :-)

Kachni
Závislačka 3861 příspěvků 04.12.09 12:22

Barbánku (moje oblíbená postavička:)). takže jestli to chápu, jsem asi testila (toho 27.11.) třetí týden po oplození. ale dle prvního dne poslední MS jsem v 6tt? takže by už příští týden u dr něco vidět na Utz bylo? nebo ne, protože jsem vlastně teprve čtyři týdny po oplození?
jsem z toho zmatená

Kachni
Závislačka 3861 příspěvků 04.12.09 12:24

Hesinko díky, ještě počkám, co Barbánek :)
já totiž nikdy nevěděla, jak je to s těmi týdny, když se řekne, že v 6tt už je něco na Utz vidět. tak jestli ten těhu od poslední ms nebo ten oplodňovací. ale hádám, že vždy u dr půjde o ten tt od posledního MS. jasan :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >