Automatické nepřijímají hovoru cizích čísel a sms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 20:54
Automatické nepřijímají hovoru cizích čísel a sms

Zdravím. Zajímalo by mě, jaké mate nastavení telefonu - aplikace nebo primo nastavení telefonu nepřijímani hovoru plus kontroly internetu. Máme dítě v první tride a potřebuje telefon (prosím nevhodne komentáře jak nepotřebuje apod si odpustte). Potřebovala bych poradit, jak nastavit telefon pouze na to, aby se ji ukazovaly hovory a sms pouze z adresáře. Má redmi a5.
Moc díky za tipy.
Prosím o zachování anonymu, chodí sem z rodiny a nebudu od svagra poslouchat, jak jsem mimo ;)

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23280 příspěvků 10.05.19 21:04
@Anonymní píše:
Zdravím. Zajímalo by mě, jaké mate nastavení telefonu - aplikace nebo primo nastavení telefonu nepřijímani hovoru plus kontroly internetu. Máme dítě v první tride a potřebuje telefon (prosím nevhodne komentáře jak nepotřebuje apod si odpustte). Potřebovala bych poradit, jak nastavit telefon pouze na to, aby se ji ukazovaly hovory a sms pouze z adresáře. Má redmi a5.
Moc díky za tipy.
Prosím o zachování anonymu, chodí sem z rodiny a nebudu od svagra poslouchat, jak jsem mimo ;)

Já měla kdysi aplikaci s chobotnicí. Nevím, jak se jmenovala, ale byla tam chobotnice. Automaticky típala hovory od otravných čísel

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32623 příspěvků 10.05.19 21:04

Jedině stáhnout nevolejte mi.cz ,ale funkce aby přijímal jen hovory z adresáře je placená jako prémiová funkce.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 10.05.19 21:06

To je náhodou super nápad :palec: zkušenost nemám, ale osobně bych našla nějakou aplikaci s touhle funkcí, třeba SecureKids, nebo něco takového. Klíčové slovo v Google play bude „rodičovská kontrola“ :palec:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 10.05.19 21:06
@lleennttiillkkaa píše:
Já měla kdysi aplikaci s chobotnicí. Nevím, jak se jmenovala, ale byla tam chobotnice. Automaticky típala hovory od otravných čísel

To je „muzutozvednout“, ale ta se řídí pouze recenzemi čísel na netu :think:

Uživatel je onlineKochanská
Povídálka 23 příspěvků 10.05.19 21:29

V nastavení aplikace muzutozvednout je možnost blokování hovorů a sms z čísel neuložených v kontaktech. Nemám odzkoušeno ale snad by to mělo fungovat, tak zkuste a uvidíte :)

Uživatel je onlineEvkad
Kecalka 149 příspěvků 10.05.19 21:32

Naši dostali příkaz cizí hovory nezvedat. SMS nechodí.
Pokud jsem doma a zazvoní cizí číslo - vždy nějaká obchodní nabídka, tak řeknu, že je to telefon nezletilého a volající hovor utne, aniž by něco řekl.

AnastazieB
Echt Kelišová 8662 příspěvků 11.05.19 11:27

Syn má mobil od první třídy a za celou dobu mu žádné cizí číslo nevolalo… Myslím, že pokud číslo nebudete nikde uvádět na internetu (v eshopech atd.), tak mu nikdo volat nebude. Volám mu jen já a muž, v kontaktech má ještě pár kamarádů ze třídy a pár příbuzných.

Uživatel je onlineEvkad
Kecalka 149 příspěvků 11.05.19 11:46
@AnastazieB píše:
Syn má mobil od první třídy a za celou dobu mu žádné cizí číslo nevolalo… Myslím, že pokud číslo nebudete nikde uvádět na internetu (v eshopech atd.), tak mu nikdo volat nebude. Volám mu jen já a muž, v kontaktech má ještě pár kamarádů ze třídy a pár příbuzných.

Jenže v dnešní době jsou k dispozici i čísla, která již dlouho nebyla používaná. Jedno dítě má tlf. číslo po nějakém zbankrotovaném podnikateli ze stavebnin (číslo se dalo vygooglit), druhé po zemřelém příbuzném, který sice své číslo nikde neuváděl, ale tehdy ještě fungovali „prozvoňovači“ - jestli toto ještě funguje netuším, ale prozvonění jsem dlouho nezažila.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 11.05.19 12:40

Dceři v týdnu došla fotka a tři zprávy od nějakého muže.. číslo má jen Mamka druhá dcera /o rok mladší, manžel Mamka a jeden spolužák. :nevim:
Whats nemá a aplikace taky ne… manžel si myslí ze si někdo spletl číslo na konci… naštěstí poslal jen fotku kde leží na posteli a krb a holá noha nicméně mě to vyděsilo co by posílal příště / nebo ještě ze něco neposlal hned. Dcera hned došla - ona to ví… a volalo ji i nějaké číslo… ví ze nesmí nic zvedat… aplikace by se mi nějaká teda hodila taky

AnastazieB
Echt Kelišová 8662 příspěvků 11.05.19 12:51

@Evkad @Lioness34 aha, tak to pak chápu… To bych pořídila klidně i nějakou placenou aplikaci.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 11.05.19 13:36
@AnastazieB píše:
@Evkad @Lioness34 aha, tak to pak chápu… To bych pořídila klidně i nějakou placenou aplikaci.

Prave bych rada nějaký tip na aplikaci. Já jsem to vůbec nečekala. Ráno sla dcera do školy a říká ze ji píše ZASE nějaké číslo - ví e cizi čísla nesmí brát ani komunikovat… jsem myslela, ze nevěřím vlastním oci. Mms a zprávy z 22.23h…

Váš příspěvek
Reklama