Reklama

11m často se budí s pláčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 28.12.17 00:08
11 m budí se často a s pláčem

Maminky pomoc :,( Malá má 11m, stále kojim, přes den už ani moc ne…zato přes noc je to min.5×…já už se z toho zblázním, malá spí s námi takže si knourne a hned ji musím dat prso, když ji ho nedám tak to je řev ????…Chodí spát mezi 8-9,a teď se mi začala budit už po hodině spánku a to samé, co mám dělat, zažila jste to některá? Budu vděčná za každou radu

Přečtěte si článek: Návod a tipy, jak uspat miminko

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 28.12.17 00:18

Zazila. Pred tydnem jsem ji prestala kojit v noci a davam jen pred spanim a rano. Prvni noc spal s malou tatinek a pak ja. Chvilku protestovala, ale pochopila to celkem brzo, ze proste kojeni nebude. Vydrzet

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 07:09

Ano zazila jsem neskutecne peklo, vstavani az 18× za noc.Ja ji nedokazala nechat vyrvat.To ze se budi uz po hodine by mohlo znacit, ze chodi spat pozde a je pretazena.Jak spi po obede? U nas to preslo casem kolem 2.roku,nejak dozrala. I jsem cetla, ze u casti deti je to normalni stav, ze musi dozrat, zebto jen my mame problem s tim, ze nespi, ale ze je to vyvojova vec :nevim:

pet p
Stálice 77 příspěvků 28.12.17 09:41

Syn se budil ve 12 měsících na kojení v noci 3× a byla jsem z toho už celkem dost unavená. Rozhodla jsem se, že tak už to nechci a když se v noci vzbudil, tak jsem ho utěšovala, hladila, zpívala mu, byla jsem stále u něj, ale nekojila jsem. On řval a vydržel to dlouho - první noc asi hodinu a půl, další noc asi půl hodiny, další noc zase o něco dýl, pak další noc asi čtvrt hodiny no a po cca týdnu už se budil v noci jen 1×, a to nad ránem. To mi kojení nevadilo, tak jsem ho nakojila a on ještě třeba hodinu spal. Takže takto jsme se dostali ze 3 kojení za noc na 1 kojení nad ránem.
Doporučila bych teda říct, že kojení nebude a utěšovat jinak. Bude to hodně psychicky náročné, člověk musí být opravdu vnitřně přesvědčen o tom, že kojit teď nechce a nebude.
Ale malý spal vedle mě v postýlce, ne s námi v posteli. Možná když spí malá s vámi, tak to funguje jinak.

iva.haferova
Kecalka 126 příspěvků 28.12.17 10:06

Měla jsem úplně to stejné, ještě před 5ti dny. Na Štěpána jsem se rozhodla ukončit kojení, má 11 měsíců a pár dní. Zatím je to čerstvé, ještě se v noci budí, tak 2krat, ale už to aspoň není 5× ale prso nedám. Ani přez den. Pomalu se to zlepšuje :palec:

pecujici mamina
Nováček 1 příspěvek 02.01.18 17:52

Mám 9ti měsíčního syna a přes den už vůbec nekojím. Večer mi usne v postýlce ale tak za hodinu se vzbudí. Uklidním ho a zase usne. Před spaním mu davám Sunar. Ale v noci se mi často budí a než abych ho dlouho uklidňovala, protože máme nechápavé sousedy tak si ho vezmu k sobě do postele a nakojím ho. Ale už mě to celkem zmáhá protože mám ještě 2letého syna. Má prosím někdo radu jak ho uspat aby spal celou noc? Děkuju.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >