1. Těhu 5 týden dotaz

100
31.5.18 15:11

1. Těhu 5 týden dotaz

Ahoj holky, jsem poprvé těhotná v pátém týdnu a potrebovala bych poradit. Jim úplně stejně jako pred těhotenství ale zacala jsem hrozně pribirat s takovou budu vic jak velryba obrovska kdyz půjdu rodit. Na utz byl 5 tydeni gestacni vacek a dokonce i ten žloutkový. Moc sem nepobrala zda to je brzo či ne. Takže dotaz z ni: je to sakra normální takhle enormně přibírat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3154
31.5.18 15:12

Nepíšeš kolik vážíš a měříš, kolik jsi přibrala, tak těžko posoudime, jestli je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24882
31.5.18 15:13

Nezadržuješ mnoho vody v těle? Tak jsem to měla já, během těhu jsem nabrala přes dvacet kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.18 15:13

@TeaDarkfire a opravdu přibýváš na váze nebo jsi jen nafouklá a zdá se Ti že přibýváš? Já teda v prvním trimestru hubla i když jsem nezvracela a pak jsem pomalinku nabírala rodit jsem šla s 9,7 kg navíc z porodnice jsem. odchszela téměř na své váze. Ale první týdny jsem byla nafouklá jako balón :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
31.5.18 15:14

Já jsem 12tt.. mám nahoře 1,5kg-2kg máma mi řekla, že je to moc 169/65

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
31.5.18 15:14
@Helileli píše:
Nepíšeš kolik vážíš a měříš, kolik jsi přibrala, tak těžko posoudime, jestli je to normální

Aha jasně. 173 cm, vaha 90 kg pred tehu za pet týdnu jsem pribrala 4.4 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
31.5.18 15:18
@Helileli píše:
@Kristyna.Vechtova píše:
@TeaDarkfire a opravdu přibýváš na váze nebo jsi jen nafouklá a zdá se Ti že přibýváš? Já teda v prvním trimestru hubla i když jsem nezvracela a pak jsem pomalinku nabírala rodit jsem šla s 9,7 kg navíc z porodnice jsem. odchszela téměř na své váze. Ale první týdny jsem byla nafouklá jako balón :oops:

No to si nejsem jistá mam 4.4 kg na hoře je fakt ze nechodim nijak extra casto na malou. Stistnou žlázu mam taky v pořádku. :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
31.5.18 15:20

Nevím zda to přisuzovat k těhu.. v 5tt teprve zjistíš, že jsi v tom :-) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
31.5.18 15:21
@TeaDarkfire píše:

5.tt znamená, že jsi těhotná asi dva týdny. No, asi jsi hodně jedla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
31.5.18 15:26
@Makyna90 píše:
Nevím zda to přisuzovat k těhu.. v 5tt teprve zjistíš, že jsi v tom :-) :nevim:

No ja uz to vedela tri dny pred ocekavanou ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
31.5.18 15:28
@pikola píše:
5.tt znamená, že jsi těhotná asi dva týdny. No, asi jsi hodně jedla :mrgreen:

Ja prakticky nejim dyt to píšu mam tri jidla denne ze vseho je mi zle mam odpor k jidlu a nutim se jist protože vim ze musim jist. Takze snidane oběd večeře nic vic ve svych davkach jako dycky to znamena rano jedna kaiserka s sumkou oběd a jedna kaiserka na večeri se syrem. A obed mam taky na malém talíři tak mi netvrd ze moc jim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
31.5.18 15:32

A kdy jsi se naposledy vážila? Pokud předtím doma a teď tě vážil doktor, může každá váha vážit jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
31.5.18 15:35
@TeaDarkfire píše:
No to si nejsem jistá mam 4.4 kg na hoře je fakt ze nechodim nijak extra casto na malou. Stistnou žlázu mam taky v pořádku. :-/

No víš co, jsi v 5tt, tj. cca dva až tři týdny od styku a dejme tomu třeba 10 dní od uhnízdění vajíčka. Pokud to není hormonální příčinou, že bys začala okamžitě zadržovat vodu, tak sis ty 4 kila prostě vyžrala. Mimino zatím nic nespotřebovává. Možná nejíš moc, ale špatně. V těhu budeš muset jíst zdravě, hlavně kvůli hrozícím komplikacím, kdybys nabrala třeba 20kg (ale to, zda by hrozily komplikace by ti řekl doktor, nechci tě strašit), žádnou duetu teď držet stejně nemůžeš :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
91
31.5.18 15:37

@TeaDarkfire

Dle mého jíš špatně.. kde máš nějakou svačinu.. co ovoce zelenina.. kolik vypiješ vody? Já cca 4litry..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
31.5.18 15:38

Dle toho co píšeš tak možná jíš málo a nezdravě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama