13měsíční jedlík

Anonymní
17.1.21 01:37

13 m jedlík

Ahooooj. Synek je od narození jedlík. Kojila jsem ho asi do 7mesicu, potom prikrmy. Kojim stále, ale uz jen pred spaním.
Kluk má 13 mesicu, má skoro 11 zubú a jí prakticky všechno, zatím žadná alergie a fakt mu chutná. Vše chce ochutnat, všechno sní. Maso ma nejradeji.
Pokaždý, když dělám jídlo, tak kňourá, že chce taky. Nikdo pred nim nemuze nic jist, musi ochutnat.
Má to nekdo podobne? Slýchavam, ze deti nejsou moc jedlíci :lol:
Jsem za to ráda, snad mu to vydrzi :mrgreen: a neni tloustík, je akorát :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4361
17.1.21 04:39
@Anonymní píše:
Ahooooj. Synek je od narození jedlík. Kojila jsem ho asi do 7mesicu, potom prikrmy. Kojim stále, ale uz jen pred spaním.
Kluk má 13 mesicu, má skoro 11 zubú a jí prakticky všechno, zatím žadná alergie a fakt mu chutná. Vše chce ochutnat, všechno sní. Maso ma nejradeji.
Pokaždý, když dělám jídlo, tak kňourá, že chce taky. Nikdo pred nim nemuze nic jist, musi ochutnat.
Má to nekdo podobne? Slýchavam, ze deti nejsou moc jedlíci :lol:
Jsem za to ráda, snad mu to vydrzi :mrgreen: a neni tloustík, je akorát :D

Syn byl jedlik od narozeni, v zivote nic nevyplivnul, snedl vse co jsem mu dala, miloval ty mixovan zelenino masov. polevky snedl toho plny talir, jako kojeny mel hlad, brecel hlady mela jsem mali mleka tak Um a byl klid. Nyni je to ramenaty chlap a jedlik porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11701
17.1.21 04:45

U nas podobné. Ochutnal snad úplně všechno. Muz to vůbec neřeší, takže včera mu dával i hranolky. No moc jich naštěstí nesnedl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17495
17.1.21 06:00

Tak to buď ráda. Jedna moje sousedka měla dítě nejedlika a z mého pohledu neštěstí. Zlatý moje děti, který zbodly na posezení, co viděly. Maso, zelenina, polévky, kaše, ryby, prostě všechno. Jen jedna dcera odmítala kapustu a to jí vydrželo dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
17.1.21 06:21

Muj syn má necelých 15m a sní taky vsechno. Někdy má dny kdy vypadá, že jen ji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66679
17.1.21 07:48

Bud rada, ja mam dva nejedliky. Ani po 6 letech v podstate zadna zmena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11701
17.1.21 08:21

Jinak tedy dva předchozí ze tří taky nejedlici. Z jednoho se stal zrout a jeden neji pořád.
Ono ani hedem extrém není nic moc, ale s nejedlikem, co trpel na extrémní zácpy to bylo hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.1.21 08:38

No já mám holčičku a ta taky zbodne na co přijde… Nejhorší je když jdeme na návštěvu, nebo někdo přijde na návštěvu k nám a je plný stůl dobrot… Nejvíc se hostí naše dcera :zed: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 16:03

Tak za to budte ráda 😆 😆 mám nezravku a to jsou teprve nervy 😊

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie