11 let, stahování předkožky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wamp
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 14.05.19 08:01
11 let, stahování předkožky

Maminky, chci se zeptat. Můj syn 11 let stále mu nejde stahovat předkožka, dostal mastičky a nic :think: zřejmě ho bude čekat operace. Má některá zkušenost, co si pod tím mám představit? Problémy nemá u čůrání, jen mu to nejde stáhnout. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
reny14
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 14.05.19 08:36

Taky máme tento problém. Je mu 9let. Jsme objednání na operaci na podzim. Vpodstate to odkládám už od 3let. Teď jsem četla i článek, že s nástupem puberty se to může vyřešit i samo. Nejsem moc pro operaci, když nemá problémy.

wamp
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 14.05.19 09:54
@reny14 píše:
Taky máme tento problém. Je mu 9let. Jsme objednání na operaci na podzim. Vpodstate to odkládám už od 3let. Teď jsem četla i článek, že s nástupem puberty se to může vyřešit i samo. Nejsem moc pro operaci, když nemá problémy.

Taky nemáme žádný problém, jsme natom stejně, taky to odkládám. Zřejmě se tomu nevyhneme :(. Držím palečky :srdce: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 12:35
@reny14 píše:

Záleži na tom, o jakou operaci má jít.

Uživatel je onlineM_Vladim
Echt Kelišová 8847 příspěvků 14.05.19 17:38
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 14.05.19 21:27
@M_Vladim píše:
Haló, @gin 124, kde jsi? :mavam:
https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…vany-fimoza/
…jenže zakladatelka nechce nechat syna obřezat, ale jen uvolnit předkožku, aby šla přetáhnout.
Uživatel je onlineM_Vladim
Echt Kelišová 8847 příspěvků 14.05.19 21:38
@Tecumseh píše: …jenže zakladatelka nechce nechat syna obřezat, ale jen uvolnit předkožku, aby šla přetáhnout.

No, dyť jo. Jsou tam návody čím mazat a podobně. Nakonec je tam i šetrná plastika pro nejhorší případ. :mavam:
Chce to přečíst…

gin 124
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 14.05.19 23:40
@Tecumseh píše: …jenže zakladatelka nechce nechat syna obřezat, ale jen uvolnit předkožku, aby šla přetáhnout.

Ona nemá vůbec ánunk. Deglutinace není operace. Tu ale asi nemyslí.

Váš příspěvek
Reklama