1 těhotenský screening liberec

20.1.20 13:25

1 těhotenský screening liberec

Ahoj všichni, zajímalo by mě jestli je tu někdo kdo byl nebo je objednaný na 1 těhotenský screening v Liberci? Na Gyndě mi řekli ať si tam zavolám a objednám se, jenže nezvedají mi telefon a nebo je hluchý, netuším co teď. Někdo zkušenosti, třeba osobně nebo? Dekuju za odpovědi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9863
20.1.20 14:16

Tak zkus zavolat zítra nebo mrkni na internet jestli nemají jiné číslo nebo více čísel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 14:22

@Kajka9 právě že uz sem koukala a jsou tam každý den a ještě maj extra hodiny na to objednávání a stejne nezvedají. Snad zvednou zítra :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9863
20.1.20 14:28

@LexiRosses hele tak volej klidně 10×.. pokud mají extra hodiny na objednání tak tam bola desítky ženských…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 14:50

@Kajka9 Pořád zkouším, děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 15:12

Já jsem šla na první screening raději do Gennetu než do nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 18:53
@S.Berankinová píše:
Já jsem šla na první screening raději do Gennetu než do nemocnice

Souhlasím mě tam poslal gynekolog a skvělí přístup :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:07

@Mispulinek2323 mně právě řekli že mám jít do nemocnice, ve středu jdu na krev, tak se zkusím zeptat sestřičky jestli není možnost jít spíš na ten gennet, když tady nezvedají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 07:35

@LexiRosses určitě to skus :) jsou tam milý. I když v nemocnici jsou taky v poho ale na porodním a šestinedělí jinde sem nebyla :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 18:57

Gennet

Tak nakonec se mi povedlo objednat se na Gennet a v pondělí jdu na screening :potlesk: doufám že vše dobře dopadne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama