13 letá prohlídka

Anonymní
24.11.20 12:37

13 letá prohlídka

Dobrý den dámy, mám asi poněkud trapný dotaz, možná hloupý, ale potřebuju se zeptat, synovi bude 13 roků a čeká ho preventivní prohlídka u pediatričky. Syn je velice stydlivý, tak se chci zeptat co se tam bude dít, zda doktorka bude kotrolovat i intimní orgán nebo co tam nastane. děkuji moc a mějte pěkný den :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6182
24.11.20 12:41

Bude mu pretahovat predkozku, kontrolovat funkci pohlavniho organu. Bude mu i strkat prsty do zadku kvuli preventivni kontrole prostaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6909
24.11.20 12:45

Zase stejný uchylak, s trinactiletou dcerou ti to neprošlo, tak zkoušíš, kdo se chytí na kluka. Dej už pokoj trolle. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16112
24.11.20 12:55
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy, mám asi poněkud trapný dotaz, možná hloupý, ale potřebuju se zeptat, synovi bude 13 roků a čeká ho preventivní prohlídka u pediatričky. Syn je velice stydlivý, tak se chci zeptat co se tam bude dít, zda doktorka bude kotrolovat i intimní orgán nebo co tam nastane. děkuji moc a mějte pěkný den :)

Tohle už tu bylo nejméně 2×, jen ohledně dívčích záležitostí.

Pokud to skutečně potřebuješ probrat, zavolej svému pediatrovi a zeptej se přímo.

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
24.11.20 13:00

Nastane to, co ty jako matka dovolíš, orgáne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:02
@mado píše:
Zase stejný uchylak, s trinactiletou dcerou ti to neprošlo, tak zkoušíš, kdo se chytí na kluka. Dej už pokoj trolle. :cert:
@BohunkaP píše:
Tohle už tu bylo nejméně 2×, jen ohledně dívčích záležitostí.

Pokud to skutečně potřebuješ probrat, zavolej svému pediatrovi a zeptej se přímo.

@admin

Nejsem žádný troll, jsem normální dlouholetá uživatelka, kdybych tu dala jméno, dost z vás mě pozná, holka mě nezajímá, jde o kluka, at víme co ho čeká, je opravdu hodně stydlivé, tak at chudák aspon se na to muže připravit. Píšu za mamku, pujde tam s ním, tak at ví, proto se ptá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:03
@Cenarius píše:
Bude mu pretahovat predkozku, kontrolovat funkci pohlavniho organu. Bude mu i strkat prsty do zadku kvuli preventivni kontrole prostaty.

Opravdu? Nebo je to jen zas nějaké výsměch? děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
6182
24.11.20 13:09
@Anonymní píše:

Jako fakt. To mel syn par mesicu zpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:12
@Cenarius píše:
Jako fakt. To mel syn par mesicu zpet.

dobře, moc děkuju, aspon někdo normální tady

• Citovat
  • Nahlásit
6182
24.11.20 13:13
@Anonymní píše:
dobře, moc děkuju, aspon někdo normální tady

Neni zac, rad jsem pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
24.11.20 13:14
@Anonymní píše:

Ty tomu vážně věříš? 8o :roll: Ne dětská dr. opravdu nemá co dětem koukat do slipů nebo kalhotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4302
24.11.20 13:16
@Anonymní píše:

syn byl před měsícem, trenky vůbec nestáhl… :nevim: asi doktor od doktora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4302
24.11.20 13:18
@vedma007 píše:
Ty tomu vážně věříš? 8o :roll: Ne dětská dr. opravdu nemá co dětem koukat do slipů nebo kalhotek.

Proč by neměla, od toho je to lékařka ne? Dokud byl syn mladší, kontrolovala to vždy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
24.11.20 13:20

Prosim te mi nerikej, ze nepoznas tak ocividnou ironii…nebo mozna chapes, ale pak jsi fakt trol… co by mu tam asi delali..to co vzdy..zvaziho, zmeri, poslechne srdce, mozna tlak, oci, nabidne mozna naky ockovani a nazdar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
24.11.20 13:26
@Amalthea píše:
Proč by neměla, od toho je to lékařka ne? Dokud byl syn mladší, kontrolovala to vždy :nevim:

U mladších chlapců se pediatr dívá, jestli mají chlapci dole všechno v pořádku. Kdyby to tak nebylo, tak pak by rodiče mohli pediatra zažalovat, že zanedbal preventivní prohlídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat