Kluk ukazuje přirození...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 20:08
Kluk ukazuje přirození...

Dobrý den, jsem maminka 8 levého chlapce. A jedna věc mě j něho trápí ( nevím jestli je to normální)…už od mladšího věku ho zajímá šulinek. Má bratranky a vždycky si,,zalezli,, někam do soukromí a ukazovali si šulinky. Máme se synem pěkný vztah a vždy mě vše řekne pravdivě, takže když sem se ho zeptala čí to byl nápad tak, že jeho. Jenže ono ho to nepřešlo ani v těch 8 letech. Teď z nej vylezli, změny si šulinky ukazuji s kamarádem, a vždy jeho nápad. Je tohle normální? Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 11559 příspěvků 11.05.19 20:14

Jo, je to úplně normální a vydrží mu to až do smrti. :mrgreen: Chlapi a jejich chlouba, si musí ukázat, kdo má to péro větší.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.05.19 20:16
@divine woman píše:
Jo, je to úplně normální a vydrží mu to až do smrti. :mrgreen: Chlapi a jejich chlouba, si musí ukázat, kdo má to péro větší.

Jen od určitého věku to neukazujeme kamarádům ale holkám :mrgreen:

7.straka
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 11.05.19 20:19

Souhlasím s @divine woman :mrgreen:
Ale vážně. Je potřeba mu normálně v klidu vysvětlit, že pinďour není nic špatného, ale že si s ním má hrát v soukromí a že se neukazuje. V původním příspěvku ani zmínka o otci. Možná mu chybí interakce typu „mezi námi kluky“

divine woman
Extra třída :D 11559 příspěvků 11.05.19 20:21
@Prof. Farnsworth píše:
Jen od určitého věku to neukazujeme kamarádům ale holkám :mrgreen:

A co porovnávání na záchodcích :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.05.19 20:24
@divine woman píše:
A co porovnávání na záchodcích :mrgreen:

To jsou jen ženské vlhké sny :mrgreen:

divine woman
Extra třída :D 11559 příspěvků 11.05.19 20:25
@Prof. Farnsworth píše:
To jsou jen ženské vlhké sny :mrgreen:

Ale jdi ty brepto. Když vedle tebe někdo čůrá, tak ani koutkem očička nemrkneš? :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.05.19 20:29
@divine woman píše:
Ale jsi ty brepto. Když vedle tebe někdo čůrá, tak ani koutkem očička nemrkneš? :mrgreen:

Ty jsi nikdy na pánských wc nebyla, co? Každý tam kouká před sebe - nebo stranou. Ale nikdy ne k někomu jinému do mušle. To je takové nepsané pravidlo.

divine woman
Extra třída :D 11559 příspěvků 11.05.19 20:31

@Prof. Farnsworth No chlap nejsem, že. :nevim:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 11.05.19 20:37

Normálka, syn je trochu mladší ale s bráchou si ho ukazujou skoro denně. :roll: prostě jsou na ty svý pytlíky pyšný už od mala nebo nevím.

divine woman
Extra třída :D 11559 příspěvků 11.05.19 20:39

@Netopýr1 No vždyť je to jejich největší pýcha. Měli by je vystavovat odhalené :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 14897 příspěvků 11.05.19 20:42
@Prof. Farnsworth píše:
Ty jsi nikdy na pánských wc nebyla, co? Každý tam kouká před sebe - nebo stranou. Ale nikdy ne k někomu jinému do mušle. To je takové nepsané pravidlo.

To mi potvrdil muz. Kdysi jsem se ho ptala, kdyz mel sefa cernocha, jak na tom sef je a pry ze u chcani si povidaji o fotbale a cumi pred sebe, maximalne ze se pry userou, zasmejou se tomu, oklepou a jdou. Rikal, ze jedine kde si vsimne odchylek jsou sprchy po fotbale…

Adrasteia
Závislačka 3056 příspěvků 11.05.19 20:48
@Prof. Farnsworth píše:

Aha. Tak tohle pravidlo jsem teda nedodržela, když jsem musela na maškarním jít na pánské záchodky, neb mě z dámských babky vyrazily, protože jsem byla převlečená za exhibicionistu. :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.05.19 20:49
@Adrasteia píše:
Aha. Tak tohle pravidlo jsem teda nedodržela, když jsem musela na maškarním jít na pánské záchodky, neb mě z dámských babky vyrazily, protože jsem byla převlečená za exhibicionistu. :mrgreen:

Pravidlo platí jen pro muže - ženská se klidně může podívat ;)

Adrasteia
Závislačka 3056 příspěvků 11.05.19 20:50

Zakladatelko v pohodě. Můj šestiletý tohle ukazování taky před nedávnem navrhnul na záchodcích ve školce. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama