1+1 pro tři osoby

Anonymní
19.2.20 14:32

1+1 pro tři osoby

Ahoj bydlíme s partnerem a synem (skoro 3r) v malém 1+1 bytě. Bohuzel bydlíme ve městě kde je kolem spousta fabrik takže najmy jsou tu dost vysoký, tudíž jsme byli nuceni vzit tento menší byt. Samozřejmě je to jen dočasně, než se pořádně postavíme na vlastní nohy a já nastoupim do prace, bude to přeci jen jiný, ale k otázce - máte nějakou stránku kde najdu inspiraci jak opticky i takto malé byty rozdělit? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

215
19.2.20 14:35
@Anonymní píše:
Ahoj bydlíme s partnerem a synem (skoro 3r) v malém 1+1 bytě. Bohuzel bydlíme ve městě kde je kolem spousta fabrik takže najmy jsou tu dost vysoký, tudíž jsme byli nuceni vzit tento menší byt. Samozřejmě je to jen dočasně, než se pořádně postavíme na vlastní nohy a já nastoupim do prace, bude to přeci jen jiný, ale k otázce - máte nějakou stránku kde najdu inspiraci jak opticky i takto malé byty rozdělit? :think:

Tak ono je taky podstatné, jak je velká plocha. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
19.2.20 14:41

Zkus na fb skupiny. Jedna z nich je „Inspirace - bydlení“ nebo tak nějak. Bacha, je tam dost slepiček a supů, doporučuju jen se inspirovat a radši nic nevkládat :mrgreen:
Popř. Pinterest, tam hledám nejradši :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 14:43

@Taka děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
2240
19.2.20 14:51

Pinterest :potlesk:
na fcb jsem ve více „bydlících“ skupinách, ale není tam přesně to, co píšeš ty.. jsou to spíš skupiny zaměřené konkrétním stylem (např. Provence nebo Scandi), nejvíc všeobecná je „můj krásný domov“, tam se můžeš zeptat a poprosit o konkrétní foto.. je tam dost holek, co se rády pochlubí ;)
obecně malé byty je vhodné zařídit světlými barvami a dále NEROZDĚLOVAT, takže pokud je to nutné, tak spíš rozdělit místnost třeba posuvnou roletou, která se dá přes den zas otevřít - aby ti nevznikly tmavé malé krcálečky.. nebo hodně vídám (pokud máte klasické letiště/manželskou postel) tak k té kolmo často staví policový systém typu Kalax apod.
taky je dobrý mít co nejméně věci :mrgreen: a nebo je mít kam schovat (základ velká vestavná skříň v chodbě), protože hodně věcí v malém prostoru působí vždy „bincoidně“ ;)
fajn je udělat jednu stěnu výraznou (malba, tapeta) a zbytek fakt bílá - světlá (třeba kapučino, bílá káva, světle šedá) a světlý nábytek, světlé textilie, nečlenit podlahovou plochu dalšími a dalšími koberci apod. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
19.2.20 15:22
@Anonymní píše:
Ahoj bydlíme s partnerem a synem (skoro 3r) v malém 1+1 bytě. Bohuzel bydlíme ve městě kde je kolem spousta fabrik takže najmy jsou tu dost vysoký, tudíž jsme byli nuceni vzit tento menší byt. Samozřejmě je to jen dočasně, než se pořádně postavíme na vlastní nohy a já nastoupim do prace, bude to přeci jen jiný, ale k otázce - máte nějakou stránku kde najdu inspiraci jak opticky i takto malé byty rozdělit? :think:

Nemám, ale bydlela jsem tak, tak buď si koupit postel do patra a pod tím udělat spaní malýmu, které zakryjete něčím (viz. První foto) nebo to rozdělit kalaxem, kolejnicemi - doporučuji stránku na fb „inspirace z našich domovů“, hoďte tam dotaz, poradí vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
19.2.20 15:39

Doporučila bych vyvysenou postel-horní spaní, je možné i na míru 160 a víc, dole gauč, dělící stěnu a vaši ložnici na druhé straně, popř. pod patrovou postelí. Jde i takto bydlet, ta patrova postel pomůže. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama